Sex - co děláte před a po

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 08:44
Sex co děláte před a po

Byla jsem 4 roky sama bez sexu teď jsem našla přítele a sex byl naprosto úžasný ale byl jen jednou a teď trpím jak pes zánět mocaku, mykoza a celkově mám pocit že my upadne. Použili jsme kondom a šla jsem hned po na wc a umýt se. Budoucí přítel je teď na služební cestě a já se snad do té doby než se vrátí dám do kupy tam dole ale nevím co s hlavou. Další sex si neumím představit co když to bude to samé zase dokola nemoc bolest. Mám strach.

Reakce:
divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 07.08.19 08:46

Tak se nechte oba vyšetřit na pohlavní choroby.

akavi
Kecalka 306 příspěvků 07.08.19 08:54

Ta mykóza a zánět močáku může být i z orálního sexu (on tobě, teda nevím, jestli k tomu došlo, ale v ustech je hodně bakterií a drží se tam i kvasinky), v tom případě je kondom k ničemu.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 07.08.19 08:55

Není to spíš tím, že si dlouho neměla sex? Samozřejmě i spodek si musí zvyknout… Pokud si to neměla 4 roky asi se není čemu divit. Jinak proti zánětu močových cest je důležitá hygiena po, osprchovat se a zajít se vycurat, aby se uvolnil případný sekret, který se mohl zanest do oblasti močové trubice.

NerozhodnaBedulinka
Povídálka 31 příspěvků 07.08.19 08:55

To třeba může být i reakce na kondom. Před bych se umyla Laktacydem na intimní hygienu a po také + třeba nějaké globule na mykózy (ale nevím jestli je dobré je brát preventivně). Kdyby to bylo i po druhé - šla bych k doktorovi.

Azeretereza
Závislačka 2968 příspěvků 07.08.19 09:00

Taky si myslim, že je zvláštní že i přes kondom jsi chytila moribundus, možna třeba že špinavých rukou, nebo tak něco :think: už to bylo řečeno, po sexu vyčůrat, my si dáváme i sprchu, pokud se přítel udělá „do“ a nedám si sprchu, další den si můžu bejt jistá minimálně kvasinkama. Ale píšeš, že všechno tohle jsi udělala, tak nevím :think: uvidíš příště, třeba je to opravdu jen o zvyku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 09:01

Orální sex byl. Je fakt že ze začátku nam to moc nešlo jak jsem byla nervózní ale pak už dobrý noc nebolelo. Tak snad to bude po druhé dobrý.

david85lbc
Kecalka 458 příspěvků 07.08.19 09:01

Mohou pomoci probiotika, nebrala jsi třeba v poslední době antibiotika?

akavi
Kecalka 306 příspěvků 07.08.19 09:04
@Anonymní píše:
Orální sex byl. Je fakt že ze začátku nam to moc nešlo jak jsem byla nervózní ale pak už dobrý noc nebolelo. Tak snad to bude po druhé dobrý.

To bude nejspíš tím. Příště ať si před orálem vypláchne Listerinem nebo pořádně vyčistí zuby.

Venetia
Hvězda diskuse 44988 příspěvků 07.08.19 09:52
@akavi píše:
To bude nejspíš tím. Příště ať si před orálem vypláchne Listerinem nebo pořádně vyčistí zuby.

tak to uz vidim, jak ho posila si vyplachnout :D

_BBQ_s
Echt Kelišová 9498 příspěvků 07.08.19 09:52

Frnda si zvykne.. :palec:

Nouky
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 07.08.19 10:50

Asi fakt reakce na tu dlouhou abstinenci… Taky je otázka, kdy měl pohlavní styk před Tebou on a jak často střídal partnerky. Pokud není promiskuitní, tak si to časem sedne. Jinak používám běžně pro intimní hygienu Laktacyd Sensitive (moje dcery pak Laktacyd pro děti - nemyjeme intimní místa běžným sprcháčem, taky jsem v minulosti na záněty a mykózy dost trpěla). A asi bych teď na čas odložila jakékoli spodní prádlo ze syntetických vláken a nahradila ho bavlněným. V případě nějakých větších a častějších potíží nebo při potřebě fakt intimní místa desinfikovat bych volila na intimní partie nějaké koloidní mýdlo pro intimní hygienu - třeba Nasil - mýdlo s nanostříbrem (dá se sehnat v lékárně).

Váš příspěvek
Reklama