Sex- Co s rukama při misionáři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:55
Sex-Co s rukama při misionáři?

Ahoj holky a kluci :-)
V sexu jsem docela experimentátor :-) a tabu pro mě není nic :-)
Ale mám nového přítele, na kterého jsem v sexu moc divoká a musím postupovat pomalinku. ;)
Jsme u klasiky, misionář kdy on je nahoře a já ležím. Je prohnutý v zádech aby na mě,,viděl,, ale tím pádem mám volné ruce a nevím co s nima. Jsem zvyklá na tuto polohu až nakonec, kdy mě muž přilehne, přirazí se a vyvrcholí naprosto přitisknutý, takže já můžu zajet do vlasů, zatnout se mu prsty do zad…Ale když se jedná o několikaminutový akt, nevím co s těma rukama dělat, přijde mi že jsou nevyužité :lol:

Abyste rozuměli, jsem zvyklá používat při milování obě ruce (jedna drží penis a druhá mazlí zadeček, nebo pusa mazlí penis, ruka zadeček a druhou ho hladím… Prostě najednou, když začínáme,,od začátku, nevím co s rukama :nevim:…Poraďte :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6340 příspěvků 09.09.18 15:00

Jsi divoká a nedokážeš vymyslet, co s rukama :mrgreen: ? Všimla sis, že chlap má taky zadek, krk, prsa?

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 09.09.18 15:01

To jsi teda experimentátor, když tě nenapadne, že bys mohla hladit sebe, jeho penis, kulky, zadek…

debra.morgan
Závislačka 4224 příspěvků 09.09.18 15:02

Svoje prsa, jeho bradavky? nebo ruku k sobe dolu? ja se nekdy jen drzim kovovych sprsuslí, které nám tvoří čelo postele…

Příspěvek upraven 09.09.18 v 15:05

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 09.09.18 15:03

Hladit všude, kam dosáhneš, to samé s polibky. :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 15:04

:mrgreen: Jako jasně, krk, bříško, moje bradavky......Ale to je všechno???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 15:06

@Korela chocholatá jo to je pčesně ono, sahám kam můžu, hladím, štípu, líbám, okousávám, přijde mi to málo :oops: přijde mi, že …nic nedělám :-(

debra.morgan
Závislačka 4224 příspěvků 09.09.18 15:06

ještě se můžes natahnout k nemu do zadku, ale podle popisu by ho to mohlo vyděsit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 15:06

Využívej fantazii, co tě jen napadne … nepřijde mi, že jsi nějaká experimentátorka, když todle nedokážeš vymyslet a ptáš se učebnicově co máš dělat. Nic ve zlým :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 15:08
@radkka píše:
To jsi teda experimentátor, když tě nenapadne, že bys mohla hladit sebe, jeho penis, kulky, zadek…

na kulky nedosáhnu a na zadek taky ne, když je prohnutý. A jsem zvyklá spíše na jiné polohy, kdy mám obě ruce i ústa plně zaměstnané :pankac: a 5 minut si jen hladit svoje prsa mi přijde jako nudný no :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 15:12
@Anonymní píše:
na kulky nedosáhnu a na zadek taky ne, když je prohnutý. A jsem zvyklá spíše na jiné polohy, kdy mám obě ruce i ústa plně zaměstnané :pankac: a 5 minut si jen hladit svoje prsa mi přijde jako nudný no :-(

Asi teda podivná otázka, ale proč nezměníte polohu, když ti tadle nevyhovuje ? :think: Přijde mi, že jsi na to nějak odevzdaná, že to takhle musí být.

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 09.09.18 15:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky a kluci :-)
V sexu jsem docela experimentátor :-) a tabu pro mě není nic :-)
Ale mám nového přítele, na kterého jsem v sexu moc divoká a musím postupovat pomalinku. ;)
Jsme u klasiky, misionář kdy on je nahoře a já ležím. Je prohnutý v zádech aby na mě,,viděl,, ale tím pádem mám volné ruce a nevím co s nima. Jsem zvyklá na tuto polohu až nakonec, kdy mě muž přilehne, přirazí se a vyvrcholí naprosto přitisknutý, takže já můžu zajet do vlasů, zatnout se mu prsty do zad…Ale když se jedná o několikaminutový akt, nevím co s těma rukama dělat, přijde mi že jsou nevyužité :lol:…Abyste rozuměli, jsem zvyklá používat při milování obě ruce (jedna drží penis a druhá mazlí zadeček, nebo pusa mazlí penis, ruka zadeček a druhou ho hladím… Prostě najednou, když začínáme,,od začátku, nevím co s rukama :nevim:…Poraďte :hug:

Někdo se miluje a někdo kouří, no… Rukama snad můžeš všude, kam dosáhneš.

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 09.09.18 15:14
@Anonymní píše:
Asi teda podivná otázka, ale proč nezměníte polohu, když ti tadle nevyhovuje ? :think: Přijde mi, že jsi na to nějak odevzdaná, že to takhle musí být.

Bojí se, že jí uteče, když mu ho na začatku hned přeblafne… :roll:

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 09.09.18 15:14
@debra.morgan píše:
ještě se můžes natahnout k nemu do zadku, ale podle popisu by ho to mohlo vyděsit…

A nesmí vzdychat. Aby se nepolekal. To už by na něj bylo moc :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 15:15
@Anonymní píše:
Využívej fantazii, co tě jen napadne … nepřijde mi, že jsi nějaká experimentátorka, když todle nedokážeš vymyslet a ptáš se učebnicově co máš dělat. Nic ve zlým :kytka:

No co, jsem zvyklá na jiné věci :-)… Měla jsem partnera, většinou jsme měli hrátky, kdy moje ústa i ruce byly zaměstnány, ale když mě přilehne, moc toho neudělám. :nevim: .. Každá to máme jinak, proto se ptám :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >