Sex - co se stalo? Uvítám mužský pohled na věc

Anonymní
5.5.21 09:11

Sex - co se stalo? Uvítám mužský pohled na věc

Po půl roce chození náhlá změna…
Ze začátku, jak už to bývá, bylo všechno super. Vyznání lásky, samé líbání, objímání, spousta sexu, pro mě dokonaleho sexu, pro nej taky. Skvělá predehra i sex samotný, rikala jsem si jo, to je konečně ono, co jsem vzdy hledala. I on rikal, jak je to se mnou v sexu úžasný, jak ho to baví, furt něco nového jsme zkoušeli… Ptal se jak se mi to líbilo, rikal jak jemu…Psal, jak je úžasný celý ten vztah, co se mnou prožívá, že je strašně rád, že mě má atd. Ten jeho pohled, kterým na mě koukal, přála jsem si ať to nikdy neskončí…
A najednou po pul roce, behem asi týdne změna… Pomalu se to začalo vytracet. Z uzasneho hodinového sexu se stal sex typu - chvíli predehra, chvíli sex a konec. Už se mi při tom tak nevěnuje, uz se neptá, věci co mi dělal nedělá, nebo jen obcas…
Dřív pořád něco měnil, prý aby to nebylo stejné a ted je to stejné a najednou mu to nevadí. Ubylo vseho, míň objímání, líbání, nejen při sexu.
I pres to mi stále říká, že mě miluje, jak jsem krásná a ze jinou ženu uz nechce…
Nemyslím, že by to bylo způsobené mnou, prijde mi, ze jsem se chovala pořád stejně, ale ta situace mě ovlivnila a ja se tomu přizpůsobila, ale štve mě to.
Kdyz jsem rekla, že vzpomínám na ty začátky, jaky to bylo a ted ze vseho ubylo, divil se, že jemu to neprijde, pak rekl, to my chlapi to tak máme, za tím nic nehledej…
Kdyz řeknu, že se zmenil i sex, říká ze mu to neprijde, že se mu to líbí pořád stejně…
Nevim, nechápu to přece snad musi sam vidět že je to jiné nebo to chlapi tak moc nevnímaji? Nějak se s tim nedokážu smířit, že to krásný už by melo být pryč a ted to bude už jen „normální“… vyprchala u něj zamilovanost? nebo jen ta počáteční vášeň? Už ho nebavim? Možná vše dohromady 😁 ale jsme spolu kratce, nic mu nebrání se rozejit, nebydlíme spolu…
Samozřejmě ja se to snažím dostat nějak zpět, ale jaksi se nedaří… Nejsme žádný pubertaci, je nám přes 40.
Jinak se ke mně chová pořád hezky, píše, volá, stará se… Rozejít se kvůli tomu nechci, jen mi to chybí no…
Zpátky už to asi nedám co?
Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3954
5.5.21 09:14

Zamilovanost přešla do rutiny, no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
5.5.21 09:18

U nás mužů je to tak celkem normální. Ta zamilovanost se pomalu začne měnit v lásku a kamarádství. Asi bych za tím nic nehledal :-). A taky je v tom možná i část pohodlnosti. Přeci jen milovat se hodiny každý den je celkem fyzicky náročné :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 09:25

Nevěřím že chlap dokáže dělat tyto výkony dlouhodobě. To jen ženy chcou víc a víc… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 09:28

Tak jako čtyřicítka už bys mohla mít reálnější očekávání ;) Já svého manžela miluju z celého srdce, nikdy bych ho nevyměnila, on to cítí stejně. A přesto se nám stane, že jsme třeba tak unavení, že odpískáme sex jen kvůli tomu, že se nikomu nechce být nahoře :lol: Nebo se zeptám manžela, jestli má chuť, a on řekne klidně, ale odmakáš si to 8)
Já beru ty počáteční bouře a dokazování toho, co všechno je člověk schopný zkusit a jak pestrý sex má, jen jako takové to roztahování pavího ocasu. Prostě si jedinci v rámci náborového procesu dokazují, že jsou mnohem lepší, než všichni ostatní. Jakmile to přeroste v trvalý cit, tak tyhle náborové tanečky padnou :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10337
5.5.21 09:29

Já se trochu divím, že někdo po 40tce si myslí, že normálně trvá sex hodinu. :mrgreen: :mrgreen: Možná zpočátku, jako u zakladatelky.
Ale fakt si myslím, že je normální, když je to záležitost odbytá do 20 minut. Pokud je chuť do toho na obou stranách, tak to může stačit.
Mít po 40 tato očekávání mi přijde dost dětinské, zakladatelko, jsi dost zamrzlá. Nebo mentálně nezralá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21510
5.5.21 09:33

Klasika no, ten první půl rok je to takové žhavé a pak to přejde do stereotypu, málokdo to udrží dlouhodobě jak to je v začátku. Na svůj věk máš teda přehnané nároky a vypadá to, že jsi snad nikdy neměla dlouhodobější vztah :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
5.5.21 09:35

Prostě už je to rutina. Tak převezmi aktivitu ty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
5.5.21 09:37

Hodinový sex je jen promr.. hany čas. Po 40 bys měla asi mít jiné priority pro vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
5.5.21 09:45

Po půl roce? Za mě dobrý. Leckterej to vydrží jen měsíc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
5.5.21 09:46

Na vysvětlení - ja po 40 určitě nevyžaduji hodinový sex jako zaklad vztahu, psala jsem to pro predstavu, jak jsme to měli, abych predesla pripadnym dotazům jak to bylo na začátku a proc mi to teď prijde divné :wink:
Samozřejmě že to není moje priorita, dlouhodobych vztahu uz jsem mela několik, posledni trval 7let, uz nevim jaké bývají začátky, a ted to zamilovaní bylo jako blesk z čistého nebe po tolika letech… Tak jsem si toho oboustranného pocitu chtěla užít co nejdyl no… A samozřejmě vím ze jsem naivni, když jsem si myslela ze to potrvá navzdy…
Jen mi to přišlo trochu podivné, že to nevymizelo postupně… To je celé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22809
5.5.21 09:47
@karkarka píše:
Hodinový sex je jen promr.. hany čas. Po 40 bys měla asi mít jiné priority pro vztah.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4147
5.5.21 09:51
@LaPaloma píše:
Já se trochu divím, že někdo po 40tce si myslí, že normálně trvá sex hodinu. :mrgreen: :mrgreen: Možná zpočátku, jako u zakladatelky.
Ale fakt si myslím, že je normální, když je to záležitost odbytá do 20 minut. Pokud je chuť do toho na obou stranách, tak to může stačit.
Mít po 40 tato očekávání mi přijde dost dětinské, zakladatelko, jsi dost zamrzlá. Nebo mentálně nezralá.

Co hodinu, jen hodinu? Na emiminu je norma aspoň dvě hodiny a sex pod hodinu nebo dokonce za 20 minut se považuje za podúroveň a raději nic než tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4939
5.5.21 09:52

:lol: a já myslela, že to píše nějaká nezkušená osmnáctka, která si myslí, že ráj, duhoví jednorožci zasypaní milionem srdíček a dokonalé milování x hodin pořád dokola trvá a trvá a trvá - a zazvonil zvonec… :mrgreen:
vždyť je přece jasné, že se jen snížila produkce hormonů, četlas něco o zamilovanosti? funguje za začátku na bázi perníku :lol: a fakt to trvá jen pár měsíců - tu ho máš popsaný :

Váš mozek, tedy limbický systém, začíná vylučovat fenyletylamin. Jedná se o látku, která je též označována jako „hormon zamilovanosti“. Tato látka má na svědomí pocity euforie a přísun dosud nepoznané energie. Zajímavé je, že fenyletylamin je chemickým příbuzným metamfetaminu, známého též jako pervitin
Ještě nějaký dotaz? :lol:

Buď ráda, že vám vše normálně funguje… mně je teda o něco víc než tobě a vztah 17 let, takže co popisuješ, si pamatuji matně :mrgreen: a že bych o ty hodinové sexy extra stála se taky říct nedá :lol: není nad dobrou kvalitní údernou rychlovku přímo k „věci“ :lol: uvidíš za pár let :mrgreen:

Příspěvek upraven 05.05.21 v 09:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4147
5.5.21 09:55

Děvčata, jak to teda vlastně s tím sexem a jeho trváním je? Kdysi jste tu hojně psali, že sex pod hodinu je fuj a tak pro psy, že je třeba si to náležitě užít, třeba dvě až tři hodiny a několik kol a to ve vztazích, které trvají třeba 10 nebo 20 let. A že raději méně sexu, třeba jednou týdně, ale hodiny, než několikrát týdně, ale půhodiny, že to ani nestojí za to…A teď tu čerstvě zamilované ženě napíšete, ať se vrátí nohama na zem :lol: Tak jak to teda je?
Jsem z vás už opravdu zmatena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat