Sex dva týdny po revizi po zamlklém těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnaMoon
Povídálka 50 příspěvků 08.10.18 17:01
Sex dva týdny po revizi po ZT

Ahoj všem.
Předem se omlouvám, ale úplně jsem nevěděla, jak tuhle diskuzi nazvat. Dnes jsem 16. den po revizi (ZT na začátku 10 tt). Na kontrole jsem byla přesně týden po zákroku, podle ultrazvuku bylo všechno v pořádku, první menstruaci mám čekat cca za měsíc. Na kontrolu už nemusím.
Nežiji v ČR a docela mě překvapilo, že mi můj místní pan doktor řekl, že se můžeme znovu snažit po proběhnutí dvou cyklů. Sex prý klidně po 14 dnech od zákroku, pokud nebude problém. 8o (Samozřejmě s kondomem a stoprocentní hygienou).

Ty dva cykly neřeším, máme v plánu vydržet cca 4 měsíce, zajet si na dovolenou, prostě se dát po psychické stránce ještě trochu víc dohromady.

Každopádně bych ráda znala vaše názory a zkušenosti, co se té sexuální abstinence týče. V ČR jsem dlouho nebyla, doporučuje se tam stále vydržet 6 týdnů? A vydržely jste vy osobně? :oops:

Já už víc než týden nekrvácím, špiním tak nárazově jednou denně třeba jen ráno, když jdu poprvé na toaletu a to navíc úplně minimálně. Pak už nic. A chuť na manžela je teda strašná. :oops: Měli jsme půst víceméně od začátku těhotenství, které pak stejně nedopadlo a hormony mi tedy dávají zabrat. Na druhou stranu, české zdroje dost operují s těmi „magickými“ šesti týdny, tak se to ve mně trochu pere.

Díky moc všem za reakce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 08.10.18 17:07

Ano, vydržela jsem sest tydnu. Nejsem králík a bez sexu neumřu. Za případné zdravotní komplikace - infekce apod mi to nestojí.

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 08.10.18 17:07

Já bych teda rozhodně doporučila alespoň do té první ms vyčkat s pohlavním stykem.. :think: i když s kondomem a pořádnou hygienou.. nevím nevím. Já osobně do toho nešla a vyčkala opravdu až po první ms. Přišlo mi to jako risk. Přeci jenom je ten čípek ještě roztažený. Ale co člověk to názor. Za mě se to dá zvládnout a vydržet :)

AnaMoon
Povídálka 50 příspěvků 08.10.18 17:10
@vertunka píše:
Ano, vydržela jsem sest tydnu. Nejsem králík a bez sexu neumřu. Za případné zdravotní komplikace - infekce apod mi to nestojí.

Myslím, že poznámka o králících nebyla zrovna nutná, ale stejně díky.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3673 příspěvků 08.10.18 17:12

Ja mela doporuceno vyckat do prvni MS a vyckala jsem, resp vyckali jsme s vag.stykem. Ostatni provozovat lze, tak co.

AnaMoon
Povídálka 50 příspěvků 08.10.18 17:14

@Jessica4 Já právě taky čekala, že doktor doporučí to, co jsem měla už před kontrolou načteno z českých zdrojů, proto mě to překvapilo a úplně jsem nevěděla, co si o tom myslet. :think:
Asi taky radši vydržím, ale už teď je to hooodně přes měsíc, představa dalších tří nebo čtyř týdnů… no uf. :zed:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10897 příspěvků 08.10.18 17:15

Dodrzeli jsme sestinedeli. To je snad to nejmenší

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 08.10.18 17:18

@AnaMoon já jsem teda slyšela rozdílné názory od všech doktorů u kterých jsem byla. Někdo řekl 3 měsíce. Jiná řekla půl roku a další že po " krásné " ms se můžeme opět snažit. Hlavně jsem to brala podle sebe, jak jsem se cítila ale rozum mi řekl opravdu počkat aspoň po ms. :)

g.sandova
Závislačka 3795 příspěvků 08.10.18 17:20

Já čekala do první ms, čtyři týdny. Neměla jsem revizi ale.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3673 příspěvků 08.10.18 17:22
@AnaMoon píše:
@Jessica4 Já právě taky čekala, že doktor doporučí to, co jsem měla už před kontrolou načteno z českých zdrojů, proto mě to překvapilo a úplně jsem nevěděla, co si o tom myslet. :think:
Asi taky radši vydržím, ale už teď je to hooodně přes měsíc, představa dalších tří nebo čtyř týdnů… no uf. :zed:

Tak to byt nemusi. Ja po obou revizich dostala prvni MS po 30 a 29 dnech, standardni cykly mam 27. A rovnou byly „krasne“, az moc :mrgreen:

AnaMoon
Povídálka 50 příspěvků 08.10.18 17:24

@Jessica4 Tak snažení necháváme na únor, dřív si to asi ani nedokážu představit. Hlavně teď máme spoustu plánů, abychom se nějak dostali z toho šoku a zklamání. Takže snad se po těch čtyřech měsících budu už cítit psychicky připravena, jinak to asi ještě odložíme. :?
Vím, že na to se názory různí i mezi českými lékaři. Jen ta doba doporučené abstinence mě tu zarazila.

skorotehotna
Kecalka 325 příspěvků 08.10.18 17:24

Jsem měsíc po revizi, doktor mi řekl 6 týdnu bez sexu kvůli infekci. Na vaginální styk plánuju počkat. Taky je mi to dlouhé a možná na to vlitneme dřív, ale určitě ne dřív než po menstruaci

skorotehotna
Kecalka 325 příspěvků 08.10.18 17:25

A další pokusy plánujeme po přeběhnutí dvou MS od revize

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 08.10.18 17:26

@AnaMoon jasně no. To chápu. Každej pes jiná ves :mrgreen: . Tak aspoň počkat po té první ms. :)

Příspěvek upraven 08.10.18 v 17:26

AnaMoon
Povídálka 50 příspěvků 08.10.18 17:26

@histep Já mám cykly běžně cca 32 až 35 dnů, takže už vidím, že ta první dorazí po 40. :roll: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >