Sex hned po menstruaci (otěhotnění)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smutnáje
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 20:58
Sex hned po menstruaci (otěhotnění) ?

Dnes jsem měla sex se svým přítelem den po menstruaci a on se do mě udělal, je nějaké riziko otěhotnění?
Antikoncepci si beru pravidelně, ale až dnes jsem si vzala první prášek po menstruaci.

Přečtěte si článek: Dojde k otěhotnění po menstruaci?

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 06.11.14 21:00

Na takovém dlouhéééém papírku, co je v krabičce s tabletkama, se píše… že jsi chráněná i v pauze mezi dvěma platíčky.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 06.11.14 21:00

Těhotná být z 99,9%nemůžeš. Buď v klidu

Litta
Extra třída :D 13518 příspěvků 06.11.14 21:01
@Pipet píše:
Na takovém dlouhéééém papírku, co je v krabičce s tabletkama, se píše… že jsi chráněná i v pauze mezi dvěma platíčky.

„Ten jsem vyhodila, takový kraviny nečtu.“ :roll:

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 06.11.14 21:02
@Pipet píše:
Na takovém dlouhéééém papírku, co je v krabičce s tabletkama, se píše… že jsi chráněná i v pauze mezi dvěma platíčky. :
:mrgreen: dlouho tu nebyla podobná diskuze :nevim: :nevim: asi jako to, že ten a ten den
Byl sex a jestli je těhotná. Já bych to
Fakt zakázala už, vždyť to tu je furt dokola tyhle diskuze
chozin
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 06.11.14 21:05

Šmankote, tak tohle mě dneska dodělalo 8o 8o 8o
kolik ti je :zed: :zed: :zed:

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 06.11.14 21:19

@chozin tipuju tak 15 :lol:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 06.11.14 21:30

Ja sazim na 16

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 21:38
@Pipet píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 06.11.14 22:12

No tak když bereš antikoncepci, tak asi těžko. dkybys ji nebrala, tak těžko říct..já čekám, co ze mě za 2 měsíce vyleze ze sexu 3 dny po konci MS

beruska9
Extra třída :D 10943 příspěvků 06.11.14 22:16

Bez antiko to samozrejme jde, zalezi na delce ms a ovulaci…kdyz spermie vydrzi az tyden, staci delsi ms nebo ovu driv v cyklu a mas to…ale s antikoncepci je sance pri pravidelnem uzivani miziva bez ohledu na den ;)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 22:17
@slavuska1 píše:
No tak když bereš antikoncepci, tak asi těžko. dkybys ji nebrala, tak těžko říct..já čekám, co ze mě za 2 měsíce vyleze ze sexu 3 dny po konci MS
:lol: :palec:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >