Reklama

Sex jednou měsícně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 23:16
Sex jednou měsícne

Už delší čas máme s mužem sex jednou měsíčně. Dost nas to odcizuje, alespoň já to tak cítím. On se tím nějak netrápí. Ale když chce on a já ne, tak má hned řeči, jak si najde jinou a proč nechci. Pritom on nechce povětšinou, když chci ja. Nevim jak to řešit. Prijde mi jako bychom byly sourozenci.Kdyz už k něčemu dojde, je to rychlovka ze které nic nemám. :roll:.Takže si říkám, že spolu už nemusíme spát vubec než jednou za měsíc a nic z toho.Ale mě ten sex chybi. Vyresil toto někdo jinak než milencem?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 12.12.17 23:30

Ano, vzájemnou komunikací. Vybočením ze stereotypu a vyvoláním v partnerovi pocitu, že mne si mne váží a jsem sexy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 23:33

@sediza U nás bude asi toto problém, ten stereotyp a komunikace taky jen nezbytne nutná. Vlastne si ani nemáme co říct poslední čas. :,(

Malike
Extra třída :D 11641 příspěvků 13.12.17 00:26
@Anonymní píše:
@sediza U nás bude asi toto problém, ten stereotyp a komunikace taky jen nezbytne nutná. Vlastne si ani nemáme co říct poslední čas. :,(

Když si najdeš milence..to si rovnou zařid rozvod. Zamiluješ se..a půjde to do kopru tutově.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 13.12.17 00:52
@Malike píše:
Když si najdeš milence..to si rovnou zařid rozvod. Zamiluješ se..a půjde to do kopru tutově.

Vzdyt se pta na jiny moznosti reseni nez milenec… :think:

Lenka_Hal
Závislačka 4838 příspěvků 13.12.17 03:27

Predevsim sex, ze ktereho nic nemas, je naprosto neakceptovatelny. To on jako nevnima, ty si „nepostezujes“? Nebo je mu to jedno? 8o komunikace je zaklad.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 04:42
@Lenka_Hal píše:
Predevsim sex, ze ktereho nic nemas, je naprosto neakceptovatelny. To on jako nevnima, ty si „nepostezujes“? Nebo je mu to jedno? 8o komunikace je zaklad.

třeba u nás. Sex několikrát týdně. Ale mě to nebaví, protože partner si jede svoje hrc prc, hotovo dvacet. A řekne mi, jak to bylo pěkný. A zeptá se, jeslti se mi to taky líbilo. Já řeknu že ne, že bych radši tohleto a támhle to. A on mi jen řekne, že jsem kecka, že ví, že se mi to líbilo, že to pozná podle mýho orgasmu. Dá mi pusu, lehne a spí. Co na tom, že orgasmus jsem s ním neměla už 10 let a předtím taky ani jednou. Vůbec netuším, jak na to přišel, že s ním orgasmus mám, nikdy jsem ho nepředstírala.

A když jsem mu řekla, že s ním orgasmus nemívám, tak se začne smát a že mi ho teda ukáže, udělá si svoje hrc prc a opět je přesvědčenej, že jsem byla.
Ale tak zase aspoň si stíhám v hlavě projet plán prací na další dny, nebo promyslím nákup. tuhl, když se snažil zezadu, jsem hodně přemýšlela, jestli by bylo blbý vzít si knížku a číst si.
takže asi tak k té komunikaci.

Anonymní 79

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 13.12.17 05:54

Proc si vazne nepromluvite? Proc mu to nereknes, tak jak to je?
Ono je ti neprijemny, ale bez mluveni to nepujde.

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 13.12.17 05:56
@Anonymní píše:
třeba u nás. Sex několikrát týdně. Ale mě to nebaví, protože partner si jede svoje hrc prc, hotovo dvacet. A řekne mi, jak to bylo pěkný. A zeptá se, jeslti se mi to taky líbilo. Já řeknu že ne, že bych radši tohleto a támhle to. A on mi jen řekne, že jsem kecka, že ví, že se mi to líbilo, že to pozná podle mýho orgasmu. Dá mi pusu, lehne a spí. Co na tom, že orgasmus jsem s ním neměla už 10 let a předtím taky ani jednou. Vůbec netuším, jak na to přišel, že s ním orgasmus mám, nikdy jsem ho nepředstírala.

A když jsem mu řekla, že s ním orgasmus nemívám, tak se začne smát a že mi ho teda ukáže, udělá si svoje hrc prc a opět je přesvědčenej, že jsem byla.
Ale tak zase aspoň si stíhám v hlavě projet plán prací na další dny, nebo promyslím nákup. tuhl, když se snažil zezadu, jsem hodně přemýšlela, jestli by bylo blbý vzít si knížku a číst si.

Anonymní 79

Tak bych mu priste rekla, ze nejdriv to udela me tak a tak a pak bude sex. Uprimne, nedrzela bych kazdy den chlapovi, kdybych z toho nic nemela. Treba by mu to doslo.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 13.12.17 06:41
@Anonymní píše:

Anonymní 79

Promin, vim ze to neni k smichu, ale tohle me vazne pobavilo. Treba kdyby sis tu knizku fakt vzala, tak by mu to docvaklo.

Malike
Extra třída :D 11641 příspěvků 13.12.17 06:51
@Anonymní píše:

Anonymní 79

Tak tady doporučuji si tu knihu vzít a ukázat mu jak sex je sním nudný :mrgreen:
Ale jinak promiň..je to arogantní blbec. 8o

Josef_t
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 13.12.17 07:19

Píšu to tu pokaždé, vykašlete se na diskuze a vyhledejte pomoc odborníka. (to platí pro obě anonymní). Neřekne co máte dělat a „rozmluví vás“. A bude to asi „bolet“, oživíte si všechny drobné křivdy, které jste si za ty roky udělali.

Ale ten milenec taky není špatná terapie. S největší pravděpodobností za nějaký čas zjistíte, že je to ještě větší „debil“ než ten, kterého jste měla doma.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 07:32
@Anonymní píše:
Už delší čas máme s mužem sex jednou měsíčně. Dost nas to odcizuje, alespoň já to tak cítím. On se tím nějak netrápí. Ale když chce on a já ne, tak má hned řeči, jak si najde jinou a proč nechci. Pritom on nechce povětšinou, když chci ja. Nevim jak to řešit. Prijde mi jako bychom byly sourozenci.Kdyz už k něčemu dojde, je to rychlovka ze které nic nemám. :roll:.Takže si říkám, že spolu už nemusíme spát vubec než jednou za měsíc a nic z toho.Ale mě ten sex chybi. Vyresil toto někdo jinak než milencem?
:mrgreen: jo, milenec a šup od sebe.. záleží na Vás, jak to dáte :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 13.12.17 07:51

Teda holky, co to máte doma? Vy se tu bavíte o sexu, ale problém je přece úplně jinde 8o Vy máte zkrátka sobecký voly, jinak se to nazvat nedá. A když je někdo bl.bec a ještě sobec, tak snad ani komunikace nepomůže. Přece takový se Vámi zabývat nebude. Mít chlapa jako vy, tak mu prostě nedám. To se takhle chová jenom v sexu? A ruku na srdce! Předpokládám že jste mu buď ukradené i v jiných oblastech, nebo se chovají majetnicky. Proč tohle dlouhodobě tolerujete? Přijde mi, že mu za snahu nestojíte. Takový pro vás první poslední neudělá, když mu nestojíte ani za 20 minut zájmu o vaše uspokojení. Pokud nemáte děti, pošlete ho do oběhu. Pokud děti máte, tak je to v háji :?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 08:21
@Anonymní píše:

Anonymní 79
:mrgreen: :lol: promiň, nejde se nesmát.. tohle už je fakt i na tu knížku.. nějak nechápu, jak může být přesvědčený, že jsi spokojená, když mu i řekneš, že nejsi :think:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >