Sex jednou za 2 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 19:45
Sex jednou za 2 měsíce

Ahoj, uz jsem zoufalá :( S pritelem jsme spolu rok, oběma nam je 23 let. Uz tak od pateho měsíce se mnou pritel odmítá spát. Přitom me porad osahava i na verejnosti a obcas mi je to i nepříjemné.
Ale na styk nedojde. Vždy mi rekne, ze je unavený nebo že az o víkendu atd.
Kdyz na to zavedu tema, tak se vykrucuje nebp se tedy pomilujeme, ale to je tak 1×6 týdnů. Vetsinou na par vterin, to mi rekne, ze jsme to dlouho nemeli, tak je rychle hotový. Jenze s tim nehodla nic delat. Nevim, jak ho navnadit, jestli ma jen nejake obdobi a prejde to.
Ze zacatku vztahu byl on ten aktivnejsi, chtel to kazdy den.
Zazila jste to taky nektera? Jak to dopadlo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 16.06.19 19:53

Za prvé, má jinou nebo za druhé, má nějaké problémy. Odpověď se snad nikdy nemění. :roll:

Markéta80
Hvězda diskuse 45154 příspěvků 16.06.19 19:58

Tak si promluvte, normální to teda není :?

Tableta
Kelišová 5285 příspěvků 16.06.19 20:00

Nemáš s ním děti a jsi mladá na to, abys žila v celibátu. Moje rada zní: prchej. Tohle se nezlepší. Naopak.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8874 příspěvků 16.06.19 20:01

Jestli je za pár vteřin, tak má problémy s předčasným vyvrcholením. To může být i důvod, proč nechce sex.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 20:02

@Markéta80 Mluvime o tom spolu, jak uz jsem psala v příspěvku. Nechce to rozebírat, nekdy k tomu sexu potom radeji svolí nez aby to řešil. Jen jednou mi rekl, ze jsme oba na VŠ, ze se boji otěhotněni a HA nevěří. Tak jsme se domluvili, ze budeme používat i kondomy. Om že jo, ze to bude v pohodě. Pak si ani nevzpomnel, sla jsem je koupit já. No uz je to měsíc a stale jsou netknuté na nocnim stolku.

Markéta80
Hvězda diskuse 45154 příspěvků 16.06.19 20:06
@Anonymní píše:
@Markéta80 Mluvime o tom spolu, jak uz jsem psala v příspěvku. Nechce to rozebírat, nekdy k tomu sexu potom radeji svolí nez aby to řešil. Jen jednou mi rekl, ze jsme oba na VŠ, ze se boji otěhotněni a HA nevěří. Tak jsme se domluvili, ze budeme používat i kondomy. Om že jo, ze to bude v pohodě. Pak si ani nevzpomnel, sla jsem je koupit já. No uz je to měsíc a stale jsou netknuté na nocnim stolku.

normální to prostě není :?, nečekej že se to samo zlepší. Jemu ten sex nechybí? Pokud ne tak sex nepotřebuje a budeš čekat a intervaly se jen budou prodlužovat :?

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.06.19 20:14

Pokud to nechce řešit a ani o tom mluvit, tak mě jiné řešení, než rozchod nenapadá. Pokud se s partnerem neshodnete v sexuální stránce života, postupně půjde vztah do kytek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 20:22

Žiju v manželství s podobným typem muže, co sex příliš nemusí a nechybí mu to. Na základě svý dlouholetý zkušenosti doporučuju rychle utíkat. Přestal se mnou spát už v těhotenství, nastartovat sexuální život se nám ještě nepovedlo. Bohužel.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 16.06.19 20:23
@Anonymní píše:

Tak je vem, nafoukni je, otři je o vlasy a nalep na strop. Až přijde domů tak bude čubrnět. Asi bych k tomu dodal, že jsou vám stejně na prd, když neřekne co se děje.

Jestli chceš být jedovatější tak můžeš říct, že je není na co navléct.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 20:31

Zažila jsem taky, s tim rozdílem, že mně bylo 21, příteli 28. Na rukou by mě nosil, vařil mi.. ale zhruba po čtyřech měsících se mnou prostě přestal chtít spát. Mluvila jsem s ním o tom, ale vždycky mě ujišťoval, že je prostě jen unavenej, že jsem krásná, že ho přitahuju..
Byla jsem z toho zoufalá, ve 21 letech, „v nejlepším“, a mám utrum se sexem? Co je se mnou špatně apod. Snažila jsem se to nějak ozvláštnit, okořenit, ale nepomohlo
Nakonec jsme se rozešli. Zpětně si myslím, že to možná bylo i tím, že měl přede mnou hodně sexuálních partnerek - prý přes 70.. podle mě měl v hlavě nějaký blok a když byl s někým delší dobu, tak ho dotyčná prostě nepřitahovala.
Nevim, co ti poradit :nevim: mluvte o tom narovinu a snad se to vyřeší. Držím palce :hug:
Anonymně, prosím :)

Vemas
Kelišová 5616 příspěvků 16.06.19 20:59

Mladej chlap co odmita sex mi normalni neprijde :nevim:

divine woman
Extra třída :D 12194 příspěvků 16.06.19 21:01

To bych nedala a je mi o moc víc než tobě.

mrav
Nadpozemská drbna 29979 příspěvků 16.06.19 21:07

Ahoj. Buď má tvůj přítel jinou, nebo nějaký sexuální problém. Být tebou, promluvil bych si s ním o tom. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 21:12

Já mohu napsat zkušenost :mavam: Ahojky. Mám bratra a je gay. Měl tohle to samé. Přítelkyni, ta se mi chodila sverovat, že nesexuji, že vůbec nechápe co se děje. Že to mají tak 1× za dva měsíce. Že ji objímá dává pusy a tak ale na sex nedochází. Že žádné problémy vztahove nemají. Bratr když mu bylo 10 se mi sverovat jak se mu libej kluci a že už si dal i pusu. S přítelkyní s e rozešel. A po roce nám celé rodině oznámil že je GAY, že má přítele, že ho holky nikdy nezajímaly. A že Doufa že se s tím smirime. Já jsem byla na něj pyšná, že to konecne ze sebe dostal.. Tím nechci říct že je to i u Vas tenhle problém. Jen říkám zkušenost, kterou znám. Musím mít anonym rodina jsem též chodi :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama