Sex jen 1 za měsíc?

Anonymní
11.8.21 08:27

Sex jen 1 za měsíc?

Zdravím, mám dotaz ohledně nebo spíš chuť se vyzpovídat ohledně partnerovo nechuti k sexu. Je mi 30 let a přítelovi 35. Troufam si říci, že vypadám dobře, postavu mám skvělou. S bývalými jsem měla vždy opak, spíše jsem sex odmítala, oni chtěli pořád, stačilo se přitulit a hned měli chuť.. atd. Dokonce jsem v minulém vztahu zažila pokus o znásilnění, bych to už nazvala… kdy se opil a prostě chtěl a basta :? :oops:
Teď se mi vše oplácí, a nechápu proč., s přítelem jsme 3 roky, začátky byli dost takové kostrbaté, kdy mu to nešlo vůbec, ale zlepšilo se to. Přesto Měl občas problém s
s udržením erekce a vyvrcholením. Ale četnost sexu už na začátku, vlastně nebyla jako s bývalými. Ale pokud vše klaplo a klapne, bylo to skvělé velmi a intenzivní.. Ale už po roce bylo znát ochabnutí u přítele doslova…A četnost byla menší a menší.
Vždy byla iniciativa hlavně na mě, ale nevadilo mi to tolik. Nyní ještě méně, ale mě už to, že to musím začínat jen já, tak prostě nebaví. Děti nemáme. A s naší čestností sexu ani mít jen tak nebudeme. Několikrát se stalo, že předstíral orgasmus, aby to měl za sebou :zed: Byl u sexuologa, ten mu dal jen prášky, ale ty se musí brát předem, kdy to dle něj už zcela ztrácí to kouzlo. Což chápu. Takže jsme zkusili prášek jen jednou, a vlastně bez efektu, protože mezitím přestal mít chuť. Ohledně tohoto má u mě velkou podporou, nijak mu nic nevicitam, ale mrzí to. Měl to takto prý i u bývalek, a také neměl nikdy takto dlouhý vztah. Tak říkám, zda už nejsem pro něj prostě okoukana… :think: Když se ho ptám, co se mu líbí, tak řekne, že neví. Nepomáhá pusou..atd. Ač tvrdí, že se mu to líbí, ale vždy ochabne.

Přitom kouká po holkách, komentuje je, hlavně před kamarády. Často má velké řeči, chytá mě za zadek, komentuje jak vypadám, sahá na prsa, ale když by pak mělo k něčemu dojít tak většinou ne. A nebo pokus je, ale to je vse, nepovede se to.

Poslední dobou si říkám, že bych se v této oblasti poohledla jinde, u jiného, což je u mě šílené, vzhledem k tomu, že jsem byla u bývalých partnerů několikrát podvedená, protože jsem nechtěla každý den, jako oni. Ale chybí mi ten pocit toho, že jsem pro někoho žádoucí a nemusím nic iniciovat a jen se nechat vézt a zavřít oči…atd.
Mám někdy pocit, že už pro něj nejsem žádoucí, že si mě okoukal prostě.
8o
Díky za vylití srdíčka :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5632
11.8.21 08:32

Zrejme ma nejake poruchy a k tomu nizke libido. Zde bude nastesti i pro tebe zalozeni rodiny temer nemozne. Jsi ve veku, kde uz nemuzes moc ztracet cas, takze nejlepsi by byl rozchod. Muze ti to prijit nemoralni apod., ale budes to ty, kdo potom cely svuj zivot s timto podivinem protrpi. Pro nej bude reseni asexualni zena, i takove jsou, a dite umelym oplodnenim. I on muze byt stadtny, pokud najde vhodny protejsek, ktery nebude chtit sex.

Příspěvek upraven 11.08.21 v 08:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
11.8.21 08:34

Nemáte děti, je ti 30, nechápu, co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
11.8.21 08:36

Chlapa s poruchou erekce bych ve 30 vedle sebe fakt nevydejchala. Ty si musíš ujasnit, zda je pro tebe sex tak důležitý, nebo se smíříš se stále se snižující frekvencí i kvalitou sexuálního života. Mimochodem, přijde ti normální (až úsměvné), že čučí po jiných ženských, má na tebe oplzlé sexuální řeči, ale když přijde na věc, tak mu visí? :roll: Snažila ses, nejde to. Buď se s tím smiř, najdi si milence, nebo nového partnera. Nemusíš jít od zdi ke zdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26539
11.8.21 08:38

V 35 letech mu připadá 3 letý vztah dlouhý? Že vážně uvažujes o tom, že jsi okoukana? Ale prosím tě. Ty vztahy mu vydržely krátce prostě proto, že většina žen má chutě větší a nedostatek sexu a zájmu má špatný vliv na jejich psychiku a sebevědomí. Ano, všeho moc škodí, ale málo taky.
Pokud chceš mít spokojený vztah a děti, tak se poohlédni po jiném. Ve svém věku a se zkušenostmi co chceš, potřebuješ, můžeš dát, tolerujes, si můžeš najít někoho, s kým si sednete. A on taky bude mít šanci najít ženu, která by se s ním netrápila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26539
11.8.21 08:39

@unuděná u takových lidí to je normální. Prostě přetvářka. Moc dobře ví jak na tom je, a skrývá to tím. Úsměvné to teda ale není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
11.8.21 08:41
@andelka83 píše:
@unuděná u takových lidí to je normální. Prostě přetvářka. Moc dobře ví jak na tom je, a skrývá to tím. Úsměvné to teda ale není.

Právě, mě je to úplně jasné. Jen zakladatelka to evidentně považuje jako benefit, takový důkaz, že o sex má zájem. Přitom je to přesně naopak. Z věty Často má velké řeči, chytá mě za zadek, komentuje jak vypadám, sahá na prsa, ale když by pak mělo k něčemu dojít tak většinou ne. mám úplně osypky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5645
11.8.21 08:43
@andelka83 píše:
@unuděná u takových lidí to je normální. Prostě přetvářka. Moc dobře ví jak na tom je, a skrývá to tím. Úsměvné to teda ale není.

Taky si myslím..moc dobře ví, že ho sex nijak moc neoslovuje a tím machrováním to zakrývá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5632
11.8.21 08:44
@unuděná píše:
Právě, mě je to úplně jasné. Jen zakladatelka to evidentně považuje jako benefit, takový důkaz, že o sex má zájem. Přitom je to přesně naopak. Z věty Často má velké řeči, chytá mě za zadek, komentuje jak vypadám, sahá na prsa, ale když by pak mělo k něčemu dojít tak většinou ne. mám úplně osypky.

To jen skryva pred verejnosti, je to znamka toho, ze vi, ze je nenormalni, tak na oko chce pusobit, jako ze ma sex rad a casto. Je to trapny. Je to vlastne chudak, temer nepouzitelny. Ten se s ni nerozejde a bude ji verny, vi, ze stejne zadna ho chtit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5561
11.8.21 08:48

A jak vlastně předstírá orgasmus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
11.8.21 09:05

Když v tom nejsou děti, tak bych udělal pá-pá a poohlídl se jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
410
11.8.21 09:11

Pryč od něj, tohle je jen trápení. Doma mu to nejde, tak čumí po jiných a zkouší to, jestli by ho nevzrušila nějaká jiná neokoukaná ženská. Nedivila bych se ani, kdyby zkoušel zahnout, aby si dokázal svoji mužnost. Chyba není v tobě, ale v něm. Měla jsem manžela, který mi jen dal pusu na dobrou noc jako malému dítěti a nechtěl se mnou spát a já se mohla zbláznit, když jsem slyšela, jak si sousedé užívají. Říkal, že už je na sex starý a přitom mu bylo 24 let. Byla jsem hodně mladá, měla krásnou postavu i obličej, ale sebevědomí kvůli jeho nezájmu na nule a takhle jsem s ním ztratila 5 let života. Jenže byl to můj manžel, měli jsme spolu dítě. Že já blbec se s ním nerozvedla ještě předtím, než jsem (nečekaně) otěhotněla, to se chvíli snažil. Zájem o mě začal mít, až když jsem podala žádost o rozvod a přestala odhánět nápadníky, to se mnou chtěl strašně spát i on. Naštěstí mám jiného (mladšího) partnera, pro kterého jsem žádoucí a milovaná i po 20 letech vztahu a sex si užíváme.

Příspěvek upraven 11.08.21 v 09:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
11.8.21 09:12
@Božislava píše:
A jak vlastně předstírá orgasmus?

Když to dělá zezadu, tak ho vytáhne, zařve a flusne jí na záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
11.8.21 09:12

Je to impotent, bez chuti, bez vášně, bez snahy a bez zájmu…kopla bych ho do pérdele..co s takovým.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
11.8.21 09:17

Prášky nechce, znovu navštívit odborníka a zkusit to vyřešit jinak taky ne.
Co vlastně zkusil?
Nemá nadváhu, cukrovku, málo pohybu (u chlapů to bývá spojené, třeba chlapi, co posilujou, tak mají víc testosteronu a jsou aktivnější i v jiných směrech, pokud teda nezobou, že jo…), prostě to zkusit řešit.

Kdyby to bylo naopak, tak to poradím i ženský, řešit to. Protože dlouhodobé žití v sexuálně neuspokojeném vztahu je prostě naprd.
Nehledě na to, že když už nestojí, jsou i jiný možnosti, jak si užít sex a intimnosti. Ani v tomhle ohledu nefunguje??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat