Reklama

Sex jen kvůli snaze otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 15:55
Sex jen kvůli snaze otèhotnět

Ahoj vsem snazime se s pritelem o druhe mimi.Je pro nas docela problem se k sexu dokopat, coz je ted nutnost. Takze fakt sexujem jen v plodne dny, aby z toho neco bylo. Prijde mi to po 5ti letem vztahu divne. Nejak uz ten sex oba nepotrebujem. Obcas ma jeden z nas chut i mimo plodne dny, ale to zas nechce ten druhy.No a v plodne dny je sex oboustrane ucelovy. Docela me desi, jak to bude vypadat u nas se sexem po splneni poctu deti.Ma to nekdo stejne? I ted se do sexu nutime.Ja bych nejradsi otehotnela bez sexu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Levandulina
Kelišová 5207 příspěvků 7 inzerátů 28.12.16 15:57

No, tak pak nebudete mít sex vůbec, pokud vám to tak bude vyhovovat oběma. Proč se nutit.. :-)

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 28.12.16 15:58

Podle mě pokud se na tom shodnete oba a ani jednomu sex nechybí, tak to není problém.. pokud by to bylo jednostranné tak je to horší…

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 28.12.16 15:58

Tohle je docela zvláštní… Já si užívám to, že se s mužem milujeme, a ta fyzická stránka k tomu patří. Samozřejmě je to i o slovech, psychické stránce celé věci, ale nedovedu si představit nemít chuť se pomilovat- ty doteky, přitažlivost, to vše je v ten okamžik nepopsatelné. Jinak se milujete? Máte potřebu spolu trávit čas? Nebo jde jen o to, že na děti je tak nějak už načase?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 16:02

Jinqk vztah klape, neznosti jsou. Koukame v obeti na telku, pusinkujem se dene.Jen ten sex nejak nepotrebujem.Mame radsi masaz zad a nohou.Zase kdyz uz mame styk je to krasne.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 28.12.16 16:22

Asi jste oba tlusti, ze nemate chut na sex :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 16:23

A co je na tom špatně?

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 16:23
@Renca8 píše:

8o co to je za názor?

histep
Závislačka 3078 příspěvků 28.12.16 16:31
@Renca8 píše:

Hehehe, my jsme s chlapem oba „ne zrovna stihli“, ale chut oba mame tak obden…

Markéta80
Hvězda diskuse 39342 příspěvků 28.12.16 16:34

Jestli jste oba spokojeni? mě by to nevyhovovalo :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 16:40

Driv byl sex i dene ale pak nas to nejak omrzelo. Akorat se nekdy bojim, aby jeden z nas nepotkal nekoho s kym tu potrebu mit bude.My jsme se uz jeden druhemu okoukaly.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 28.12.16 16:55

Ty jo doufam, ze me to snad nepotka taky. :think: je tu jeste nekdo kdo prisel o chut na sex? nebo ho chlap uz nepritahuje po x letech?

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 28.12.16 16:56

To byl for s tou tloustkou :-D ale myslim si ze obecne plati ze tlusti lide maji mene sexu. Treba me za to odsudte :-D jinak k autorce :nevim: nevim, po 5 letech vztahu je to trosku brzo nemit zajem, nepritahujete se? Treba mate jenom nejaky obdobi. Asi bych se bala ze chlap nekoho ma. Ptz vetsinou chlapy bez sexu nemuzou byt. :nevim: ja mam 6lety vztah a nedovedu si predstavit mit vztah bez sexu je to takovy divny

Hrabě Dooku
Kecalka 174 příspěvků 28.12.16 16:58

Pětiletka splněna, zbývá jen zasít a sklidit :jazyk:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 16:58

@Renca8 hubený nejme a sex máme 5× týdně :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama