Sex kamarád, teď nejlepší kamarád. Jak to říct to příteli?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2.12.21 12:43

Sex kamarád, teď nejlepší kamarád. Jak to říct to příteli?

Jsem s přítelem cca půl rok. Před určitou dobou jsme mluvili o bývalých sexuálních partnerech. Tam jsem zapomněla na to že jsem se před pár lety jednorázově vyspala se svým nynějším nejlepším kamarádem. Chci to přítelovi říct ale mám strach jak to vezme. S nejlepším kamarádem se vídám hodně často i vzájemně doma atd. - jsme ve stejném paneláku. Vůbec nic mezi námi není. Ale vím, někomu to může být divné a tak bych byla ráda za vaše zkušenosti, jestli jste někdy řešili něco podobného, jak to dopadlo, jak jste to řekli… Jsem rozhodnutá říct pravdu. Ale nechci aby za tím pak přítel začal něco vidět nebo to nebral, že jsem to zamlčela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2517
2.12.21 12:46

Tak mu to neříkej ne? Tohle vytahování starých věcí fakt nechápu, zbytečný risk, že nastanou problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27790
2.12.21 12:47

Mlčet! 8o
Proč mu proboha něco takovýho máš potřebu říkat?

On asi ti taky nepředstaví kámošku a neřekne, to je Martina, mimochodem jsem s ní spal, ale nic to neznamená :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.12.21 12:55

Pokud máte zdravý vztah postavený na vzájemné důvěře, určitě to pochopí, maximálně si možná bude chtít chlapsky popovídat s kamarádem a ujistit se, že ví kde jsou jeho hranice, ale určitě to bude dobré.
Vím že to není to samé, ale ze mě taky po roce vztahu vylezlo, že jsem kdysi randila s klukem z vedlejší vesnice, byla to chvilka, asi měsíc, tak jsem tomu nepřikládala váhu, prostě mě ani nenapadlo to příteli říct, no on to viděl trochu jinak a obvinil mě ze lži, ale stačil jeden hovor ve kterém jsem mu „zatajení“ vysvětlila, upřímně jsem mu popsala své city k němu, dostal teplou večeři a bylo vše odpuštěno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.21 12:58

Slíbili jsme si že k sobě budeme upřímní tak mu to chci řict. Měla bych blbý pocit že mu lžu, což se prakticky stalo když jsem kamarada sice omylem ale zatajila a tak to chci urovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38254
2.12.21 13:37
@kristyna251 píše:
Jsem s přítelem cca půl rok. Před určitou dobou jsme mluvili o bývalých sexuálních partnerech. Tam jsem zapomněla na to že jsem se před pár lety jednorázově vyspala se svým nynějším nejlepším kamarádem. Chci to přítelovi říct ale mám strach jak to vezme. S nejlepším kamarádem se vídám hodně často i vzájemně doma atd. - jsme ve stejném paneláku. Vůbec nic mezi námi není. Ale vím, někomu to může být divné a tak bych byla ráda za vaše zkušenosti, jestli jste někdy řešili něco podobného, jak to dopadlo, jak jste to řekli… Jsem rozhodnutá říct pravdu. Ale nechci aby za tím pak přítel začal něco vidět nebo to nebral, že jsem to zamlčela.

Fakt nemusí vědět všechno. Prostě jsi nebyla panna. Pár jich bylo. Tečka. Nemysí vědět, že to bylo ve středu, bylo polojasno a ty jsi měla k obědu obalený salám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mývalova žena
2.12.21 13:54

Ne, nemusí to vědět, je to tvoje minulost. K ničemu to nebude dobrý, spíš to jen přileje olej do ohně, obzvlášť když se znají. Chlapi tohle většinou nezvládají. Vztah není od toho, aby na sebe oba vyblili všechno.
Jestli mu to řekneš, jsi hloupá husa, a promiň, neuraž se, ale je to tak.

• Citovat
  • Nahlásit
mývalova žena
2.12.21 13:59
@kristyna251 píše:
Slíbili jsme si že k sobě budeme upřímní tak mu to chci řict. Měla bych blbý pocit že mu lžu, což se prakticky stalo když jsem kamarada sice omylem ale zatajila a tak to chci urovnat.

Přeji Ti, abys co nejdříve dospěla, opravdu. To, co píšeš, je naprostá utopie a téměř nikdy nevede k ničemu dobrýmu. Ale tak…život je od toho, aby se žil a zkušenost je nepřenositelná.

• Citovat
  • Nahlásit
4195
2.12.21 13:59

Tohle fakt nechápu, nevím proč bych měla příteli říkat, s kým jsem spala. On ví, že jsem někoho předtím měla, stejně jako já vím, že on taky, není nám 15. Kolik jich bylo nevím. Já bych se klidně zeptala, zajímalo by mě to ze zvědavosti, ale ctím jeho soukromí. Jestli spal někdy s nějakou sousedkou nebo holkou, co já znám, je mi fakt úplně ukradený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16801
2.12.21 14:15
@kristyna251 píše:

Byt k sobe uprimny znamena jednat na rovinu a ferove, nikoliv to, ze tomu druhemu predas uplny seznam svych partneru vcetne casu a seznamu praktik, nebo ze partner provede tvuj vyslech.

Nicmu nerikej, neni proc. Kdyby na to v budoucnu prisla rec a on se zeptal, tak po pravde odpovez, ale ted uz to fakt neres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
2.12.21 14:33
@kristyna251 píše:

Nepříjemná situace. Když už jste si začali vykládat minulost, tak zapomenout zrovna na chlapa, který se motá okolo a bydli ve stejném domě.
To bych hodně přemýšlel, jestli jich bylo tolik nebo proč byl důvod tohoto vynechat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.21 14:42

@catch-22 já vím, až tolik jich nebylo, máme podobný počet, ale tohle bylo jediné kdy tam žádné jiné jiskření nebo tak dál nebylo a asi i že se dál kamarádíme na to vůbec nemyslím a tak mi to v tu chvíli nějak nedošlo.

Jinak jsme si i řekli u ostatních kdo to byl. Oba jsme měli osoby co někdy jsou na skupinových akcích a je to v pohodě, jen prostě tady je to takhle teď takové na nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7616

Nic mu neříkej, jestli se nechceš rozhodovat mezi kamarádem a partnerem. Upřímnost je fajn, ale jak tu již někdo psal, tohle je naprosto zbytečný a scestný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3377

Tedy já nevím, ale manžel také neví, kdo všechno tam byl před ním (chtěla jsem dodat a po něm, ale tyhle vtipy a zrovna tady?). Na co? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2517
2.12.21 14:45
@kristyna251 píše:

Hele ale ono to vypadá fakt divně, že si zrovna tohohle kamaráda zapomněla omylem. Prostě už se v tom nešťourej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat