Sex kamarád, teď nejlepší kamarád. Jak to říct to příteli?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
583
2.12.21 16:11

Myslíš, že tím posílíš důvěru, ale ve skutečnosti ho tím spíš postavíš do nepříjemné situace, kdy bude mít špatný pocit, když s ním půjdeš ven a nebo nebude chtít, abyste byli někde sami. Což by se dalo chápat, že z toho nebude skákat. Netvrdím, že není možnost, že by mu to bylo jedno…ovšem kdyby byla, tak se tu na tohle asi neptáš. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
2.12.21 16:11

No twl z těhle dotazů mám někdy pocit, že bych si měl kromě životopisu pro potenciální zaměstnavatele také udělat sexuální životopis, kdybych náhodou měnil ženu. Aby rovnou věděla do čeho jde. Tj. jméno dotyčné, druh vykonávané činnosti (rozuměj polohy a četnost) a případně nějaké CC a SC znaky :)

Prosím tě zakladatelko - proboha nemusíš mu říkat, s kým vším jsi spala, i kdyby to byl jeho otec jeden z EX :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
2.12.21 19:52

Tak mně teda připadá rozdíl v tom, že se s tím kamarádem pořád vídá. Samozřejmě, že je jedno, s kým v minulosti spala, nemusí dávat partnerovi jmenný seznam. Ale když je to někdo, s kým se dost často a intenzivně vídá, tak by mi to taky přišlo fér.
Asi by se mi taky nelíbilo, kdybych zjistila, že partnerova kámoška je vlastně bývalka a vídá se s ní často a bydlí ve stejném domě. A to jsem k těmto věcem jinak poměrně flegmatická.

Ale je fakt, že je poměrně hloupé, že jste se o tom bavili a zrovna jsi to neřekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3701
2.12.21 20:12

Já bych mu to neříkal. Když se to náhodou dozví, můžeš mu řict, že to byla náhoda, že jsi mu to nevyzvonila, ale je lepší, když to neví. Ovlivnilo by to jeho vztah k němu a dělalo by to dusno. Může najednou vidět věci, jinak než skutecně jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9122
2.12.21 20:26

Tvymu budoucímu bejvalýmu to může bejt ukradený. Nic mu do toho neni, naopak by si mu akorat pomotala hlavu a možná zasela zrnko pochybností a nedůvěry..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25454
2.12.21 20:29

Mlčeti zlato.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
2.12.21 20:57
@Russet píše:
Fakt nemusí vědět všechno. Prostě jsi nebyla panna. Pár jich bylo. Tečka. Nemysí vědět, že to bylo ve středu, bylo polojasno a ty jsi měla k obědu obalený salám.
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
2.12.21 21:05
@kristyna251 píše:
Slíbili jsme si že k sobě budeme upřímní tak mu to chci řict. Měla bych blbý pocit že mu lžu, což se prakticky stalo když jsem kamarada sice omylem ale zatajila a tak to chci urovnat.

Jenze ten pocit, ze mu lzes bude mit stejne kdyz si mu to nerekla hned na poprve. Asi jsi k tomu mela nejaky duvod, ze?
Takze kdyz to vytahnes ted, tak to bude o to podezrelejsi a divnejsi, zvlast kdyz se spolu vsichni 3 stykate. On ti rekne, proc jsi mi to zatajila tehdy a mas problem :D

Ja teda jsem proti probirani sexualni minulosti i poctu partneru krom toho kdy jeden v paru natacel za penize anebo mel abnormalne vysoky pocet sexpartneru. Proste je to minulost, tak ji ma zustat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
2.12.21 21:25
@kristyna251 píše:
Jsem s přítelem cca půl rok. Před určitou dobou jsme mluvili o bývalých sexuálních partnerech. Tam jsem zapomněla na to že jsem se před pár lety jednorázově vyspala se svým nynějším nejlepším kamarádem. Chci to přítelovi říct ale mám strach jak to vezme. S nejlepším kamarádem se vídám hodně často i vzájemně doma atd. - jsme ve stejném paneláku. Vůbec nic mezi námi není. Ale vím, někomu to může být divné a tak bych byla ráda za vaše zkušenosti, jestli jste někdy řešili něco podobného, jak to dopadlo, jak jste to řekli… Jsem rozhodnutá říct pravdu. Ale nechci aby za tím pak přítel začal něco vidět nebo to nebral, že jsem to zamlčela.

Využila bych příležitost být zticha - obecně.
Ale je blbý, že je ve stejném paneláku. Co když se tvůj přítel a tvůj kámoš taky sčuchnou, a vyleze najevo, že jste spolu spali? Pak budeš v podezření, co dalšího jsi ještě zatajila…
Proto je lepší tyhle hovory o ex vůbec nevést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
3.12.21 04:50

Neříct? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
3.12.21 14:49

A co ze jsi si tak najednou na kamarada vzpomnela? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8655
3.12.21 15:07

Opravdu nechápu tady tu tendenci si předkládat na začátku seznam bývalých partnerů včetně bydliště a rodného čísla. Copak to je nějaká povinnost?
Proboha, nic mu neříkej a nech si to pro sebe, ničemu to neprospěje.
Zamysli se nad tím, jak by se o kamarádovi vůbec mohl dozvědět… copak u toho s vámi byli tři další svědci a svítili vám? I kdyby se k tomu přihlásil sám kamarád (což by nebylo ani kamarádské, ani gentlemanské), je to slovo proti slovu, můžeš to kdykoli popřít s tím, že to říká z uražené ješitnosti, protože jsi ho například odmítla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
4.12.21 01:22

A proč to řešit? Bylo to dávno, do současnosti ti to předpokládám nijak nezasahuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
4.12.21 06:47

Je hezké, že chceš být upřímná.. ALE.. Jak tu všichni radí, tohle je zbytečné nimrání se v minulosti. Nejde přece o žádné lhaní. Zkus se ještě zamyslet nad tím, jestli by nebylo lepší nevytahovat to. Je to pro přítele úplně zbytečná informace. Co třeba říct - „měla jsem jednou sex jednorázově a bez lásky. S tebou je to milionkrát lepší, protože tě tak moc miluju“ apod.. A kamaráda vůbec nezmiňovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.12.21 07:08

Vsichni pisi nerikat, az se to tvuj pritel dovi, mas po vztahu tak jako tak… dnes uz jsem za uprimnost- tvrdou, bolestnou, neprijemnou.. pravda nakonec boli min, nez lez..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat