Sex každý den a otěhotnění

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
116
14.11.21 17:26

Sex každý den a otěhotnění

Ahoj holky, snažíme se s manželem o miminko, už rok a půl.. Většinou se milujeme ob den, zatím se nám mimco nepovedlo. Tento měsíc jsme trosku aktivnější a sex máme každý den. Za par dni mě čeká ovulace a mě zajímá, jestli to není spis na škodu? Otehotneli jste nekdo, když jste měli sex každý den? :-) nebo si máme dat raději pauzu? :) četla jsem, ze kvalita spermii se zhoršuje.. tak nevím, babo raď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27572
14.11.21 17:29

Jestli se snažíte 1,5 roku obden a nic, tak tam nejspíš nějaký větší problém bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.11.21 17:31

@pikola Já jsem před 1,5 rokem měli ZT v 9 týdnu.. A od tě doby se snažíme cíleně.. a nic.. Paní doktorka tvrdí, ze jsem úplně v pořádku, ze je to jen v hlavě… 🤨

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9141
14.11.21 17:33

Tuto otázku jsem řešila s velmi dobrým andrologem MUDr. Vikem (sedí v Gennetu na Letné v Praze) a ten mi říkal, že i při každodenním styku zůstává kvalita spermatu stejná, resp. ještě lepší, protože tělo si při častém styku počty spermií velmi rychle dorovná a navíc se spermiogram může rapidně vylepšit, protože si tělo řekne - hele, on se chce asi rozmnožovat když dochází k ejakulaci tak často a na úkor těch horších, začne tvořit spermie lepší. Projeví se to v kvalitě spermiogramu po třech týdnech každodenního styku. My jsme si to u něho ověřovali před a tři týdny po tom maratónu :D Je mi 45+ a mám malé děti, z toho teď i jednoho novorozence přirozeně počatého. Tak zdar a štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Spermie se obnovují neustále, takže frekvence je šuma fuk. Manžel masturbuje denně, sex máme taky hodně často a spermiogram má ukázkový. Po roce a půl potřebujete důkladný vyšetření v caru, ne úpravu frekvence sexu.

• Citovat
  • Nahlásit
12009

Po roce a půl snahy bych už byla v Caru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 17:34

My to děláme denně, max obden a dvě děti na první šťouch (mladší dokonce na nultý šťouch, to jsme ani nestihli pořádně pomyslet). U vás bude větší problém :(

• Citovat
  • Nahlásit
694
@Amalka244 píše:
@pikola Já jsem před 1,5 rokem měli ZT v 9 týdnu.. A od tě doby se snažíme cíleně.. a nic.. Paní doktorka tvrdí, ze jsem úplně v pořádku, ze je to jen v hlavě… 🤨

Po 1, 5 roce to chce víc vyšetření než ti udělá tvůj gynekolog. Chtělo by to navštívit car. Udelaji vám genetiku, imunologii, spermiogram,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087

A baví vás to takhle každý den?
Nebo obden?
Nebo je to kvůli početí?

Kdyby Vás to nebavilo
A byla by to “honba” za dítětem, tak bych tedy problém hledala spíše tady..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 17:37

Po roce a něco jsem šla k doktorovi, napsal mi clostilbegyt, brala jsem 2×, momentálně jsem těhotná :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 17:39

Jinak abych odpověděla na otázku, tak nevím jestli to je na škodu nebo ne, my se snažili obden. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
116
14.11.21 17:43

@sarah1618 To právě ne, baví nás to moc.. Milujeme se, protože na sebe máme chuť, samozřejmě moc chceme mimco, ale sex si užíváme.. Asi bude chyba fakt nekde jinde.. Když jsme zadělali na mimco, o který jsme přišli, tak to bylo hned na první dobrou.. řekli jsme si, ze tomu dáme volný průběh a ono to vyšlo hned první měsíc.. Jenže pak ZT a od té doby nic.. A to jsem bral 2 měsíce clostilbegyt a duphaston.. Ted mám zas treti měsíc urrogestan, protože jsem měla moc krátkou lut. Fázi a doktorka říkala, ze mimo nema čas se uhnizdit.. ale nevím, podle mě to nebude tím… nebo neviiiim.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
14.11.21 17:50

@Amalka244 aha, tak to je moc dobře, že je to spontánní a z lásky :srdce:
Tady tedy problém nebude :srdce:

Ale Amálko, jestli jsi brala clostilbegyt a duphaston, tak tam nějaký problém bude. Plus do toho utrogestan

Záleží kolik Vám je
A jestli máte ještě čas tomu nechat volný průběh

Protože pokud ne, tak bych to konzultovala znovu s gynekologem.. rok a půl je dost dlouhá doba. Zvážila bych i změnu gynekologa..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27572
14.11.21 17:54
@Amalka244 píše:
@sarah1618 To právě ne, baví nás to moc.. Milujeme se, protože na sebe máme chuť, samozřejmě moc chceme mimco, ale sex si užíváme.. Asi bude chyba fakt nekde jinde.. Když jsme zadělali na mimco, o který jsme přišli, tak to bylo hned na první dobrou.. řekli jsme si, ze tomu dáme volný průběh a ono to vyšlo hned první měsíc.. Jenže pak ZT a od té doby nic.. A to jsem bral 2 měsíce clostilbegyt a duphaston.. Ted mám zas treti měsíc urrogestan, protože jsem měla moc krátkou lut. Fázi a doktorka říkala, ze mimo nema čas se uhnizdit.. ale nevím, podle mě to nebude tím… nebo neviiiim.. :roll:

Moc nechápu, že paní doktorka tvrdí, že jste v pořádku a přitom do tebe cpe léky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.11.21 17:55

@sarah1618 Mně je 30 a manželovi 36. Sex si opravdu hrozně užíváme, o to víc mi prijde divny, ze to nevychází… Gynekologa jsem právě změnila na doporučení hned po ZT, ten mi ale říká, ze máme ještě čas a ze to půjde přirozeně.. Jenže já už tomu pomale prestavam věřit.. :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat