Sex kdekoli, jen ne doma

Anonymní
18.1.21 10:05

Sex kdekoli,jen ne doma

Ahoj, máme vcelku spokojený život, já momentálně pracuji z domova, přítel směny ve fabrice, děcko dopoledne ve školce.
No a teď k věci :lol: jsme spolu 8let, jsme mladý pár, sex nám vždycky klapal, využívali jsme každé volné chvilky no a teď je to trochu jinak. Když jsme dopoledne sami doma a máme x hodin čas jen na sebe, a nemusíme se omezovat, přítel vždycky pronese „kde to spácháme dneska?“.. Poslední dobou ho vzrušující veřejná místa, v autě, v podstatě kdekoliv, rychlovka v " lesoparku " nedaleko domu, něco málo ve výtahu atd. No prostě kdekoli jinde než doma. Ne že by mi to trhalo žíly, ale podle mě roce začíná překračovat čáru.. Myslíte že je to otázka na nákého sexuologa? Nebo to třeba partnera po čase přejde?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
300
18.1.21 10:07

Já ti nevím, u nás je -10° a představa sexu v lesoparku mi ježí chlupy na celém těle :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
18.1.21 10:25

U nás to jsou taková období a nic divného na tom nevidím.

Jednu chvíli měl partner i já chuť na to „nebezpečí, že nás přistihnou“, pak zase několik měsíců vítězilo pohodlí v posteli, v dalším období chtěl ozkoušet snad všechna místa v domě (včetně půdy :lol: - tu už jsme ale neopakovali…).

Asi potřebuje zpestření. Pokud ti to vadí, zkusila bych ozvláštnit sex doma - prádlo, pomůcky,… :) Prostě aby to získali zase jiný náboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15521
18.1.21 10:26

A co mu občas prostě odpovědět „v ložnici“? 8) Ví vůbec, že tě to mimo domov tak často nebaví? Taky mě představa venkovního sexu v mrazu a větru vyloženě nerajcuje :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62227
18.1.21 10:36

Otázkou je, zda z takoveho sexu něco máš.. Pokud ano, tak počkat, až ho to přejde, pokud ne, otevřeně s ním promluvit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
18.1.21 10:45

Podle mě se zatím celkem držíte při zdi. Jsou extrémnější místa. Ale cokoli přes míru mě spíš nudí. Vždyť pak už i ta netradiční místa jsou rutinou a stereotypem.
Nicméně mít sex, když je pod 10 *C, to fakt zaslouží obdiv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
18.1.21 11:13

Já ti nevím, mně na tom nic divného nepřijde, každej dle svého gusta…horší je, pokud ty to nechceš…pak holt kompromis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9078
18.1.21 12:27

V - 10 snad v parku nesouloži ani bezdomovci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5085
18.1.21 12:32

Není to nějaká úchylka? Něco ve smyslu že ho baví kdyby byla možnost, že vás někdo přitom uvidí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
18.1.21 12:58

Pokud by vyžadoval sex jen takhle na veřejnych místech, tak se nad tím dá přemýšlet. Ale zakladatelka píše, že to tak mají až teď.
Možná to bude právě i tím, že jsou pořád spolu doma.
Tak třeba chce změnu proto :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 19:21
@Anonymní píše:
Ahoj, máme vcelku spokojený život, já momentálně pracuji z domova, přítel směny ve fabrice, děcko dopoledne ve školce.
No a teď k věci :lol: jsme spolu 8let, jsme mladý pár, sex nám vždycky klapal, využívali jsme každé volné chvilky no a teď je to trochu jinak. Když jsme dopoledne sami doma a máme x hodin čas jen na sebe, a nemusíme se omezovat, přítel vždycky pronese „kde to spácháme dneska?“.. Poslední dobou ho vzrušující veřejná místa, v autě, v podstatě kdekoliv, rychlovka v " lesoparku " nedaleko domu, něco málo ve výtahu atd. No prostě kdekoli jinde než doma. Ne že by mi to trhalo žíly, ale podle mě roce začíná překračovat čáru.. Myslíte že je to otázka na nákého sexuologa? Nebo to třeba partnera po čase přejde?

Jsem jak tvuj partner, bavi me sex kdekoliv jen ne doma. Ted je zima, tak se tesim na vetsi teplo ale my si s partnerem ladime.

• Citovat
  • Nahlásit
2915
18.1.21 19:31
@e Marry píše:
Pokud by vyžadoval sex jen takhle na veřejnych místech, tak se nad tím dá přemýšlet. Ale zakladatelka píše, že to tak mají až teď.
Možná to bude právě i tím, že jsou pořád spolu doma.
Tak třeba chce změnu proto :).

Možná je to jediný způsob, jak ji vytáhnout ven. Na procházku jen takby nešla, tak jí musí vylákat pod záminkou sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat