Sex - kvalita x kvantita

3.2.20 18:48

Sex - kvalita x kvantita

Ahoj. Bavili jsme se s přítelem a nezůstalo pozadu ani tohle téma. Tak trochu jsme zjistili, že on je spíše na kvantitu (sex by měl trvat nějakou tu dobu a je nejspokojenější, když to tak není, je trochu nevrlý). A já bych brala tu kvalitu (když to opravdu stojí za to, je mi jedno jak dlouho to trvá, ale pak jsem opravdu hodně mazlivá :lol: ). V tomhle se tedy moc neshodujeme, ale samozřejmě je potřeba to střídat :nevim: :lol:. Co preferujete spíše vy? Jsou tu spíše zastánci kvality nebo kvantity :lol:. Přítel říkal, že určitě víc lidí bude na jeho straně, ale já si nejsem tak jistá :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.2.20 19:00

@Mynameislove to záleží…někdy je dobrá rychlovka někde za stromem, ale aby mě manžel „klátil“ jak boxer pytel stále, tak to by asi doboxoval :lol: takže nejlepší by to bylo, kdyby i ta kvantita vyvážila kvalitu. Hele, ale když o tom přemýšlím, takže asi spíš ta kvalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 19:00

@Mynameislove to záleží…někdy je dobrá rychlovka někde za stromem, ale aby mě manžel „klátil“ jak boxer pytel stále, tak to by asi doboxoval :lol: takže nejlepší by to bylo, kdyby i ta kvantita vyvážila kvalitu. Hele, ale když o tom přemýšlím, takže asi spíš ta kvalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 19:05

Podle mě nechápeš pojmy kvalita a kvantita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12829
3.2.20 19:05

@Mynameislove Oboje má něco do sebe. Na, co příteli bude vědět, jak to mají jiní? Tohle je váš vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50908
3.2.20 19:06
@Mynameislove píše:
Ahoj. Bavili jsme se s přítelem a nezůstalo pozadu ani tohle téma. Tak trochu jsme zjistili, že on je spíše na kvantitu (sex by měl trvat nějakou tu dobu a je nejspokojenější, když to tak není, je trochu nevrlý). A já bych brala tu kvalitu (když to opravdu stojí za to, je mi jedno jak dlouho to trvá, ale pak jsem opravdu hodně mazlivá :lol: ). V tomhle se tedy moc neshodujeme, ale samozřejmě je potřeba to střídat :nevim: :lol:. Co preferujete spíše vy? Jsou tu spíše zastánci kvality nebo kvantity :lol:. Přítel říkal, že určitě víc lidí bude na jeho straně, ale já si nejsem tak jistá :lol:.

doba trvání sexu přece není o kvalitě a kvantitě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15022
3.2.20 19:09

Kvalita a kvantita je trochu jiný pojem. Kdybys chtela kvalitu, tak to máš treba jednou za týden, ale dlouhé, se vším všudy, oba si to užít… Kvantita by byla nějaká rychlovka každý den (i několikrát denně).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 19:12

@Mynameislove ve spojení se sexem chápu jako kvantitu častý, rychlý sex. Kvalita sex se vším všudy, předehra, 3 orgasmy, ale třeba 1-2týdne. Tak nevím co vlastně myslíš ty. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3556
3.2.20 19:14

Nejlepší je dostatečná kvantita i kvalita. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
3.2.20 19:18

@Mynameislove taky mi přijde, že se ti ty pojmy pletou. S přítelem asi řešíte délku soulože, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 19:24

Omlouvám se, podala jsme to trochu špatně. Ani ne tak délka soulože. Kvalita, jak zde psali, se vším všudy třeba, může být i chvily, ale stojí to za to. Kvantita, že častý sex. Jestli je dlouho nebo krátce :nevim:, přítel mi to podal, že kvantitu bere jako hodně sexu :lol:, často a dlouho. Ale je dost možné, že je to popletené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12829
3.2.20 19:28
@Mynameislove píše:
Omlouvám se, podala jsme to trochu špatně. Ani ne tak délka soulože. Kvalita, jak zde psali, se vším všudy třeba, může být i chvily, ale stojí to za to. Kvantita, že častý sex. Jestli je dlouho nebo krátce :nevim:, přítel mi to podal, že kvantitu bere jako hodně sexu :lol:, často a dlouho. Ale je dost možné, že je to popletené.

No tvůj chlap chce vše najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
3.2.20 19:38

@Mynameislove tak jestli to chce často a trvá to dlouho a tebe to nebaví, tak to je jasný, že to není pro tebe kvalitní sex. Nevím, co by mě přesvědčilo, abych měla sex, kterej mě nebaví. Určitě ne průzkum na emiminu a tvrzení, že většina lidí to tak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 20:27
@Mynameislove píše:

No tak jestli chce sex 3× dene a ještě trvá hodinu, to chápu, že je problém, taky by mě to nebavilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6511
4.2.20 08:13

@Mynameislove No ale to přece záleží na vás, co vám vyhovuje. Vůbec bych do toho nepletla pojmy kvalita a kvantita. Někdo upřednostňuje rychlovku, někdo pomalé a dlouhé milování. Jestli tě to dlouhé nenaví a jeho nebaví do toho divoce bušit od začátku, tak je jasné, že budete mít odlišný názor na to, co je lepší. Neexistuje správná odpověď, kterou bys měla zjišťovat od druhých, jde o subjektivní preference.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama