Sex máme fajn - a teď ještě vztah :)

Anonymní
26.12.18 19:47

Sex máme fajn - a teď ještě vztah :)

Ahoj holky,
potrebovala bych trosku poradit se svým vztahem, on to vztah totiž asi ještě úplně není. Baví nás to spolu v ložnici, ale v normálním životě někdy trošku konverzace vázne. Myslim, že oba uvažujeme o tom, že bychom to mohli brát víc vážne a po půl roce je na to take už čas. Máte nějaké nápady na budování a růst vztahu, který zatím založen spíše na fyzičnu? Mám také obavy z toho, že máme dost jiné biorytmy (já skřivan on sova), naše zaměstnání je také rozdílné (on podnikatel já zaměstnanec) a jsou tam určité antipatie mezi jím a moji matkou, která hodně dbá na pravidla pravidlech a on je spíše volnomyšlenkář…budu ráda za Vaše tipy a rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.12.18 19:56

Mě připadne poněkud mimo mísu začínat vztah sexem. Ale každý člověk je jiný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7551
26.12.18 19:57

Napíšu ti slova mého manžela… A musíme pořád o něčem mluvit? Není hezké i společně mlčet a užívat si jeden druhého. Než se nám narodil syn, tak jsme hodně výletovali a taky toho moc nenamluvili a dneska jsem vděčná, když si můžu užít trochu klidu s knížkou, háčkováním, nebo u e-mimina. S tvou matkou partner snad žít nebude a měla by se naučit toleranci, pokud ty ho miluješ. A pokud budete oba tolerantní, nevidím ani problém, že ty brzy vstáváš a on chodí pozdě spát. Jsou to podle mě maličkosti, které se mohou změnit v průběhu vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.18 20:01

Tak sex je dobry zaklad a pak je to otazka priorit… To, co jsi uvedla, mne treba dulezite nepripada (kdo je jak zamestnan, kdy vstava a co mu rikaji rodice). Pro me je spis dulezite, ze mame stejnou zivotni vizi, nasmejeme se a muzeme se na sebe spolehnout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
26.12.18 20:04

Tak máte teda vztah nebo jenom sex? :think: Co podnikáte mimo toho sexu? V čem konkrétně ta komunikace vázne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 20:20

Komunikace vázne v tom, že každý máme jiné zájmy a vzdělání (ale oba vš), jeho zajímá historie a marketing a spolecenskovedni zalezitosti k čemu já nemám moc co dál říct a mě zase spíše přírodní vědy, které nezajímají jeho.
Ma rad veterany a stare ‘kramy’ co podle mne jsou tak do kontejneru. A este by tim v budoucnu zanesl cely dum. Ja jsem zase trochu moc exaktni…

• Nahlásit
  • Citovat
841
26.12.18 20:30
@BloomingGorgeous píše:
Tak sex je dobry zaklad a pak je to otazka priorit… To, co jsi uvedla, mne treba dulezite nepripada (kdo je jak zamestnan, kdy vstava a co mu rikaji rodice). Pro me je spis dulezite, ze mame stejnou zivotni vizi, nasmejeme se a muzeme se na sebe spolehnout…

Ano, souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3064
26.12.18 20:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
potrebovala bych trosku poradit se svým vztahem, on to vztah totiž asi ještě úplně není. Baví nás to spolu v ložnici, ale v normálním životě někdy trošku konverzace vázne. Myslim, že oba uvažujeme o tom, že bychom to mohli brát víc vážne a po půl roce je na to take už čas. Máte nějaké nápady na budování a růst vztahu, který zatím založen spíše na fyzičnu? Mám také obavy z toho, že máme dost jiné biorytmy (já skřivan on sova), naše zaměstnání je také rozdílné (on podnikatel já zaměstnanec) a jsou tam určité antipatie mezi jím a moji matkou, která hodně dbá na pravidla pravidlech a on je spíše volnomyšlenkář…budu ráda za Vaše tipy a rady :kytka:

Tak ja jsem hodne komunikat a potrebuji stejneho partnera v tomto, chlapa s jterym si nemam co rici bych byt nemohla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
26.12.18 20:41
@Anonymní píše:
Komunikace vázne v tom, že každý máme jiné zájmy a vzdělání (ale oba vš), jeho zajímá historie a marketing a spolecenskovedni zalezitosti k čemu já nemám moc co dál říct a mě zase spíše přírodní vědy, které nezajímají jeho.
Ma rad veterany a stare ‘kramy’ co podle mne jsou tak do kontejneru. A este by tim v budoucnu zanesl cely dum. Ja jsem zase trochu moc exaktni…

A máte i něco společného? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
26.12.18 20:43

Mozna by pomohlo neresit odlisnosti..ono je to nekdy fajn ze druhej jede v necem jinym. Treba to nabizi eventuální rozšíření vlastnich obzoru. Nemate byt siamska dvojcata. Přítel ma treba taky jiný zajmy některý a me bavi do toho semtam trochu proniknout…uvolni se, bud sama sebou a uzivej si prijemnejch veci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3096
26.12.18 20:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
potrebovala bych trosku poradit se svým vztahem, on to vztah totiž asi ještě úplně není. Baví nás to spolu v ložnici, ale v normálním životě někdy trošku konverzace vázne. Myslim, že oba uvažujeme o tom, že bychom to mohli brát víc vážne a po půl roce je na to take už čas. Máte nějaké nápady na budování a růst vztahu, který zatím založen spíše na fyzičnu? Mám také obavy z toho, že máme dost jiné biorytmy (já skřivan on sova), naše zaměstnání je také rozdílné (on podnikatel já zaměstnanec) a jsou tam určité antipatie mezi jím a moji matkou, která hodně dbá na pravidla pravidlech a on je spíše volnomyšlenkář…budu ráda za Vaše tipy a rady :kytka:

ahoj ja myslímže z toho dobrý vztah nebude…protože až ten pekný sex prejde…a ono to vzrušeni prejde..tak nezbude mnoho společneho a pak začne váznout i ten sex…protože te bude štvát tím nebo tamtím, ty jeho taky a přitažlivost bude klesat…nikam bych to nehrotila užívej si dokud Vas to baví a uvidíš co bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 20:55
@Anonymní píše:

Začínáte stejně jako já a můj manžel před deseti lety…začali jsme sexem, ale nějak to samo přešlo jinam. A dokonce i popis, snad s tím rozdílem, že on má rád ty nové věci a já harampádí. Já to kvůli němu kousla a on teď začáná mít rád moje krámy:-D Akorát jsem měli společné to, že jsme spolu chodili pařit…a u toho kecali o nesmrtelnosti chrousta :think: Jo a teda kdybych měla na výběr, já jsem spíš skřivan, on sova, to nedělá dobrotu, ale není to asi nejzásadnější problém…

• Nahlásit
  • Citovat
12805
26.12.18 20:55

My mame treba kaudy radi jiny styl hudby. Holt sem tam „musim“ poslouchat techno, on zas sem tam slysi doma z repraku Mirai, Mandrage a Kryla. Rozsirujeme si tim vlastne obzory…

Btw. taky jsme zacinali.sexem. On volnomyslenkar, ja byvala vojanda (planovani a operativa). Zdanlive neslucitelne svety. Jsme spolu 2,5r a je to lepsi a lepsi. Uz se vic zname.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
27.12.18 03:08

To jako když můj muž je technicky typ, šla mu matika, má rád auta a já jsem pravý opak tak bych s ním neměla být nebo si nerozumet??? No to je teda pěkná blbost ne…přece i kvůli předávání genů dětem je fajn když jsou rodiče odlišní a ne jak sourozenci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 06:44
@Anonymní píše:

Jsi opravdu trochu exaktne zamerena, takto jsem o vztazich nikdy neuvazovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama