Sex máme na povel a myslím si že nejsem jediná s kým ten sex má

3
20.2.20 23:54

Sex máme na povel a myslím si že nejsem jediná s kým ten sex má

Je nám oboum 20 a čekáme chlapečka. Jsem v 6 měsíci… Nezajímá mě jestli jsem na to mladá nebo ne… Spíš mě štve že se sexem problém nemám, spala bych se svým přítelem pořád i když si připadám jak bedna kytu takže raději ze zadu, ale hrozně mě rozčiluje že prostě když chce on tak v pořádku když chci já a on ne tak už je to problém. Šahnu mu na něj tak hned „ne zlato, dej tu ruku pryč je mi to nepříjemný“. Ještě nedávno jsme byli jak králíci… Teď je to tak jako občas a furt se hlavně v poslední době chová jinak. Chápu že ho asi nepritahuju nedivím se, ale furt se nemůžu zbavit pocitu že má jinou nebo mi něco tají, protože v poslední době jsem mu hlavně přišla na dost lží. A už mmi jednou nevěrnej byl… Ne nejsem blbá že s ním jsem dál dozvěděla jsem se to až po půl roce a vztah klapal tak na co to lámat přes koleno a už je to dlouho.
Máte podobný zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1373
20.2.20 23:55

Nemám podobný zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
21.2.20 00:18

Seš těhotná tak prostě nechce sex tak často jako předtím. Já když jsem byla těhotná tak nám sex ve vztahu také upadl, já chtěla ale přítel se na to necítil. A teď jak máme malého tak na sex není čas ani chuť a to mi je 19. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
21.2.20 01:51

A co třeba taková vzájemná masturbace? :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
21.2.20 03:03
@MrsNorris píše:
Nemám podobný zkušenosti.
:D :D :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5874
21.2.20 06:27

@Adinali je mu to neprijemny? Tak to asi neni uplne oukej co :think:

Bedna kytu? :roll: a to dite sis udelala jako sama? Nebo cekal, ze budes uzasne hubena a jen sexy az do porodu? ;)

Jak dlouho spolu vlastne jste? Pul roku vztahu a uz te podvedl? Nebo jak to mam chapat? Pokud ano, tak ano…opravdu byl nejvyssi cas si delat dite.

A nastesti ne, nezazila jsem to. Mam normalniho a rozumneho manzela, co chapal a vedel, co je a jak vypada tehotenstvi a moje bricho mel rad ;) ale je pravda, ze nam bylo o neco vic no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 06:44

@Adinali podobnou zkušenost nemám. Ale kdyby byl nevernej, tak ho pošlu někam a hledám někoho kdo umí být věrnej a rozhodně bych si s ním neporizovala dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10834
21.2.20 07:05

Nemám podobnou zkušenost. Chlap mi nelže a kdyz na něj sahnu je rád a to i kdyz jsem byla těhotná, neverny mi taky nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5692
21.2.20 09:15

@Adinali Tak všeobecné těhotné ženy pro muže sexy moc nejsou no :nevim: co jsem slyšela tak plno chlapů v tomto období vyhledává sex jinde.Coz te teď asi nepotěší. Nemusi to být samosebou případ tvého kluka.Muj muž měl to samé v období těhotenství byl takový odtazitejsi po této stránce. Tvůj partner je ale tak trochu sobec no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
21.2.20 10:31

@Kukacka123 jsme spolu 3 roky… A podvedl mě po 2 měsících vztahu kdy jsem se to dozvěděla až o půl roku později. Taky je na mě hodnej se vším mi pomáhá jenom prostě ten sex no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 10:38
@Adinali píše:
Je nám oboum 20 a čekáme chlapečka. Jsem v 6 měsíci… Nezajímá mě jestli jsem na to mladá nebo ne… Spíš mě štve že se sexem problém nemám, spala bych se svým přítelem pořád i když si připadám jak bedna kytu takže raději ze zadu, ale hrozně mě rozčiluje že prostě když chce on tak v pořádku když chci já a on ne tak už je to problém. Šahnu mu na něj tak hned „ne zlato, dej tu ruku pryč je mi to nepříjemný“. Ještě nedávno jsme byli jak králíci… Teď je to tak jako občas a furt se hlavně v poslední době chová jinak. Chápu že ho asi nepritahuju nedivím se, ale furt se nemůžu zbavit pocitu že má jinou nebo mi něco tají, protože v poslední době jsem mu hlavně přišla na dost lží. A už mmi jednou nevěrnej byl… Ne nejsem blbá že s ním jsem dál dozvěděla jsem se to až po půl roce a vztah klapal tak na co to lámat přes koleno a už je to dlouho.
Máte podobný zkušenosti?

Připočítávám do svého emiminovského počítadla už devětsettřicátou těhulku v tenzi.

A jen upozornění…péro nefunguje není jako vagínka.

Mupy mup :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
21.2.20 10:48
@Adinali píše:
Máte podobný zkušenosti?

Pár měsíců tě nezabije, ne? Stejně teď nemůžeš nic dělat. Hlidej si váhu a pecuj o sebe. Az porodíš, bude třeba všechno jinak. Jestli ti zahyba tak uděláš co? Zase nic. Využívej jeho klady a po porodu treba bude všechno jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5874
21.2.20 10:58
@Adinali píše:
@Kukacka123 jsme spolu 3 roky… A podvedl mě po 2 měsících vztahu kdy jsem se to dozvěděla až o půl roku později. Taky je na mě hodnej se vším mi pomáhá jenom prostě ten sex no.

To bych nerozdychala. Hned pod 2 mesicich te podvedl…
My tohle mame s manzelem jinak nastaveny, takze ja bych na nej uhodila, co se jako deje. To samy manzel na me. Ale my to tak mame. Ty musis vedet, jak spolu komunikujete nebo ne :nevim: „jen“ sex, ale ocividne ti to vadi…jako treba i chapu, ze ten sex nechce, ale kdyz na nej sahnes, tak rekne, ze je mu to neprijemny? To je dost divny no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
21.2.20 13:52
@PetronelaMisa píše:
@Adinali podobnou zkušenost nemám. Ale kdyby byl nevernej, tak ho pošlu někam a hledám někoho kdo umí být věrnej a rozhodně bych si s ním neporizovala dítě.

Máš úplnou pravdu! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
21.2.20 13:56
@Annabela11 píše:
@Adinali Tak všeobecné těhotné ženy pro muže sexy moc nejsou no :nevim: co jsem slyšela tak plno chlapů v tomto období vyhledává sex jinde.Coz te teď asi nepotěší.

Naopak, těhulka je chlapy hodně sexy a často je speciálně vyhledávají. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama