Sex mi nic neříká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 19:51
Sex mi nic neříká

Ahojte holky, mám problém, který mě trápí už od doby, co jsem měla poprvé sex. Nikdy jsem při sexu nedosáhla orgasmu. Prostě během toho nic necítím. Kdyby záleželo na mě, sex bych nemusela mít vůbec, stejně mi to je k ničemu. Jenže mám přítele a sex je prostě ve vztahu důležitý a nemůžu mu do nekonečna říkat, že se mi nechce. Dřív jsem aspoň masturbovala, ale teď tak 2× za půl roku. Strašně mě to štve, káždý si užívá sex a ja jsem jak z jiné planety :,( Nevím čím by to mohlo být a nevím jak to napravit. Je mi nepříjemné o tom s někým mluvit a stydím se. A i když jsem třeba nadržená, tak se neudělám při sexu. Absolutně nic necítím. Co mám dělat :think: Takhle se nedá prostě žít.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 20:17

Mě taky ne ;) s bývalým sem dosáhla orgasmu, s nikým jiným ne ;) trochu se bojím až si najdu dalšího přítele, jak to dopadne :? mnohem víc než samotný sex mě baví líbání a mazlení :)

warita
Echt Kelišová 8432 příspěvků 04.11.18 20:18
@Anonymní píše:
Ahojte holky, mám problém, který mě trápí už od doby, co jsem měla poprvé sex. Nikdy jsem při sexu nedosáhla orgasmu. Prostě během toho nic necítím. Kdyby záleželo na mě, sex bych nemusela mít vůbec, stejně mi to je k ničemu. Jenže mám přítele a sex je prostě ve vztahu důležitý a nemůžu mu do nekonečna říkat, že se mi nechce. Dřív jsem aspoň masturbovala, ale teď tak 2× za půl roku. Strašně mě to štve, káždý si užívá sex a ja jsem jak z jiné planety :,( Nevím čím by to mohlo být a nevím jak to napravit. Je mi nepříjemné o tom s někým mluvit a stydím se. A i když jsem třeba nadržená, tak se neudělám při sexu. Absolutně nic necítím. Co mám dělat :think: Takhle se nedá prostě žít.

ale da se takto zit, ja takto ziju cely muj dospely zivot. Mam to uplne stejne jako ty, jako by si popisovala ty mne. Co s tim delat? Nevim, ja na nic neprisla a kdyz chlap chce mit sex, tak ho mame. No tak se neudelam, a? To je nejaka tragedie?

Mne osobne jde o to, aby byl on spokojeny. Mission complete. On me zase na oplatku namasiruje zada, nebo nohy a jsme spokojeni oba dva.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14116 příspěvků 04.11.18 20:20

Jsi naprosto normální. Najdi si ale stejného asexuála

Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 04.11.18 20:29

Tak něco jiného je, pokud je ti to nepříjemné a něco jiného pokud jako můžeš, ale je ti to k ničemu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 20:32

Nepřijemné ani ne jen mě to nebaví :roll:

Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 04.11.18 20:36

Tak to je ta lepší varianta. Pokud si nejdete partnera, který není vyloženě na sex každý den, tak máte vyhráno a dá se ve vztahu fungovat… Jestli Vás to ale mrzí, tak byste třeba mohla navštívit sexuologa a promluvit si o tom…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 20:55

Naštěstí to nechce každý den, jinak by se mnou už nejspíš nebyl :roll: a třeba chce orálni sex ode mě a z toho se mi zvedá žaludek a i ho poskytovat mě, ale ja nechci :think:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 04.11.18 20:59

najdi si chlapa s malým pérem, kterej je díky tomu odborník v práci s ne pérem, je tady k tomu plno diskuzí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 21:03

Nechci jinýho :oops:

Annabela11
Závislačka 2567 příspěvků 04.11.18 21:09
@Anonymní píše:
Naštěstí to nechce každý den, jinak by se mnou už nejspíš nebyl :roll: a třeba chce orálni sex ode mě a z toho se mi zvedá žaludek a i ho poskytovat mě, ale ja nechci :think:

To je šílený…zajdi za sexuologem…

warita
Echt Kelišová 8432 příspěvků 04.11.18 21:14
@Anonymní píše:
Nechci jinýho :oops:

tak zacni trenovat, ze se ti to libi. Sex nemusi byt kazdy den. Jednou dvakrat tydne se premuzes, budes mit spokojeneho chlapa a je po problemu.

Jana525
Závislačka 4955 příspěvků 04.11.18 21:18

Proboha rekni mu to a nekaz mu zivot. Je to nefer.

MartinKa36
Závislačka 3433 příspěvků 04.11.18 21:24
@Anonymní píše:
Naštěstí to nechce každý den, jinak by se mnou už nejspíš nebyl :roll: a třeba chce orálni sex ode mě a z toho se mi zvedá žaludek a i ho poskytovat mě, ale ja nechci :think:

Pouzij techniku dobře ale prvne mi ukaz ty jak se poliká.....

Theo vonHabenicht
Stálice 65 příspěvků 04.11.18 21:24

Jenže ono to nebaví spát s někým, koho to nebaví :( Ano , ať tě u toho masíruje , takhle to občas máme my a má pak krásně uvolněná záda

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >