Sex mi (téměř) nic neříká

Anonymni
28.4.08 17:30

Sex mi (téměř) nic neříká

Ahoj všem,

jako většina inko tady, nevím, jak začít …

je mi 28 a ačkoli jsem vdaná (víceméně šťastně) tak beru sex jen jako soukromé postelové divadlo ((((

První styk jsem měla v 16,5 a s klukem, kterého jsem tenkrát měla opravdu ráda - stálo to za prd. Od cca svých 14 let jsem masturbovala, ale pouze díky tření klitorisu jsem byla schopná dosáhnout orgasmu - říkala jsem si, že to přijde věkem, praxí … tak jsem začala na konci střední s „praxí“ a od svých 18 do 22 vystřídala velké množství partnerů (24), často jen na jednu noc, mnohdy s neznámými muži a za tu dobu nedosáhla jediného orgasmu v důsledku soulože, ale vždy jen díky tření klitorisu, nikdy vaginálně.
Zato jsem se naučila dokonale předstírat orgasmus - zvukově i stahy svalů

Mám pocit, jako bych byla uvnitř mrtvá - jak zajede dovnitř, cítím jen tlak nic víc, žádné vzrušení. Nemám problém se vzrušením, často vlhnu jen při představě sexu, ale orgasmus prostě nikde.

Zkoušela jsem i vibrátor, sledování videa, jednou jsem byla i účastnicí skupinového sexu, sexu se dvěma partnery, zažila jsem sex na různých místech, střízlivá i připitá, s partnery hodně i málo vyvinutými a prostě nic … když se mnou muž souloží - myšleno že je uvnitř, byla bych schopná vytáhnout ze šuplíku knihu a číst, protože mi je to vlastně jedno, že je, kde je.

Teď už 6 let žiju monogamně se svým manželem, miluji ho a on mě, jemu se sex se mnou líbí a to hodně (nejen dle jeho slov), on mě přitahuje, ale stačilo by mi skončit u mazlení a víc nic … přestává mě bavit hrát divadlo, začínám z toho být otrávená a to nechci, bojím se mu říct, že mě nikdy vlastně nepřivedl k orgasmu jinak než rukou či orálně a to ještě tak ve třetině případů než si myslí … často mám totiž problém uspokojit sama sebe

Nevím co dělat, nevím co čekám, že mi sem napíšete, vím jen, že mě to deptá, za svou minulost se stydím, ale nezměním ji, spíše mě uvádí v jistotu, že jsem už vyzkoušela téměř vše a bez výsledku (((((
Znamená tohle frigiditu? Jsem divná? Nebo existuje někdo, kdo je na tom podobně???
Promiňte, pokud někomu vadí tohle téma na serveru určeného problémům jiného rázu, ale chodím sem (samozřejmě přihlášená) už delší dobu a vím, že tu je možnost se aspoň vymluvit a svěřit se.

smutná Inko

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.4.08 19:00

Ahoj,
a mluvila jsi o tom s manzelem, JE spouta zen, ktere nedosahnou orgasmu vubec. Ja bych manzelovi narovinu rekla, ze proste orgasmu dosahnes, jen trenim klitorisu, on to urcite pochopi. JA jsem na tom totiz stejne, jen minimalne dosahnu ograsmu stykem, ale muj manzel to vi, tak se vzdycky dlouho mazlime. Myslim, ze i o tomhle se musi v manzelstvi mluvit.

Kristýna

• Nahlásit
  • Citovat
13496
28.4.08 19:01

Ahoj
taky souhlasim s tim to manzelovi rict.
Ja orgasmu nedosahnu jinak nez oralne nebo trenim jako ty a vzdy kdyz jsem mela partnera tak jsem mu to otevrene rekla a zatim to kazdy pochopil.Vzdyt kolik je zen ktere opravdu nedosahnou orgasmu NIKDY.
Jak pise Kristyna prede mnou-tohle jsou veci o kterych by se v manzelstvi mluvit melo.Proc orgasmus predstirat kdyz ho se svym milovanym manzelem mit muzes:?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
28.4.08 19:04

Ahojky,

nevidím problém - dosáhnout orgasmu umíš… naprostá většina žen by bez „pomocníka“ klitorisu prý také neměla orgasmus, takže bych jej zkusila víc zakomponovat do sexu.. Prostě během klasické soulože tě může celou dobu partner či ty sama sebe dráždit i na klitorisu.. či on si může na penis navléknout takové dráždítko, teď si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje.. a při každém přírazu budeš automaticky drážděna i na klitorisu.. nebo je tam i udělátko k análku - takže můžeš být drážděna na 3 místech naráz :-)

Nemusíš přiznávat, že to tak bylo vždy… vždyť můžeš říci, že od porodu to vnímáš jinak.. člověk se mění… erotogenní zóny též.. apetence též.. tak proč bys nemohla být najednou během let víc vzrušivá tam či onde? :wink:
Prostě ať je dráždění klitorisu nezbytnou součástí klasiky či dohra…
Mám kamarádku, o které to manžel celou dobu ví.. tak prostě sex mají.. le na závěr ji on vždy dotáhne ještě právě pomocí klitorisu…

Frigidní nejsi.. orgasmus také nemá každý pořád… buď v klidu a užívej si to, že vůbec nějakého jsi schoipna dosáhnout!!!! :lol: :lol:

Držím palce, ať se ti to divadlo brzy okoření o potřebnou stimulaci a rázem tě to nebude tak štvát :-)

E.

PS: Projdi si nějaký pořádný katalog s erotickými pomůckami.. tam jsou další udělátka pro milovníky klitoriálního dráždění.. budeš určitě spokojená :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
28.4.08 19:20

Ahoj,
myslím, že z toho nemusíš být tak skleslá. Někde jsem četla, že skoro 80% žen nedosáhne orgasmu jinak než klitoridálně. Jsem na tom stejně a i spousta holek, co znám. Fakt se tim netrap, zkus to s manželem probrat a jestli se ti do toho nechce, tak mu zkus (nebo spíš sobě) při sexu pomoct. Mně třeba pomáhá, když jsem nahoře. Tak hodně úspěchů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
28.4.08 19:21

Ahoj,
myslím, že z toho nemusíš být tak skleslá. Někde jsem četla, že skoro 80% žen nedosáhne orgasmu jinak než klitoridálně. Jsem na tom stejně a i spousta holek, co znám. Fakt se tim netrap, zkus to s manželem probrat a jestli se ti do toho nechce, tak mu zkus (nebo spíš sobě) při sexu pomoct. Mně třeba pomáhá, když jsem nahoře. Tak hodně úspěchů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5255
28.4.08 21:01

Ahoj,taky bych to probrala s manželem,měla jsem tohle období taky,sex maximálně jednou za 2 měsíce a to jsem se nutila kvůli manžela,teď se to díky bohu zlepšilo,ale taky si myslím,že je to tím,že jsme si o tom promluvili.
A bud v klidu,taky mám orgasmus jen za pomocí klitorisu :wink: Tohle bych neřešila vůbec,znám ze svého okolí plno kamarádek,které nezažily ani to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14083
28.4.08 21:31

Ahoj,
předstírání není dobré, promluv si s manželem otevřeně a řekni mu to. Je to důležité. Nemáš se čeho bát, sex se mu s tebou líbí. Je spousta žen, které dosáhnou organismu jen klitoriálně. Já jsem na tom byla až do porodu stejně. Už v těhu mě sex bavil mnohem víc. Pro mě je důležité i psychické rozpoložení, nedokážu tak rychle přepnout a pak mě to taky moc nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
29.4.08 08:33

V životě jsem nedosáhla orgasmu jinak než třením klitorisu a nikdy by mě nenapadlo, že nejsem normální???
No po šesti letech by se mi do vysvětlování taky nechtělo. Ale na druhou stranu tě obdivuju, že jsi dokázala tolik let předstírat. Co se poradit se sexuologem, jak na to? Myslím na vysvětlování:-)
Nebo řekni manželovi, že se ti to takhle prostě líbí víc? Určitě rád vyjde vstříc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.4.08 09:07

Ahoj,
tak já jsem s manželem osm let a orgasmus jsem ještě nezažila. Zkoušíme všechno, různě, dráždí mi klitoris. Ale i tak prostě asi patřím do těch pár procent žen, které orgasmu nikdy nedosáhnou. Já už jsem se s tím smířila, dokážu si sex užít i bez orgasmu. Horší je to s manželem, ten se s tím smířit nechce. Chybí mu orgasmus partnerky a tak si to vynahrazuje jinde (on neví, že já vím o tom, že v tom pokračuje i po velké rodinné krizi). Tak doufám, že tebe tohle nečeká, ale rozhodně si o tom s manželem promluv…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.4.08 09:11

Inko,
jsem na tom podobně jako Ty. Při sexu bych si klidně mohla číst nebo koukat na televizi :? .. nebo při tom přemýslím, co si obleču zítra do práce nebo co bych mohla uvařit…
ALE na rozdíl ode mě TY dosahuješ orgasmu - já jsem ho nezažila nikdy.

Vzruší mě mazlení, i nějaký film.. ale nikdy to nedojde do konce :? .. jsem tam „dole“ tak přecitlivělá, že mě delší stimulace bolí..
Manžel ví, že nemívám orgasmus, ale abych mu po šestli letech řekla, že mi styk absolutně nezpůsobuje jakékoliv libé pocity…to asi nee.. Takže předstírám a vyžaduju rychlovky… bohužel :(

Takže bud ráda, za to, co máš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.4.08 10:23

sakriš smazala jsem si celý komentář Escapem :-( tak znovu, jen to už asi vezmu stručněji

děkuju vám všem, za vaše reakce.
Vím, že jsou ženy, které nemůžou dosáhnout orgasmu vůbec a měla bych si vážit a užívat toho, že já můžu aspoň nějak, ale prostě to na mě včera nějak padlo :-(

Manželovi bych asi měla říct, jak to se mnou je, jen ještě nevím jak. Nikdy nepoznal, že předstírám a ani nikdo z předchozích partnerů. Manžel navíc ví, že orgasmus neni pro mě to důležité na milování, to spíš z něj mám pocit, že se snaží abych ho dosáhla a když ne, tak je z toho přešlý, ikdyž jsem mu to už hodněkrát řekla, že mě dělá dobře už jen ten pocit z milování a to že dosáhne vyvrcholení on.
Když se ale „snaží“ a protahuje milování, raději předstírám, že už.

Vibrátor jsme zkusila jednou ještě před manželem a nijak mě to nenadchlo, ale byl to jen takový ten jednoduchý, takže to zkusím nadhodit před manželem a vybrat nějaký s tím dráždidlem -jak psala Efina. Třeba to udělá radost nám oběma.

a k anonymu z dnešního rána - když třu klitoris musí to být hodně silou a těsně před O mě to taky až bolí, navíc mi to trvá dlouho. Často jsem proto řekla že si ještě musím odskočit a dráždila se na wc a pak „načatá“ šla zpět za manželem.

Před dítetem jsem na tom byla o něco líp, než teď, to jsem často masturbovala sama a byla jsem schopná se přivést během jednoho dne i k několika orgasmům, teď sotva jednou týdně :-( Navíc chybí ta pohoda - znáte to, když už se najde chvilka, tak jsem stejně na půl mozku u dítěte a často se přistihnu, že „hekám“ jen do rytmu nebo vůbec a myslim na to, jestli dítě spí :-( :-(

Nejradši jsem když mám MS a nemůžu a tak se věnuju manželovi - pomazlíme se, potulíme a já mu udělám dobře orálně a spokojenost je na obou stranách

prní INKO

• Nahlásit
  • Citovat
6429
29.4.08 11:02

Ahoj Inko,

já nemyslela vibrátor s udělátkem na klitoris… ale aby si manžel navlékl takový kroužek.. může být vibrační.. i bez vibrací…

Je jich moře.. od 200 až po 1000…
mrkni na www.eroticcity.cz a tam uvidíš, co je vůbec v nabídce..

http://www.eroticcity.cz/…uzek/TJ.9348
nebo
http://www.eroticcity.cz/…enis/TJ.9355
je jich tam několik desítek typů!!!

jen musí být manžel svolný :-) Jeho to dráždí též, vydrží i déle.. tebe to stimuluje… docela ráda bych to vyzkoušela :-) musí chtít ale oba, že :-)

A najdeš tam i jiné vychytávky :-)

Tak inspiracím zdar a „povolným“ manželům k využívání hraček též :-)

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
29.4.08 11:06

Škoda že nejsem moc na ten klitoris ale klasiku..

Docela by mne zajímalo, co by tohle nabídlo ženám ujíždějícím právě na dráždění klitorisu.. jak moc to je něco jiného, než se dá zvládnout manuálně či pomocí partnera :-)

http://www.eroticcity.cz/…is/OR.564125

Tak jestli s tím některá máte zkušensot, písněte, rozšíříte mi vědomosti :lol: :lol:

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
29.4.08 12:01

Já bych to taky jako velkej problém neviděla, když víš, že orgasmu můžeš dosáhnout :wink:
Manželovi bych to já neřekla natvrdo, že orgasmus při styku od začátku předstírám, ale řekla bych mu, že po porodu se mi to tam dole asi změnilo a nějak mi to při souloži nejde. Ať to zkusí mě uspokojit orálně nebo rukou :wink:
Nám by se hodilo, kdybych byla na ten kritoris :roll: Chlap by se nejradši jen mazlil a dráždil, ale já holt bez soulože orgasmus nemám. Takže musí makat :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama