Sex na jednu noc? Jak na to?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 23:28

Sex na jednu noc? Jak na to

Ahoj, mam po těžkým rozchodu.. nikdy jsem nebyla na sex na jednu noc, ale už nevím jak se z toho dostat. Ex už náhradu má. Já vztah nechci, ale myslím, že mi tohle trošku pomůže. Jen nevím jak na to. Stydím se :zed:. Ale vím, že to pro sebe musím udělat. Jinak se z toho nedostanu. Je to moje první láska a máme spolu dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67432
14.1.22 23:29

A v čem ti to pomůže? Co myslís? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8637
14.1.22 23:31

Spolehlivě ti mohu říct, že ti to „pomůže“ max. tak na těch pár vteřin při orgasmu,
ale druhý den se propadneš ještě na hlubší dno, než jsi teď..
takže neblbni, klííd, dej si oddychový čas ;) že má někoho ON neznamená, že musíš dát prvnímu, kterému se postaví.
Zachovej si úroveň.
Budeš ji ještě potřebovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
14.1.22 23:39

Sobectví

Uvědom si, že ten s kým budeš mít ten sex je taky člověk tj. osobnost s city a problémy, není to jen šukací mašina, takže se to může řádně zkomplikovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
15.1.22 00:00

To že někomu žalem dáš to nezpráví :(
Akorát až ti to potom dojde budeš z toho špatná :( srovnej si myšlenky a jdi si v klidu lehnout. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
15.1.22 00:01
@Anonymní píše:
Ahoj, mam po těžkým rozchodu.. nikdy jsem nebyla na sex na jednu noc, ale už nevím jak se z toho dostat. Ex už náhradu má. Já vztah nechci, ale myslím, že mi tohle trošku pomůže. Jen nevím jak na to. Stydím se :zed:. Ale vím, že to pro sebe musím udělat. Jinak se z toho nedostanu. Je to moje první láska a máme spolu dítě.

Tak si hlavně neudělej s druhou láskou druhý dítě.

Ale teď vážně: nestojí to za to. Fakt se druhej den budeš pravděpodobně cítit ještě mnohem hůř (tzv. morální kocovina), dej si pauzu, oddech, věnuj se sobě a dítku a jednou si určitě najdeš nový, kvalitní a pevná vztah :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18971
15.1.22 01:09
@stalenaivka píše:
Uvědom si, že ten s kým budeš mít ten sex je taky člověk tj. osobnost s city a problémy, není to jen šukací mašina, takže se to může řádně zkomplikovat.

Ano, není to robot/robotka.
Nicméně si myslím, že sehnat kamaráda s benefitem je lehčí než kamarádku.
Kamarádka chce časem rodinu, kamarádovi stačí pochopení, poplácat po zádech, ale i tak to jednou nocí nezačíná ani nekončí. :think:
Myslím, že jednorázovka asi nebude to pravé, nepomůže. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 04:32

Měla jsem těžké období, kdy jsem se rozešla s bejvalým. Sex mě celkově baví, vztah jsem nechtěla. Jednou jsem se s týpkem domluvila přes Tinder a ano, šlo jen o sex, domluvili jsme se na tom. Ovšem jsme věděli, že kdyby nebyla chemie, rozloučíme se a nebudeme to dal řešit.
Sešli jsme večer, pozvala jsem ho k sobě, sex proběhl s kondomem a po aktu jsem ho požádala, aby odešel. Neměl s tím problém. Víckrát jsme se neviděli, mě to pomohlo návrat zase sebevědomí. Ex mě dost psychicky týral a tato jednorázovka byla jedna z věcí, co mě posunula dál.
Nedoporučuju to však někomu, kdo si neumí říct, co chce (a to opravdu cokoli) a potřebuje k sexu city a lásku…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 06:41

Já mám za sebou takovéhle jedorazovky 2, jednou jsem se dohodla dopředu přes net, podruhé jsem si jednoho dovedla domů z diskotéky… Což bylo trochu lepší, že jsem si ho okoukala dopředu naživo :D Sex mám ráda a po rozchodu mi to pomohlo, žádné prohloubení deprese se nekonalo. Ale asi to není pro každého.

• Citovat
  • Nahlásit
7608
15.1.22 06:54

Jak na to? My jsme dřív v dávných dobách vyrazili večer se někam bavit, zbalit někoho na sex byl ten nejmenší problém :D Dnes asi spíš online seznámení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1768
15.1.22 07:23

Já jsem se po náročném rozchodu vyspala s kamarádem kamarádky. A deprese jsem z toho fakt neměla :) byl strašně hodný, koukali jsme na filmy a já pak zapomněla na bývalého.
Jinak jsem všechny jednorázovky potkala osobně.
Ale neměla jsem dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
15.1.22 07:43

Spolehlivě ti mohu říct, že ti to „pomůže“ max. tak na těch pár vteřin při orgasmu,******
Pravděpodobnost orgasmu při jednorázovce je dost nízká, takže ani tak to moc nepomůže. Budeš z toho mít akorát morální kocovinu a bude ti ještě hůř. Věř mi. Mám to 2× za sebou a k ničemu to nebylo. Nestalo to za to. Vydrž až potkáš někoho, kdo ti bude aspoň trochu sympatický. Však se nemusíte hned brát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
15.1.22 08:01

Mě by zajímalo co na to zakladatelka.
Polovina radí jdi do toho. Druhá nedělej to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4120
15.1.22 08:27
@pouzitychlap píše:
Mě by zajímalo co na to zakladatelka.
Polovina radí jdi do toho. Druhá nedělej to.

Výsledek je zastrčit jen napůl. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 08:38

@pouzitychlap nevím.. nemám na to asi žaludek, ale zase to byl můj jediný sexuální partner, ráda bych to chtěla zkusit. Ale je to složitý.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat