Sex na rodičovské dovolené

Anonymní
14.6.21 20:52

Sex na rodičovské dovolené

Ahoj všichni!
Chápu, že sem to úplně nepatří ale přece bych Vás poprosila o radu nebo zkušenost.
Jsem na rodičovské s druhým dítětem, prvnímu klukovi je skoro 5 let a druhy má rok a čtvrt. Jsem se zasekla na rodičovské skoro 5 let a už mi to leze na hlavu. Neříkám, že jsem během teto doby nepracovala, ale bylo to jen chvyli s prvním klukem a to jsem měla hlídání..
Teď nastala tak těžká situace, špatně se o tom mluví, se začátku koronovir.. můj manžel je kuchař a stratil práci.. je teda fešák, bral každou brigádu a práci, která se nabídla..
Pak zemřel můj táta, na to odešli všichni naše odložené peníze co jsme měli..
A v tu samou dobu tchine 72 roku, zjistila že má rakovinu.. :,( do teď se léčí a když není v nemocnici tak žije u nás.. zatím vyhlídky jsou dobré.. :dance:
Omlouvám se, že vám povídám všechny svoje trable, ale jelikož mě neznáte a nikdy nepoznáte je to jednodušší..
Problém je v jiném.. samozřejmě mi to všechno leze na mozek.. musím myslet na maminku, která je v depresi od ztráty manžela, nemluvím o svém bratrovi, který je invalida.. tchině, díky bohu přežila všechny operace a už ji čekáme brzy doma a dvě děti, ze kterých jeden ještě nespí celou noc a může mě budit každou druhou hodinu..
problém je v manželovi, který samozřejmě se snaží taky jeden den v týdnu když má volno navštívit maminku, pomoc mi z dětma atd. Ale bohužel vůbec nechápe, proč když přijde v noci domu nemůže dostat sex.. proč na to nemám náladu a kdy to vůbec bude.. :nevim:
Chápu, že je to můj manžel a miluji ho ale nevím jak na to mám v této době pomýšlet..
Nevíte náhodou jak mu to mám vysvětlit? Nebo mám já už jít k psychologovi? :zed:
už nevím rady a manžel se uráží a když ho odmítám tak se mnou ani nechce mluvit.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2830
14.6.21 20:56

Buď za to ráda, po mě manžel sex přestal vyžadovat uplně. Neni nic hnusnějšího než bejt s dítetem v loznici jako na samotce. Buď ráda, že se svému muži líbíš, že tě má rád a neskuhrej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9107
14.6.21 20:56

Tak s tím pracuj a dělej s tím něco. Já bych se s tebou taky nebavil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.6.21 21:01
@Cenarius píše:
Tak s tím pracuj a dělej s tím něco. Já bych se s tebou taky nebavil.

On se se mnou ani nebaví, jen sex a pak spát..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25969
14.6.21 21:03

Nám teda právě to, že máme sex a něžnosti, důvěrnosti, pomáhá to náročné období zvládnout. Samo se to neudělá. Na to jsou potřeba dva. Mít hezký vztah, zažívat vzrušení, a to všechno co s tím souvisí je pozitivní věc přece.
Můj muž taky chodí pozdě domů, z odpolední, někdy na něj čekám, abychom se v klidu viděli, popovídali, i na ten sex někdy dojde..Děti máme tři, nejmladší má dva, kojím, celou noc taky nespí.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25969
14.6.21 21:05
@Lenčik02 píše:

A ty? Byla bys radši aby šel spát a nevšímal jsi tě? A co on vůbec, a vztah? I pro něj není život snadný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
14.6.21 21:05

Je mi líto všeho, co prožíváš.. Ono se říká, že všechno se vždycky polská najednou…

A k dotazu. On má vždy náladu si povídat, když chceš? Má vždy náladu vyrazit nakupovat, když chceš ty? Má chuť ti vždy namasirovat nohy, když chceš? Nikdy neodmitne?

A zeptej se ho, zda mu nebude vadit, když při sexu se nebudeš tvářit dobře, když mu řekneš že tě to nebaví? Když budeš brečet nebo zívat? Když to budeš dělat s nechutí a z povinnosti?
Protože mého partnera by to nebavilo. Ani by se mu nepostavil, kdyby věděl že to dělám z donucení.

Můj partner taky kolikrát nemá náladu. A já se určitě nezlobim a neurážím. Není to přece manželská povinnost. Sex má být radost.

:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
14.6.21 21:06

Každý má nějaký problémy, ale to není důvod, proč bych v příteli měla přestat vidět chlapa a nemít s nim sex, naopak bych ho asi o to víc chtěla mít u sebe a vědět, že i když se všechno se*e, tak mezi námi je to v pořádku :nevim:
Měla by ses nad tim zamyslet, nebo budeš řešit ještě rozpad manželství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.6.21 21:11
@andelka83 píše:
A ty? Byla bys radši aby šel spát a nevšímal jsi tě? A co on vůbec, a vztah? I pro něj není život snadný.

Právě v tom je dotaz, chápu že pro nejí to není snadný a chtěla bych to napravit ale nevím jak.. jen bych chtěla aby ke mě byl trochu citlivější, třeba i před tím sexem a říkala jsem mu to ale asi na to taky teď nemá..a nevím jak do nejí to donést.. sex bez vztahu, nestojí za to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25969
14.6.21 21:12

@Lenčik02 je to těžké. Člověk kolikrát nemá už sílu, na všechno. Ale bez komunikace to nepůjde. Mně třeba nevadí to udělat vyloženě spíš pro něj. Sama třeba nemám moc chuť, jsem unavená, ale vidím, že on chce, potřebuje, a radši jsem u toho než ne. Pořád je to čas strávený společně něčím intimním..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
14.6.21 21:14
@Lenčik02 píše:
Právě v tom je dotaz, chápu že pro nejí to není snadný a chtěla bych to napravit ale nevím jak.. jen bych chtěla aby ke mě byl trochu citlivější, třeba i před tím sexem a říkala jsem mu to ale asi na to taky teď nemá..a nevím jak do nejí to donést.. sex bez vztahu, nestojí za to..

Takže on nemá na to být k tobě citlivější, ale ty máš mít na to, mu být po vůli a ještě se tvářit,, že tě to baví?
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.6.21 21:14
@MamculeVerca píše:
Je mi líto všeho, co prožíváš.. Ono se říká, že všechno se vždycky polská najednou…

A k dotazu. On má vždy náladu si povídat, když chceš? Má vždy náladu vyrazit nakupovat, když chceš ty? Má chuť ti vždy namasirovat nohy, když chceš? Nikdy neodmitne?

A zeptej se ho, zda mu nebude vadit, když při sexu se nebudeš tvářit dobře, když mu řekneš že tě to nebaví? Když budeš brečet nebo zívat? Když to budeš dělat s nechutí a z povinnosti?
Protože mého partnera by to nebavilo. Ani by se mu nepostavil, kdyby věděl že to dělám z donucení.

Můj partner taky kolikrát nemá náladu. A já se určitě nezlobim a neurážím. Není to přece manželská povinnost. Sex má být radost.

:srdce:

Dotklo mi to, protože to co píšeš v prvním odstavci nikdy nedělá a už dlouho, co se nám narodili děti.. a to co píšeš v druhém mu nevadí, zkoušela jsem to… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
14.6.21 21:15
@Lenčik02 píše:

Chápu tě, ale furt lepší než aby si lehnul s lahvačem na gauč a dělal, že jsi neviditelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.6.21 21:17
@Nickjmeno píše:
Každý má nějaký problémy, ale to není důvod, proč bych v příteli měla přestat vidět chlapa a nemít s nim sex, naopak bych ho asi o to víc chtěla mít u sebe a vědět, že i když se všechno se*e, tak mezi námi je to v pořádku :nevim:
Měla by ses nad tim zamyslet, nebo budeš řešit ještě rozpad manželství

Proto asi píšu.. bojím se toho.. ale nevím jak mu donést svoji myšlenky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
14.6.21 21:23
@Lenčik02 píše:
Dotklo mi to, protože to co píšeš v prvním odstavci nikdy nedělá a už dlouho, co se nám narodili děti.. a to co píšeš v druhém mu nevadí, zkoušela jsem to… :,(

Tak promiň, ale to potom není vztah… Ale jen nějaká obchodní dohoda.. Já vydělám peníze a ty mi nastav…

V takovém vztahu bych nezůstávala. Neváží si tě, nerespektuje tě, on k tobě citlivý není, ani s tebou nemluví a jen chce sex. A ty se ještě trápíš. Přečti si po sobě vše, cos napsala v téhle diskuzi. Vždyť je to smutný…

Nejde o sex. Jak píšeš, nevadí mu sex s někým, koho to nebaví. Jde o to, že sám nic do vztahu nedá, ale chce brát a brát…

Znám to z okolí. Ženská navaří, postará se o domácnost, pečuje o sebe, strhá se pro manžela, kupuje si sexy oblečky a jejich sexuální život je pestrý… A on ji ani neodveze z obchodu, když tahá tašky 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat