Sex na třetím rande

Anonymní
18.7.21 01:05

Sex na třetím rande

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte podobnou zkušenost.
S klukem ze seznamky jsme byli v každodenním kontaktu (SMS, hovory a fotky) asi necelé dva měsíce - vzájemné sympatie jsme u sebe rozpoznali dá se říci po pár dnech (psaní klidně do tří do rána atp.) a vyměnili jsme si čísla. Oba jsme si hned na začátku řekli že chceme něco vážného - další věc v čem jsme si rozuměli. Jenom dodám, že jsme si za ten čas psali mimo jiné i o sex. životě (normální konverzace „oživená“ erot. zprávami), a proběhly i nějaké odhalenější fotky - nepřišel s tím on a ani nikdy později slovem o fotky nepožádal a nevynucoval si je, byť se mu líbily (max. do půl těla, já někdy i bez trička - žádné fotky intimních partií :lol: ). Jinak zpočátku samozřejmě i selfie atd., než jsme se otrkali a trochu lépe poznali.
Po cca dvou měsících došlo na schůzku a po počátečním pokecu jsme došli procházkou na lavičku - a muchlovali se (mně je 18 a jemu 21, on má za sebou několik sex. partnerek, žádné velké číslo). Asi jsem neměla být překvapená, jelikož to „vnazení“ přes zprávy bylo fakt dlouhé (přičítám to i těm fotkám) :) Druhé rande proběhlo zhruba za měsíc, šli jsme zase do přírody (nedaleký lesopark, přijel on za mnou) a bylo to moc fajn. Muchlování bylo zase, ale taky hodně povídání, stejně jako na té první schůzce. V lesíku se trochu odhalil a i do mě vniknul (po X hodinách procházky bez ničeho, jen mazlení), včas jsme to ale zastavili (nebyla ochrana). Na třetím rande za 3 týdny jsme se šli opět projít (v blízkosti mého bydliště, louka a park) a tentokrát jsme se spolu vyspali (spontánně, ne někde ze začátku schůzky, zkrátka jsme se k tomu tak nějak propracovali). Jen chci dodat, že všechno to bylo dobrovolné, přitahuje mě a věřím mu jako ještě nikomu předtím (když řeknu ne, zastaví, když řeknu pomalu, zvolní, ptá se mě, co chci, a čeká až mu to řeknu já sama - dám mu svolení). Rozumím si s ním snad po všech stránkách, zatím jsme za tu dobu (teď už se známe přes 5 měsíců) nenarazili ani na jednu věc, která by nám na tom druhém vadila, a chemie mezi námi je také.
Jenom ještě dodám, že se rád vodí za ruce, objímá, drží mě za pas, dává pusinky na čelo, tváře apod. - je velmi něžný, nemá problém mi zaplatit vlastní čaj, zmrzlinu, vést mě po lepší straně chodníku atp. Na sex. téma jsem zavedla konverzaci já :oops:, na to že byl ze seznamky se o ničem podobném vůbec nezmínil. Zpočátku konverzaci udržoval v takové rovině, že jsem si i říkala, jestli je vůbec zájem z jeho strany :mrgreen: Působil na mě až trochu stydlivě.
Každopádně, i kvůli mně se po čase přestěhoval do Prahy, abychom se mohli vídat normálně a potažmo se ve vztahu posouvat dál. Říkal mi, že to že došlo na rande nakonec i na sex je super, ale kdybych nechtěla, tak na ničem netrvá.
Takže moje otázka zní - je to uhozené, že můj první sex. partner pochází ze seznamky a vyspala jsem se s ním na třetí schůzce? :oops: Popř. stalo se Vám něco podobného někomu také?
Jinak se stýkáme stále, jen jsme zvolili nejspíš trochu metodu „poznávat se během toho“. :nevim: Prý si někteří muži raději nejdřív ozkouší partnerku v posteli, i když s ní pak mají v úmyslu i nadále vztah. A my ho oba chceme.
Anonym, Ď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2576
18.7.21 01:15

Je Ti 18, tak jsi na začátku, uvidí se, zda vám to vydrží, obecně sex na 3 schůzce problém není..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 01:19

Já s manželem jsme se seznámili na lidé. cz před 11 lety. Byl teda můj druhý sexuální partner. A myslím, že jsme se spolu poprvé vyspali asi po 5 schůzkách nebo tak nějak. A hned od začátku bylo cítit jiskření. Věkové jsme na tom byli podobně mi 17 a jemu 21. V té době. :)

• Citovat
  • Nahlásit
14093
18.7.21 06:56

Jen mysli na ochranu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1528
18.7.21 07:10

Pokud to oboum nevadi, tak nevidim pronlem. Ovsem me zaskakuje, ze nema ani jeden ochranu, aby si neplodila jak kocka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1202
18.7.21 07:13

A v čem je problém? Rozumíte si, sex je ok, do ničeho tě nenutí :nevim:
Můj první sexuální partner nebyl ze seznamky, ale během seznamování jsem měla běžné sex na prvním rande - a přijde mi to úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7573
18.7.21 07:51

Rozumíte si, chcete to oba, tak co řešíš? Užívej si to ;) jen teda myslete na ochranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
18.7.21 07:52

Mám muze taky přes seznamku 😁v tu dobu byl v Afghánistánu takže 3600km ode mě je to voják. Psali jsme si, volali, posílaly fotky 😊byl tam ještě dva měsíce a představ si vrátil se zpět do ČR a hned se nastěhoval ke mě 🙂. Pak jsme se společně přestěhovali blíž k jeho práci. Teď spolu čekáme miminko, a já vůbec nelituji toho že jsem udělala tak velký krok. Je to úžasný chlap a jsem za něj neskutečně ráda. ❤️ Pokud si ve všem rozumíte, buď ráda a užívej si to.. Čas to ukáže co dál 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4597
18.7.21 08:21

Pro me neni ani tak divna seznamka jako zpusob toho, jak to cele probiha. Ze bych cloveku, ktereho jsem nikdy nevidela, posilala eroticke zpravy a dokonce fotky? Nebojis se, ze to muze zneuzit? Nevim no, je to kazdeho vec, ale podle me je to hloupe. Nechtela bych to tak. V podstate jste si cizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2576
18.7.21 08:32
@Josefuna píše:
Pro me neni ani tak divna seznamka jako zpusob toho, jak to cele probiha. Ze bych cloveku, ktereho jsem nikdy nevidela, posilala eroticke zpravy a dokonce fotky? Nebojis se, ze to muze zneuzit? Nevim no, je to kazdeho vec, ale podle me je to hloupe. Nechtela bych to tak. V podstate jste si cizi.

Jo, tohle je divné.. I to, že se viděli od první schůzky až za měsíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6185
18.7.21 08:32
@Josefuna píše:
Pro me neni ani tak divna seznamka jako zpusob toho, jak to cele probiha. Ze bych cloveku, ktereho jsem nikdy nevidela, posilala eroticke zpravy a dokonce fotky? Nebojis se, ze to muze zneuzit? Nevim no, je to kazdeho vec, ale podle me je to hloupe. Nechtela bych to tak. V podstate jste si cizi.

Presne, je to uhozeny cely dotaz.
Vyspat se na treti schuzce je vcelku normalni, posilat do neznama svoje eroticke fotky ne. Smysl celeho dotazu moc nechapu. A trochu mi zavani trollenim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 10:46

Tak u kluka ze seznamky se vzdycky nabizi, ze si chce jen uzit. Delej, jak chces, ale sex bez ochrany na treti schuzce, tuplem ve vasem veku… No, na velkou lasku bych to do budoucna netipoval. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 10:52
@Anonymní píše:
Tak u kluka ze seznamky se vzdycky nabizi, ze si chce jen uzit. Delej, jak chces, ale sex bez ochrany na treti schuzce, tuplem ve vasem veku… No, na velkou lasku bych to do budoucna netipoval. :roll:

Byl s ochranou, od doby té druhé schůzky už vždy. A jasně že nabízí, ale citový to mezi námi je dost, plánujeme společný výlety, kdy se zase uvidíme atp. Tak uvidíme ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 11:14
@Josefuna píše:

Nikdy se nefotím s obličejem, přijde mi to takové divné, takže by stejně nebylo poznat, kdo na foto je. :) A jinak mu ohledně tohohle věřím - je docela žárlivý, už jen představa že by mě viděl někdo jiný bez oblečení se mu vůbec nelíbí, ani s kamarády neprobírá nikdy žádné intimnosti, i když na něj třeba tlačí nebo jsou zvědaví - detaily si nechává vždy pro sebe, nemá potřebu o nich někomu vykládat. Takže asi tak.

• Citovat
  • Nahlásit
4597
18.7.21 18:57
@Anonymní píše:
Nikdy se nefotím s obličejem, přijde mi to takové divné, takže by stejně nebylo poznat, kdo na foto je. :) A jinak mu ohledně tohohle věřím - je docela žárlivý, už jen představa že by mě viděl někdo jiný bez oblečení se mu vůbec nelíbí, ani s kamarády neprobírá nikdy žádné intimnosti, i když na něj třeba tlačí nebo jsou zvědaví - detaily si nechává vždy pro sebe, nemá potřebu o nich někomu vykládat. Takže asi tak.

A to vse vis po 3 schuzkach?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat