Sex, nebo něco víc?

hypno246
3.4.16 14:21

Sex nebo něco víc?

Ahoj!
Loni jsme se rozešli s manželem, na jaře jsem potkala jednoho muže. Všechno bylo fajn, naše děti si rozuměly, všechny víkendy jsme trávili spolu, v týdnu jsme se viděli, jak nám to dovoloval čas, byli jsme spolu na dovče, denně si volali, byla jsem prostě zamilovaná. On také. Na druhou stranu, tenhle „vztah“ vznikl hrozně brzo po rozchodu v dlouholetém manželství (15 let) s mužem, kterého jsem dost milovala, takže jsem logicky nebyla úplně v pohodě. V září jsem začala hledat práci, pak jsem začala řešit rozvod, majetek, asi na mne dolehlo, že s exmanželem je to definitivní…no prostě náročný období… měla jsem pocit, že přítel mi úplně nerozumí, že mám prostě i nějaké starosti a že pro mne zrovna není všechno zalitý, že řeší jen výlety a dovolené… a rozešla jsem se s ním (po 5ti měsících). Bylo vidět, že jsem ho hodně naštvala. Také řekl něco v tom smyslu, že když to tak cítím, přemlouvat mne nebude. Cca 14 dnů po našem rozchodu jsem si našla práci, takže jsem se přeorientovala tímhle směrem… samozřejmě děti, takže jsem neměla moc času na nějaký velký přemýšlení o něm. Jenže on se mi minulý týden ozval, že jestli se chci „pomazlit“, mám se ozvat. Vím, že na pomazlení si holku najde vždycky a zároveň vím, že on ví, že jsem citlivka a že nespím s každým. Ale po pár vtipných zprávách jsme se dohodli na večeři, dostala jsem kytku, řekl, že mi to sluší a zajímalo ho jestli někoho mám. Nakonec jsme spolu skončili, jak jinak, u něj doma. Bylo to velmi fajn, chtěl aby se mi to líbilo. A chtěl, abych zůstala do rána. Ale drží si odstup. Nakonec mi napsal, jestli si to zopakujeme a já napsala, že jenom sex ne, že chci jít příště do kina. a on napsal, že jo. Líbí se mi, mám ho ráda, rozumím si s ním.
Tak a teď dotaz - chce jenom sex nebo chce něco víc? Kamarádku s výhodama mu dělat nechci, na to fakt nejsem stavěná a myslím, že bych to ve finále odnesla. Nebo to má chuť zkusit ještě jednou, jen nechce hned ukázat všechny karty? A nebo mi chce dát jenom „za uši“, když jsem se s ním rozešla. Díky…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3333
3.4.16 14:27

@hypno246 To tady ale nikdo neví. Doporučuji promluvit si s ním a hlavně si ujasnit, zda o něj stojíš jako o partnera ty sama. Pokud ne, nech to plavat, pokud ano, řekni mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
3.4.16 14:27

@hypno246 mi to přijde pouze jako pomsta za to, cos mu udělala.. párkrát Tě využije a pak odkopne, jako Ty jeho :think: ale jako takhle to na mne působí z dálky, do vašeho vztahun evidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
3.4.16 14:30

Tipuju to na klasickej sex s ex. Ví do čeho jde, takové to uspokojení potřeb, než si najde tu pravou. :nevim: Ty serepetičky okolo - tak není blbej, furt ho to vyjde levněji než jít do bordelu. :nevim:
EDIT - ale neber tyhle naše názory jako dogma - je to jen pocit z toho, co jsi napsala. Kamrádka třeba tu samou situaci zhodnotí jinak a vůbec - nejlepší je komunikovat přímo s ním ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20680
3.4.16 14:33

Taky to na mě působí, že si mu dala kopačky a jeho ego se s tím ještě nevyrovnalo a chce ti to vrátit :nevim: nejlepší bude si o tom vašem vztahu promluvit přímo a hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
3.4.16 14:33

@hypno246 taky mi to přijde, že se bude „oplácet“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hypno246
3.4.16 14:45

@Adrasteia - tipla bych si, že o tom teď mluvit nechce a já asi taky ne. Vlastně nejde říct, tak to zkusíme znovu, asi by to mělo vyplynout ze situace… Jestli ho chci já za partnera? Když jsem se s ním rozcházela, tak jsem si říkala, že takovýho chlapa už nejspíš nenajdu, ale byla jsem ze všeho tak vyšťavená, že jsem to tehdy udělala. Soužití by bylo složitý, on má hodně práce, já mám hodně práce, oba děti, jsme v něčem dost jiní… ale fakt je, že jsme si rozuměli. Asi zkusím netlačit na pilu, sem tam spolu někam vypadnout, nehrotit to úplně přes ten sex a uvidíme, co z toho vypadne.

• Nahlásit
  • Citovat
hypno246
3.4.16 14:49

@Gina108 - no já nevím. Myslím, že nás rozchod nakonec bolel oba dva, nějak mi nedává smysl, že by si to chtěl zopakovat ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
hypno246
3.4.16 14:50

Samá odplata… hm… tak to si budu muset dát bacha, abych se tomu moc nepodala, kdybyste náhodou měly pravdu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
20680
3.4.16 14:53
@hypno246 píše:
Samá odplata… hm… tak to si budu muset dát bacha, abych se tomu moc nepodala, kdybyste náhodou měly pravdu ;-)

tak mu řekni, že se teď na sex nějak necítíš a že by sis chtěla jen popovídat, zajít do kina nebo na procházku a uvidíš jestli je to u něho ten váš vztah jen o sexu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9950
3.4.16 14:55

@hypno246 hlavně mu hned neper 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
3.4.16 14:58
@Lima69 píše:
tak mu řekni, že se teď na sex nějak necítíš a že by sis chtěla jen popovídat, zajít do kina nebo na procházku a uvidíš jestli je to u něho ten váš vztah jen o sexu :nevim:

Dobrej nápad, pokud ho chce otestovat. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
3.4.16 15:00

Ja si nemyslím, ze by něco oplacel. Proc by jinak chtěl příště do kina? To by mohl rovnou říct, ze nema např čas, nebo ze se mu tam nechce a rekl by, co radsi doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hypno246
3.4.16 15:01

@Lima69 - no, on vlastně vůbec na sexu netrvá, sice jsme hned poprvé v té posteli nakonec skončili, ale nechal to na mne… s kinem taky nemá problém, kecali jsme u večeře asi 3 hodiny, nechtěl abych odjela ani pak…
ale odstup si drží… třeba ve stylu psaní zpráv, v oslovení…
není to žádný slizoun, ani děvkař, ani netrpí nízkým sebevědomím a na rozdíl ode mne se většinou chová dospěle… takže ta odplata mi na něj úplně nesedí… nevím no…

• Nahlásit
  • Citovat
hypno246
3.4.16 15:02

@veverka 5 - neprala jsem mu ani před tím, je celkem soběstačnej :-))

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama