Sex - nepříjemné pocity

Anonymní
19.5.16 10:22

sex-nepříjemné pocity

Čauvec ženy :)
Abych srhnula můj problém tak ten spočívá v tom, že po sexu nastává svědění a štípání… ALE…
Začalo to, když bylo malému 4měsíce… Nejdříve jsem mu o tom vůbec neřekla, styděla jsem se. Koupila jsem si nějakej krém, ten mě „pomohl“, ulevil od svědění. A pak asi za měsíc po tom za mnou přišel druhý den po sexu, že ho úplně svědí a že se mu na „něm“ něco udělalo…(ach jo, zní to tak blbě) No, tak jsem se objednala na gyndu a ten mi dal nějakej lék a zaváděcí tablety… Pomohlo to… jak já byla šťastná… A před Vánocema ty pocity zase tak nějak přišly… On už mi o ničem neříkal, tak jsem si říkala, že jsem zase něco chytla, tak jsem se mazala mastičkou a všechno bylo ok. V březnu jsem šla na preventivní prohlídku a vše v pořádku, ale stejně jsem mu říkala, že po sexu mám svědění, tak mi dal něco. Myslela jsem, že je už konečně všechno v pohodě, ale teď o víkendu zase říká, jak ho to štípe :cert: :cert: :cert: Tak mu říkám- miláčku, ale tak budeš muset zajít do lékarny nebo k doktorovi a on mlčí.. říkám-posloucháš mě? A on, že o tom nechce mluvit! Do pytle, už tak mě pěkně s tím zase rozhodil. A teď nad tím tak přemýšlím a začínám panikařit… podvedl mě a chytil někde něco?! Věřila jsem mu, ale je fakt, že si dává pozor na mobil… čím dál tím víc mě zmocňuje pocit, že mě podvedl! A to se za 3týdny mám vdávat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

LvE
238
19.5.16 10:28

Ahoj,
myslím, že jedině doktor potvrdí, zdali má nějakou nemoc nebo čím trpí. Ale udělala jsi dobře, že ses starala o prevenci. Běžte k lékaři. Je to pro něj asi nepřijemné, ale fakt pomůže!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
19.5.16 10:29

Je to těžké, může a nemusí tě podvádět. To ti tady nikdo neřekne :nevim: každopádně ho chápu, že do lékárny nechce jít, chlapi jsou na tohle citliví. Tomu mojemu je blbý jít si koupit i kondomy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
19.5.16 10:37

Hned bych ho nepodezrivala, ja někde v létě chytla chlamydie (veřejné WC, bazén, nevím kde, od té doby curam do trávy a do bazénu nelezu ). Dr.mi napsala atb pro mě i pro chlapa a museli jsme se prelecit oba. Jak by to jeden neudělal, tak si to přenášíte dokola z jednoho na druhého. Ať ti dr. udela stery a zjistí co je to za bakterii a nasadí správně léky, ty z lékárny sice uleví, ale nevyleci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
19.5.16 10:39
@Nikki5 píše:
Je to těžké, může a nemusí tě podvádět. To ti tady nikdo neřekne :nevim: každopádně ho chápu, že do lékárny nechce jít, chlapi jsou na tohle citliví. Tomu mojemu je blbý jít si koupit i kondomy :roll:

Mě když dr. zjistila co mám, tak napsala léky i chlapovi a nemusel s tím nikam chodit, taky by nešel vystrkovat svou chloubu, to by ho musel mít těsně před upadnutim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.5.16 10:47

Můj muž teda k doktorce šel a dostal mast, stačilo zavyhrožovat, že nebude sex. Nemusel tě podvést, u chlapů se to neprojeví hned, mohl to od tebe chytit. Nebo si to přinést například ze záchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10782
19.5.16 11:04

Taky bych v tom hned nehledala neveru. Ale jeho pristup k problemu by mi vadil hodne. Na urologii jsou na ty jejich chlouby zvykli stejne jako na gynekologii na ty nase. V kazdem pripade bych nechala vysetrit oba dva. Resit to ktemy, ktere jen utlumi projevy, ale neodstrani pricinu, je jen docasne reseni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.5.16 11:07
@cecetka píše:
Taky bych v tom hned nehledala neveru. Ale jeho pristup k problemu by mi vadil hodne. Na urologii jsou na ty jejich chlouby zvykli stejne jako na gynekologii na ty nase. V kazdem pripade bych nechala vysetrit oba dva. Resit to ktemy, ktere jen utlumi projevy, ale neodstrani pricinu, je jen docasne reseni.

Můj muž s tím byl u kožní, dělá i pohlavní choroby (nevím, jestli je to u kožní běžné, mám tu jen jednu). Taky se mu nechtělo, ale není malé dítě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
19.5.16 11:28

Já teda zažila něco podobného, ovšem neměla jsem po sexu žádné pálení apod., ale rovnou záněty močáku, dělohy, apod. Nakonec když jsem byla asi 4 měsíc po sobě u doktorky tak mi řekla, že se jí zdá že to na mě přenáší přítel. Napsala nám oboum nějaké antibiotika, byly to asi jen dvě tablety, no a oba jsme si to vzali a od té doby bylo po problému. Doktorka mi přímo neřekla, že se jedná o tu nebo tu chorobu, ale pak v příbalovém letáku bylo napsáno, že to je proti chlamydiím. Myslím, že mě přítel nikde nepodvedl, spíš možná to měl „na sobě“ od nějaké bývalé partnerky (no a není se čemu divit když spal s půlkou jihomoravského kraje bez kondomu že :zed: ale to už si své vyslechl :cert: ) protože problémy začaly hned jakmile jsme spolu poprvé měli pohlavní styk, do té doby jsem nic takového neměla. Tak jsem byla ráda, že nás doktorka oba přeléčila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 11:53

@Blackyyy No, napsala jsem tomu svýmu doktorovi do poradny, jestli by mi znovu něco nepředepsal. Jenže já pořád kojím a ty léky jsou dost omezený :zed: Minule mi napsal nějakej Ovocan za 300kč :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
19.5.16 12:30

Měla jsem s chlapem po porodu úplně to samé. Zašli jsme spolu na gyndu, dostali prášky a mast a je po problému

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
19.5.16 15:18

Tento problém jsme také řešili. Vždy po aktu druhý den, jsem začínala pociťovat nepříjemné svědění, které se rozjelo až do bolesti. Vždy jsem si něco koupila v lékárně. Nejlépe mně zabíral Candibene tbl, ale nekonečně se to řešit tak nedalo. Při tomto svědění jsem si zašla ke gynekologovi a ten mi oznámil, že nic nevidí a žádný zánět nemám. Měla jsem si pořídit vaginální výplach, který měl eliminovat „můj pocit“ svědění. Nenechala jsem to tak a zašla k jinému. Ten mi doporučil používat při styku lubrikační gel s antibakteriální přísadou. Po problému bylo dokud se partner znovu neoholil na intimních partiích. Tím jsme přišli kde je zdroj. Přítel vždy jen žiletku umyl, tak jako lenivě, že pod vodou jen prolítla a vždy na sebe takto přenesl „To“ a následně na mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
19.5.16 16:07
@Anonymní píše:
@Blackyyy No, napsala jsem tomu svýmu doktorovi do poradny, jestli by mi znovu něco nepředepsal. Jenže já pořád kojím a ty léky jsou dost omezený :zed: Minule mi napsal nějakej Ovocan za 300kč :roll:

při kojení se může spousta léků, u kterých je napsáno, že to není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Na stránkách mamila.sk je i seznam léků, které se opravdu neslučují s kojením a těch je velice málo. Oni to tam píšou jen na ochranu, protože třeba neproběhly testy a tak. Je smutné, že doktoři si přečtou pouze příbalový leták a pak tlačí mylné informace do matek, které kvůli tomu i přestanou kojit :(

Edit.: přidávám odkaz ;) http://www.mamila.sk/…nie-a/lieky/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6769
19.5.16 19:21

Vypadá to na kvasinky nebo na nějakou jinou mykózu, nemluvě o tom, že i partner má viditelný důkaz. Nemusí tě podvádět, stačí abys to jednou chytla sama (oslabená imunita, změna poševního pH ať už hormonálního původu nebo narušení spermatem, v bazénu aj.) a pak už si to předáváte pořád dokola. Ty jemu, on tobě, ty se vyléčíš, ale on při dalším styku znovu nakazí. A pořád dokola.
V tom případě je nutné, aby byl přeléčený i partner!! Jinak se toho nezbavíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.16 08:36

Holky, děkuju, už jsem shtěla rušit svatbu ;) Ale stejně tam pochybnost je… Jinak jsem mluvila s mým gynekologem a dneska si vyzvedávám recept a mám tam i dva léky pro partnera, tak jsem ráda. On by totiž nikam nešel :roll: A já už na to nemám nervy :cert: Mějte se :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama