Sex o ničem

Anonymní
2.1.21 20:30

Sex o ničem

Asi se do mě pustíte, ale už nevím co s tím. S manželem jsme šest let, je nám lehce pod třicet, máme děti. Jsem těžce zklamaná že sexuální stránky. Často na to mám chuť, nemám problém manžela nalákat, on mě míň, ale taky se snaží, ale samotný akt je pro mě o ničem. Klidně se i mazlíme, ale jak dojde na věc, je ihned hotový a já si pomalu ani nevšimnu. Pak už je vidět, že z něj veškerá chuť opadne a i kdyby se třeba snažil mě uspokojit, už to vůbec není ono. Nejvíc se mi to líbí sama. Nějaké hračky a ozvláštnění mě nějak neoslovují. Zkoušeli jsme nějakou hru, pár pomůcek, ale je to podobné. Předehra by šla, ale že by z nás nějak tryskala vášeň… A samotný akt nuda. Máme docela velký nepoměr ve výškách, nějak se nemůžeme sladit. Myslíte, že se to ještě může zlepšit, co byste poradili? :nevim: Anonym nebo smazat, díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6142
2.1.21 20:32

Komunikace a pak zkouset. Poloh je spousta. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.1.21 20:39

Co bych poradila? komunikovat, komunikovat a zase komunikovat. Nechci se někam chlapu zastávat, ale jak jinak mají poznat, co se ti líbí a co ne? Nebo nějak lehce naznačit při samotném aktu nebo předehře, aby to nevzal špatně :) hodně štěstí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29615
2.1.21 20:41
@Anonymní píše:
Asi se do mě pustíte, ale už nevím co s tím. S manželem jsme šest let, je nám lehce pod třicet, máme děti. Jsem těžce zklamaná že sexuální stránky. Často na to mám chuť, nemám problém manžela nalákat, on mě míň, ale taky se snaží, ale samotný akt je pro mě o ničem. Klidně se i mazlíme, ale jak dojde na věc, je ihned hotový a já si pomalu ani nevšimnu. Pak už je vidět, že z něj veškerá chuť opadne a i kdyby se třeba snažil mě uspokojit, už to vůbec není ono. Nejvíc se mi to líbí sama. Nějaké hračky a ozvláštnění mě nějak neoslovují. Zkoušeli jsme nějakou hru, pár pomůcek, ale je to podobné. Předehra by šla, ale že by z nás nějak tryskala vášeň… A samotný akt nuda. Máme docela velký nepoměr ve výškách, nějak se nemůžeme sladit. Myslíte, že se to ještě může zlepšit, co byste poradili? :nevim: Anonym nebo smazat, díky.

Hlavní problém tedy je, že je hned hotový?

Byla někdy doba, třeba na začátku vztahu, že to bylo jinak a líbilo se Ti to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
2.1.21 20:43

Asi blbá otázka ale nenapínáš ho moc? My když máme dlouhou předehru a přítel je opravdu hodně vzrušenej tak se taky udělá rychle. Akorát u nás je ten rozdíl, že mě uspokojí už j té předehry. Jak už tady rádi Cenarius komunikujte, zkuste si o tom pořádně promluvit. Když píšeš že se ti to nejvíc líbí samotné, tak mu řekni nebo ukaž co se ti líbí, třeba se to postupně bude zlepšovat, někde se ale začít musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
2.1.21 20:43

Komunukovt a rict mu co bys chtela a jak, at te pred aktem uspokoji hrackou ci rukou a pak muze ptakem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 20:46

To nemáme problém komunikovat. Ale jaksi nic z toho. :roll: Buď nahodí omluvnej výraz „sorry, já za to nemůžu.“ A nebo zkoušíme polohy, po chvilce už je to spíš nepříjemné, nejsme v Sokole. :zed: Je možné, že mě prostě sex neuspokojí? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
272
2.1.21 20:52

No překvapuje mě, že jste spolu šest let a najednou je sex špatně. Někdy v minulosti špatný nebyl? Ten nepoměr ve výškách se taky objevil někde behem těch šesti let? Nechápu.
Samozřejmě mu musíš říct, že je něco špatně a co by ti místo toho vyhovovalo. Když tě nudí aktualni stav, tak místo toho vymysli, co tě bude bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:01

Můj partner má zase menší potřebu než já a me to moc mrzí. Když už ho chci fakt moc, tak mu není blbý mi říct, že jsem tím otravná 8o Že ho to tlačení na pilu ještě víc ode mě odhání a pak už nemá chuť vůbec… Taky nevím co dělat. Nakonec jsem to vyřešila tak, že se často uspokujuji sama a klidně i vedle něj. Občas se přidá a někdy řekne, že jsem prdla… Často mu říkám co by za to jiný dali mít věčně náruživou ženu, která po nich tolik Zakladatelko vám doporučuji si dát sklenku alkoholu pak by to mělo trvat déle a vy se víc uvolnite.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:03
@Amassakoul píše:
No překvapuje mě, že jste spolu šest let a najednou je sex špatně. Někdy v minulosti špatný nebyl? Ten nepoměr ve výškách se taky objevil někde behem těch šesti let? Nechápu.
Samozřejmě mu musíš říct, že je něco špatně a co by ti místo toho vyhovovalo. Když tě nudí aktualni stav, tak místo toho vymysli, co tě bude bavit.

Tak nechápej, no. :roll: Chci poradit, čteš to? Já nevím, co vymyslet, tak třeba na něco společně přijdeme. Ty víš vždycky všechno nejlíp? :zed: Prostě to tak vyšlo no. Zžívání se, pak nějaké zdravotní problémy, pak 2 těhotenství a mimina, teď už to jakoby nemáme na co svést a stále to není úplně ono. Za to se tady do mě budeš obouvat? Nechápu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anička Komořanská
2.1.21 21:07

Ahojky,
je to naprosto normální a tedy bych zkusila buď omezit sex nebo zkusit podvádět. Je to přirozené a pokud ještě nemáte dítě, tak je to po anglicky sejf. Vůbec se toho neboj, není to něco krutého. Prostě to není nic vzrušujícího, tak vášeň musíš najít někde jinde. Kdyžtak ještě napiš, budu teď onlin. Manžel je ještě v práci a já mám času dost :)

• Citovat
  • Nahlásit
14
2.1.21 21:18

@Anička Komořanská podvádět? to snad ne :D a za půl roku a možná i dřív tu bude diskuze, jak zachránit vztah.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anička Komořanská
2.1.21 21:20

@burito3 Nebrala bych to tak vážně, člověk si to musí užít

• Citovat
  • Nahlásit
14
2.1.21 21:21

@Anička Komořanská a to si musí užít sex za cenu toho, aby podváděla? to je docela smutný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 21:30
@burito3 píše:
@Anička Komořanská podvádět? to snad ne :D a za půl roku a možná i dřív tu bude diskuze, jak zachránit vztah.. :D

V klidu, mám rozum. :lol: Ale třeba trojku bych brala. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat