Sex a obavy z těhotenství

Anonymní
27.8.21 17:21

Sex obavy z těhotenství

Ahoj, je mi čerstvě 15 a před dvěma rokami jsem si našla přítele. Hned na den mích narozenin jsem měla sex se svým přítelem kterej na to čeká už od mích 13 protože jemu bylo 15 teď mu je už 17. Ale chtěla jsem se zeptat ještě nemam předepsanou antikoncepci kondom měl ale já mám zpoždění už 2 dny :( mamka věděla že spolu budeme spát ale teď se ji bojím říct ze mám zpoždění. Tak se jdu zeptat vás jestli mám ještě počkat nebo jít za ni a nějak ji vysvětlit co se stalo :nevim: moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.8.21 17:23

Nejspíš se to zdrželo právě proto, že jsi tak nervózní. Vydrž ještě pár dní, pokud jste dobře použili kondom a byli rozumní, tak je fakt málo pravděpodobné, že bys otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10967
27.8.21 17:25

Nejdřív si udělej těhotenský test. A zapracuj trochu na češtině, na 15 let je to docela tragédie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
27.8.21 17:34

V 15 nebývá zpoždění nic neobvyklého. Jestli máš strach, kup si v drogérii těhotenský test, pořádně si přečti návod a pak si ho udělej. Test ti může koupit i přítel, jestli se stydíš.

Další sex radši mějte s HA + kondom, pro dvojitý sichr. Otěhotnět v 15 fakt nechceš.

Jestli mamka ví, že jsi sexuálně aktivní, tak se před ní nestyď a všechno spolu proberte. Určitě ti vysvětlí, jak funguje ženský cyklus a poradí ti, co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
27.8.21 17:36

Je správné, že si přítel oblékl kondom, tak to dělají zkušené páry. Jestliže se punčoška neroztrhla, tak nemusíš mít strach ani když nebereš pilulky, a mamce nemusíš nic říkat. Dva dny není velké zpoždění a když budeš s přítelem pravidelně žít, stane se Ti to ještě mnohokrát. Počkej ještě týden, a kdybys to nedostala, udělej si test. Nic tím nepromeškáš. Teprve kdyby test ukázal, že se stala nehoda, řekni to mamce, aby Ti pomohla včas zařídit miniinterrupci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24588
27.8.21 17:46

Kup si těhotenský test a k němu rovnou i učebnici češtiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
27.8.21 18:27

Uz aby zacla skola :roll: :zed: pochybuju, ze 15lety klucina cekal 2 roky nez jeho divce bude tez 15 :roll: a zaroven pochybuju, ze 15leta holka jde za matkou a sveri se ji, ze se na sve narozeniny vyspi se svym klukem.. a do toho vseho ji to matka jeste schvali :lol:

Jiny pribeh tam nemas?? Tohle bylo na trolla docela slabe :think: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 19:11

Ahoj. Já měla první pohlavní styk také v 15 a zpoždění jsem měla týden. Nevím proč, ale byla jsem úplně klidná… Antikoncepci sem nebrala a stále neberu… Uvidíš že to bude v pohodě. Ještě počkej a kdyby pořád nepřišla tak zajdi za mamkou a zajdi si na gyn.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat