Sex od porodu 4M

Anonymní
30.3.20 16:45

Sex od porodu 4M

Maminky, kdo má prosím zkušenost s nechutí k sexu, není to nechuť jako ze by se mi to protivilo, ale proste ta chuť tam není co bývala od doby co jsem znovu nasadila HA.

Mate prosím někdo zkušenost s něčím na podporu? Gynex beru ale nic moc..

PROSÍM OPRAVDU JEN ODPOVĚDI NA OTÁZKU!! odp typu to bude trvat ještě dlouho si dejte za klobouk ????????????

(Anonym prosím ponechat a respektovat, je to pro mě citlivější tema) díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8013
30.3.20 16:47

. Vloženo 2×

Příspěvek upraven 30.03.20 v 16:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8013
30.3.20 16:48

Mám to taky od té doby, co mám znovu HA. Chystám se požádat doktora o jiné řešení. Prostě na to nemám chuť vůbec, ne, že by v tom hrál roli manžel nebo přítomnost dětí. Jen ještě dodám, že jsem to tak měla u za svobodna v období, kdy jsem používala stejný typ antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
30.3.20 17:03

Měla jsem to tak také z antikoncepce a to děti ani nemám :D prostě změnit buď značku HA nebo zvolit úplně nehormonalni antikoncepci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11694
30.3.20 17:04

Ha jsem měla několikrát i po porodu, tyhle problemy jsem neměla nikdy. Radím vyměnit ha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
30.3.20 17:15

Je to téma praskama. Změn je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 18:11

Když jsem driv brala antikoncepci, tak jsem byla hormonálne plocha. Žádný chutě, ale ani extra nálady. Už ji neberu skoro pět let a je to strašně znát. Hlavně ten sex před ovulaci. Měla jsem pak po porodu dost útlum chuti, ale to bylo asi tím, ze prave nebyla ovulace a kojila jsem. Asi dva měsíce po ukončení kojení se to vše srovnalo. Plánujeme druhé, takže zatím nic neřeším, ale docela se děsím toho co pak brát. Třetí nechci a do antikoncepce nebo kondomu se mi nechce. Podvazani taky ne. No budu to pak muset zkouknout. Sice finančně zvládneme klidně 3 nehody, ale psychicky bych to nedala já :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 20:10

Holky napadlo mě nehormonalni tělíska ještě. Protože kazda HA obsahuje ten hormon co mi to děla podle testů. Akorát se říká ze tesiko si má dat ten kdo už děti nechce, a my bychom ještě stihnout jedno chtěli tak nevím :joy:
Má tu někdo nehormonalni nebo hormonální tělísko a po vyndani se podařilo otěhotnět? Dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama