Sex po 7 letech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 15:00

Sex po 7 letech

Ahoj, asi tady jsou tyhle dotazy stále častější, ale také bych potřebovala poradit. Jsme spolu s chlapem 7 let, 2 děti (5 a 2). Sex je minimálně, převážně s tím přijdu ja, někdy mám co dělat, aby se mu vůbec postavil. Je to normální?? Předtím, co jsem měla chlapy, to už je teda před těma 7 rokama, se mi to nikdy nestalo. Jeho nevzrusi ani lizani, sexy prádlo, skoro nic. Už mě to nebaví, se vnucovat. Taky to pro mě není žádný terno, po tolika letech, ale i tak mam zájem. Když jsou třeba děti pryč, máme čas na sebe, tak taky nic. Jeho největší koníček je hraní na telefonu. Milenku si myslim, že nemá, je pořád doma a jestli je na chlapy nevim, ale to asi taky nee…jo a dříve byl sex často, ale to už je hoodne dlouho. Ani se mi nechce se s nim o tom bavit, když mi připadá, že nemá zájem. A když něco výjimečně je, tak mi stejně přijde otrávený. Jinak já jsem normální holka, žádná tlustá ošklivka, on obyč, má pupek.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50
5.1.22 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj, asi tady jsou tyhle dotazy stále častější, ale také bych potřebovala poradit. Jsme spolu s chlapem 7 let, 2 děti (5 a 2). Sex je minimálně, převážně s tím přijdu ja, někdy mám co dělat, aby se mu vůbec postavil. Je to normální?? Předtím, co jsem měla chlapy, to už je teda před těma 7 rokama, se mi to nikdy nestalo. Jeho nevzrusi ani lizani, sexy prádlo, skoro nic. Už mě to nebaví, se vnucovat. Taky to pro mě není žádný terno, po tolika letech, ale i tak mam zájem. Když jsou třeba děti pryč, máme čas na sebe, tak taky nic. Jeho největší koníček je hraní na telefonu. Milenku si myslim, že nemá, je pořád doma a jestli je na chlapy nevim, ale to asi taky nee…jo a dříve byl sex často, ale to už je hoodne dlouho. Ani se mi nechce se s nim o tom bavit, když mi připadá, že nemá zájem. A když něco výjimečně je, tak mi stejně přijde otrávený. Jinak já jsem normální holka, žádná tlustá ošklivka, on obyč, má pupek.

Možná to podvědomě cítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
5.1.22 15:08

Vždyť 7 let není zas tak moc, co budete dělat po 20 letech třeba…zvláštní, že nefunguje ani prádlo nebo tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.22 15:11

Komunikace je základ :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6611
5.1.22 15:12
@desbes1993 píše:
Vždyť 7 let není zas tak moc, co budete dělat po 20 letech třeba…zvláštní, že nefunguje ani prádlo nebo tak…

Co by? Budou spolubydlící, jak hromada dalších lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6611
5.1.22 15:13
@Anonymní píše:
Ahoj, asi tady jsou tyhle dotazy stále častější, ale také bych potřebovala poradit. Jsme spolu s chlapem 7 let, 2 děti (5 a 2). Sex je minimálně, převážně s tím přijdu ja, někdy mám co dělat, aby se mu vůbec postavil. Je to normální?? Předtím, co jsem měla chlapy, to už je teda před těma 7 rokama, se mi to nikdy nestalo. Jeho nevzrusi ani lizani, sexy prádlo, skoro nic. Už mě to nebaví, se vnucovat. Taky to pro mě není žádný terno, po tolika letech, ale i tak mam zájem. Když jsou třeba děti pryč, máme čas na sebe, tak taky nic. Jeho největší koníček je hraní na telefonu. Milenku si myslim, že nemá, je pořád doma a jestli je na chlapy nevim, ale to asi taky nee…jo a dříve byl sex často, ale to už je hoodne dlouho. Ani se mi nechce se s nim o tom bavit, když mi připadá, že nemá zájem. A když něco výjimečně je, tak mi stejně přijde otrávený. Jinak já jsem normální holka, žádná tlustá ošklivka, on obyč, má pupek.

Očividně má problémy s erekcí, jak sama píšeš, tak se nediv, že se do sexu nehrne, když mu nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
5.1.22 15:13

No a co ti říká? Nechce se mu, nevzrušuješ ho nebo má zdravotní problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
5.1.22 15:14
@desbes1993 píše:
Vždyť 7 let není zas tak moc, co budete dělat po 20 letech třeba…zvláštní, že nefunguje ani prádlonebo tak…
:mrgreen: tak ten byl dobrej :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.22 15:19
@Anonymní píše:

Myslel jsem, že je to tu takové minoritní téma a koukám že sex a jeho nedostatek se řeší v každém příspěvku.

Pokud někomu tohle přijde normální, tak vážně pochybuji o tom, že nějaká opravdová nymfomanka opravdu existuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6611
5.1.22 15:20
@hledamnymfomanku píše:
Myslel jsem, že je to tu takové minoritní téma a koukám že sex a jeho nedostatek se řeší v každém příspěvku.Pokud někomu tohle přijde normální, tak vážně pochybuji o tom, že nějaká opravdová nymfomanka opravdu existuje.

Nezakládáš to všechno dnes sám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8846
5.1.22 15:22
@Fukitol píše: :mrgreen: tak ten byl dobrej :lol:

Ee? Jsem s partnerem skoro 8 let a staci fakt malo, treba jsem se predklonila v minisukni a hned mel zajem…jako mne staci si rict a muzu to mit kdykoliv…a fakt nam neni dvacet..ani tricet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
5.1.22 15:24
@Tarjei píše:
Ee? Jsem s partnerem skoro 8 let a staci fakt malo, treba jsem se predklonila v minisukni a hned mel zajem…jako mne staci si rict a muzu to mit kdykoliv…a fakt nam neni dvacet..ani tricet..

A nebo, že spadne ramínko z ramene a je to. Myslela jsem, že to není věda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.22 15:29
@Josefuna píše:
Nezakládáš to všechno dnes sám?
?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69107
5.1.22 16:14
@Tarjei píše:

Jsi dobra :palec:
Muzes tedy prispet radou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32841
5.1.22 16:23

Njn. Nic není zadarmo. Ani šuk, všechno zdražuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek