Sex po 7 letech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
6.1.22 00:37
@Anonymní píše:
Ahoj, asi tady jsou tyhle dotazy stále častější, ale také bych potřebovala poradit. Jsme spolu s chlapem 7 let, 2 děti (5 a 2). Sex je minimálně, převážně s tím přijdu ja, někdy mám co dělat, aby se mu vůbec postavil. Je to normální?? Předtím, co jsem měla chlapy, to už je teda před těma 7 rokama, se mi to nikdy nestalo. Jeho nevzrusi ani lizani, sexy prádlo, skoro nic. Už mě to nebaví, se vnucovat. Taky to pro mě není žádný terno, po tolika letech, ale i tak mam zájem. Když jsou třeba děti pryč, máme čas na sebe, tak taky nic. Jeho největší koníček je hraní na telefonu. Milenku si myslim, že nemá, je pořád doma a jestli je na chlapy nevim, ale to asi taky nee…jo a dříve byl sex často, ale to už je hoodne dlouho. Ani se mi nechce se s nim o tom bavit, když mi připadá, že nemá zájem. A když něco výjimečně je, tak mi stejně přijde otrávený. Jinak já jsem normální holka, žádná tlustá ošklivka, on obyč, má pupek.

A jak dlouho jste spolu nespali, tak že přišel on sám za tebou že tě fakt chtěl?
Ani se tě nedotýká třeba že tě hladí na nohách nebo že se mazlíte?
Každou ženskou hned napadne že třeba toho chlapa už nepřitahujem💁🏽‍♀️
Ale, třeba má teď nějaký špatný období nebo nějaký stres 💁🏽‍♀️ zkus si sním i tom promluvit jestli ho třeba něco netrápí, hlavně by Sis sním o tom měla promluvit celkově komunikace je ve vztahu nejdůležitější, protože jinak si to budeš dusit sama v sobě a vytvářet si ošklivý myšlenky jako třeba že se mu třeba "Nelíbíš, Nepřitahuješ a Co třeba děláš Špatně " a to je to pro nejhorší pro ženskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat