Sex po císařském řezu

342
31.5.16 12:56

Sex po císařským řezu

Ahojte, mám ted 2 měsíce po cs, s přítelem jsme už zkoušeli mít sex, ale katastrofa, hrozně mě to bolí a jsem ve vnitř uplne úzká a přítel je celekem dost dobře vybaven.Ted už ze sexu mám uplnej strach.:( holky jak jste to měli vy po cs? jsem z toho už zoufala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4226
31.5.16 12:59

@donutka
Po císaři jsem se sexem nedodržela ani šestinedělí a vše bez problémů a jako dřív (před těhu)
Pokud te to i nadále bude bolet zašla bych na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 13:01

Ahoj, tak já měla sex po cs po dvou týdnech a byla ta katastrofa jako píšeš ty.. Nesmíš se toho bát, časem to bude úplně v pohodě.. Teď jsem skoro 3 měsíce po cs a úplně paráda, je to jako předtím :)

• Nahlásit
  • Citovat
20748

@donutka To nebude císařem, ale asi hormonama. Kojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97

Já jsem měla po prvním CS úplně stejný problém, trvalo několik měsíců než se to zlepšilo. Úplně ok to bylo až potom, co jsem přestala kojit. Teď po druhém CS je to o něco lepší, ale stejně počítám, že jako dřív to bude zase až přestanu kojit. Co jsem se dočetla tady na emiminu, tak to po císaři není neobvyklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
31.5.16 13:02

Ano kojíím, jsem nevěděla že kojení to může ovlivnit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
31.5.16 13:03

Já nevím jak tu bolest mám vydržet a jestli se to zlepší když to budem zkoušet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 13:05

Měla jsem to úplně stejně, byla jsem tam totálně zatuhlá. I tím, že jsme tak 3 měsíce před samotným porodem už nesexovali. Muž je taky dobře vybavený a prostě se do mě ani nemohl dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.5.16 13:07
@donutka píše:

chce to hodně lubrikantu a přežít to…pak už to půjde líp a líp.

• Nahlásit
  • Citovat
20748
@donutka píše:

Prostě se budete muset zařídit jinak. U nás nepomohlo ani kilo lubrikantu. Kojící hormony prostě u některých žen způsobují atrofaci a suchost sliznice, s tím nic neuděláš, ani kdyby jsi se na hlavu postavila (pokud do sebe nechceš cpát jiné hormony).
Zkoušet to na sílu a vydržet Ti sex akorát znechutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4787

@donutka my na to šli po měsíci, já teda měla jizvu živou ještě asi 2 měsíce, ale když člověk neřádí tak to jde.. Tobě doporučuju netlačit na pilu a použít lubrikant..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4787
31.5.16 13:08

@donutka jj kamarádce se to taky stalo, že měla bolestivý sex (po přirozeným porodu) přestala kojit a vrátilo se to do normálu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 13:16

U me to nebylo kojením…kojím stále a je to už úplně v pohodě. Ale ty začátky byly krusny. Připadala jsem si jak panna. Trvalo to tak měsíc…a pak byl sex jako před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
287
31.5.16 13:23

Ja jsem mela 3 SC a zadny problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
31.5.16 14:05
@Anonymní píše:
Měla jsem to úplně stejně, byla jsem tam totálně zatuhlá. I tím, že jsme tak 3 měsíce před samotným porodem už nesexovali. Muž je taky dobře vybavený a prostě se do mě ani nemohl dostat.

no a jak to pokračovalo? Práve taky se do mě nemuže ani dostat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama