Sex po hysterektomii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 10:03
Sex po hysterektomii

Ahoj holky, jsem necelý týden po odstranění dělohy. Jsem v pořádku, i když samozřejmě se stále hojim a mám ještě trochu bolesti. Nicméně jak se tak povaluju, začíná mě prepadat chuť na sex. Je mi jasný, že ještě dlouho nemůžu mít styk, ale není mi jasný, jestli můžu mít orgasmus..Co myslíte? Třeba máte některá zkušenost. Díky :kytka:

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11633 příspěvků 11.03.18 10:52

Orgasmus způsobuje děloha? To slyším poprvé. Jestli nejsi jen troll, tak ti poradím pořádně se dohojit a pak uvidíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 11:16
@Russet píše:
Orgasmus způsobuje děloha? To slyším poprvé. Jestli nejsi jen troll, tak ti poradím pořádně se dohojit a pak uvidíš.

Ne, troll fakt nejsem. A opravdu si nemyslím, že deloha zpusobuje orgasmus. Jen nevim, zda mi po operaci nemůže orgasmus uškodit. To je vše.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11633 příspěvků 11.03.18 11:23
@Anonymní píše:
Ne, troll fakt nejsem. A opravdu si nemyslím, že deloha zpusobuje orgasmus. Jen nevim, zda mi po operaci nemůže orgasmus uškodit. To je vše.

Co na to ošetřující lékař? Měl ti dát doporučení ohledně zdržení se sexu po nějakou dobu hojení. Pak by neměl být problém. Sexují i lidi po infarktu :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 12:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem necelý týden po odstranění dělohy. Jsem v pořádku, i když samozřejmě se stále hojim a mám ještě trochu bolesti. Nicméně jak se tak povaluju, začíná mě prepadat chuť na sex. Je mi jasný, že ještě dlouho nemůžu mít styk, ale není mi jasný, jestli můžu mít orgasmus..Co myslíte? Třeba máte některá zkušenost. Díky :kytka:

Zkusit to muzes, ale me to treba po revizi dost bolelo, takze se to odlozilo, az jsem se zahojila, bolelo me i jen vzruseni :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 13:13

Vydrz, jsem po odstranění dělohy v září, hojila jsem se velice dobře, naplánovala jsem si operaci když měsíc couval..to se dobře hojí rány. Ze zkušenosti…sex až tak po dobrém vyhojení, doporučeno šestinedělí, já si to užila až tak po dvou měsících. Orgasmus nemá vliv…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 16:20
@Anonymní píše:
Vydrz, jsem po odstranění dělohy v září, hojila jsem se velice dobře, naplánovala jsem si operaci když měsíc couval..to se dobře hojí rány. Ze zkušenosti…sex až tak po dobrém vyhojení, doporučeno šestinedělí, já si to užila až tak po dvou měsících. Orgasmus nemá vliv…

Moc děkuji za příspěvek :kytka: Se stykem určitě nechci spěchat, jde mi o to, jestli se zkrátka můžu mazlit s orgasmem a je mi to takový hloupý ptát se na to doktora.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 16:27
@Anonymní píše:
Zkusit to muzes, ale me to treba po revizi dost bolelo, takze se to odlozilo, az jsem se zahojila, bolelo me i jen vzruseni :(

No břicho mě ještě bolí, vzrušení teda ne. No, nechci si ale ublížit, to určitě ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >