Reklama

Sex po hysterektomii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 10:03
Sex po hysterektomii

Ahoj holky, jsem necelý týden po odstranění dělohy. Jsem v pořádku, i když samozřejmě se stále hojim a mám ještě trochu bolesti. Nicméně jak se tak povaluju, začíná mě prepadat chuť na sex. Je mi jasný, že ještě dlouho nemůžu mít styk, ale není mi jasný, jestli můžu mít orgasmus..Co myslíte? Třeba máte některá zkušenost. Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10277 příspěvků 11.03.18 10:52

Orgasmus způsobuje děloha? To slyším poprvé. Jestli nejsi jen troll, tak ti poradím pořádně se dohojit a pak uvidíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 11:16
@Russet píše:
Orgasmus způsobuje děloha? To slyším poprvé. Jestli nejsi jen troll, tak ti poradím pořádně se dohojit a pak uvidíš.

Ne, troll fakt nejsem. A opravdu si nemyslím, že deloha zpusobuje orgasmus. Jen nevim, zda mi po operaci nemůže orgasmus uškodit. To je vše.

Russet
Extra třída :D 10277 příspěvků 11.03.18 11:23
@Anonymní píše:
Ne, troll fakt nejsem. A opravdu si nemyslím, že deloha zpusobuje orgasmus. Jen nevim, zda mi po operaci nemůže orgasmus uškodit. To je vše.

Co na to ošetřující lékař? Měl ti dát doporučení ohledně zdržení se sexu po nějakou dobu hojení. Pak by neměl být problém. Sexují i lidi po infarktu :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 12:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem necelý týden po odstranění dělohy. Jsem v pořádku, i když samozřejmě se stále hojim a mám ještě trochu bolesti. Nicméně jak se tak povaluju, začíná mě prepadat chuť na sex. Je mi jasný, že ještě dlouho nemůžu mít styk, ale není mi jasný, jestli můžu mít orgasmus..Co myslíte? Třeba máte některá zkušenost. Díky :kytka:

Zkusit to muzes, ale me to treba po revizi dost bolelo, takze se to odlozilo, az jsem se zahojila, bolelo me i jen vzruseni :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 13:13

Vydrz, jsem po odstranění dělohy v září, hojila jsem se velice dobře, naplánovala jsem si operaci když měsíc couval..to se dobře hojí rány. Ze zkušenosti…sex až tak po dobrém vyhojení, doporučeno šestinedělí, já si to užila až tak po dvou měsících. Orgasmus nemá vliv…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 16:20
@Anonymní píše:
Vydrz, jsem po odstranění dělohy v září, hojila jsem se velice dobře, naplánovala jsem si operaci když měsíc couval..to se dobře hojí rány. Ze zkušenosti…sex až tak po dobrém vyhojení, doporučeno šestinedělí, já si to užila až tak po dvou měsících. Orgasmus nemá vliv…

Moc děkuji za příspěvek :kytka: Se stykem určitě nechci spěchat, jde mi o to, jestli se zkrátka můžu mazlit s orgasmem a je mi to takový hloupý ptát se na to doktora.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 16:27
@Anonymní píše:
Zkusit to muzes, ale me to treba po revizi dost bolelo, takze se to odlozilo, az jsem se zahojila, bolelo me i jen vzruseni :(

No břicho mě ještě bolí, vzrušení teda ne. No, nechci si ale ublížit, to určitě ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama