Sex po hysterektomii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.03.18 10:03
Sex po hysterektomii

Ahoj holky, jsem necelý týden po odstranění dělohy. Jsem v pořádku, i když samozřejmě se stále hojim a mám ještě trochu bolesti. Nicméně jak se tak povaluju, začíná mě prepadat chuť na sex. Je mi jasný, že ještě dlouho nemůžu mít styk, ale není mi jasný, jestli můžu mít orgasmus..Co myslíte? Třeba máte některá zkušenost. Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 8293 příspěvků 11.03.18 10:52

Orgasmus způsobuje děloha? To slyším poprvé. Jestli nejsi jen troll, tak ti poradím pořádně se dohojit a pak uvidíš.

Anonymní  11.03.18 11:16
@Russet píše:
Orgasmus způsobuje děloha? To slyším poprvé. Jestli nejsi jen troll, tak ti poradím pořádně se dohojit a pak uvidíš.

Ne, troll fakt nejsem. A opravdu si nemyslím, že deloha zpusobuje orgasmus. Jen nevim, zda mi po operaci nemůže orgasmus uškodit. To je vše.

Russet
Echt Kelišová 8293 příspěvků 11.03.18 11:23
@Anonymní píše:
Ne, troll fakt nejsem. A opravdu si nemyslím, že deloha zpusobuje orgasmus. Jen nevim, zda mi po operaci nemůže orgasmus uškodit. To je vše.

Co na to ošetřující lékař? Měl ti dát doporučení ohledně zdržení se sexu po nějakou dobu hojení. Pak by neměl být problém. Sexují i lidi po infarktu :nevim:

Anonymní  11.03.18 12:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem necelý týden po odstranění dělohy. Jsem v pořádku, i když samozřejmě se stále hojim a mám ještě trochu bolesti. Nicméně jak se tak povaluju, začíná mě prepadat chuť na sex. Je mi jasný, že ještě dlouho nemůžu mít styk, ale není mi jasný, jestli můžu mít orgasmus..Co myslíte? Třeba máte některá zkušenost. Díky :kytka:

Zkusit to muzes, ale me to treba po revizi dost bolelo, takze se to odlozilo, az jsem se zahojila, bolelo me i jen vzruseni :(

Anonymní  11.03.18 13:13

Vydrz, jsem po odstranění dělohy v září, hojila jsem se velice dobře, naplánovala jsem si operaci když měsíc couval..to se dobře hojí rány. Ze zkušenosti…sex až tak po dobrém vyhojení, doporučeno šestinedělí, já si to užila až tak po dvou měsících. Orgasmus nemá vliv…

Anonymní  11.03.18 16:20
@Anonymní píše:
Vydrz, jsem po odstranění dělohy v září, hojila jsem se velice dobře, naplánovala jsem si operaci když měsíc couval..to se dobře hojí rány. Ze zkušenosti…sex až tak po dobrém vyhojení, doporučeno šestinedělí, já si to užila až tak po dvou měsících. Orgasmus nemá vliv…

Moc děkuji za příspěvek :kytka: Se stykem určitě nechci spěchat, jde mi o to, jestli se zkrátka můžu mazlit s orgasmem a je mi to takový hloupý ptát se na to doktora.

Anonymní  11.03.18 16:27
@Anonymní píše:
Zkusit to muzes, ale me to treba po revizi dost bolelo, takze se to odlozilo, az jsem se zahojila, bolelo me i jen vzruseni :(

No břicho mě ještě bolí, vzrušení teda ne. No, nechci si ale ublížit, to určitě ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama