Sex po konizaci děložního čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kopretina90
Kecalka 216 příspěvků 19.04.18 10:44
Sex po konizaci děložního čípku

Ahoj holky,

jsem druhý týden po konizaci a zatím je vše OK. Sice jsem si pročetla hodně diskuzí ale nikde jsem nenarazila na odpovědi na moje otázky.

1. Bylo mi doporučeno 6ti týdenní zdržení se od sexu. Když bude vše OK, je možnost to zkrátit třeba na 4 týdny? Nebo jste byly poctivé? :lol:
  2. Co první sex po konizaci? Bolelo to? Nebo v tom nebyl žádný rozdíl?
  3. Opravdu musím mít první sex po konizaci s kondomem? Přítel se na to nějak netváří :lol:

Moc všem děkuji za rady :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
xacxa
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 19.04.18 10:59

Tak my těch 6 týdnů dodrželi bez 1 dne, o kondomu nám nikdo nic neříkal, bolelo to jen trošičku ze začátku (spíš tlak než ostrá bolest, ale může být individůální), no a hned z prvního pokonizačního sexu čekáme chlapečka (TP mám první teď v neděli 22.4.) :mrgreen:

kopretina90
Kecalka 216 příspěvků 19.04.18 11:19

@xacxa No, jde mi spíš hlavně o tu bolest při sexu. Přítel ho nemá zrovna malého a občas mě to bolí i tak. Tak nevím, co mám vlastně po tom zákroku čekat. Nekrvácela jsi po tom? Myslím po sexu :lol: :lol:

xacxa
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 19.04.18 11:40
@kopretina90 píše:
@xacxa No, jde mi spíš hlavně o tu bolest při sexu. Přítel ho nemá zrovna malého a občas mě to bolí i tak. Tak nevím, co mám vlastně po tom zákroku čekat. Nekrvácela jsi po tom? Myslím po sexu :lol: :lol:

nene, možná jsem trošičku zašpinila, ale vyložené krvácení to nebylo. Já ani moc nekrváceela po samotném zákroku, ale po biopsii děložního čípku to ze mě valilo fest…
pokud je přítel abnormálně vybaven, tak si počkejte těch 6 týdnů :D…manžel taky zrovna prcka nemá, ale pokud jsi ty dole nachystaná na sex, tak by tam mělo být prostoru dostatek ;) já byla po těch 6 týdnech nadržená jak koza na jaře, takže to šlo hladce :mrgreen:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 19.04.18 18:23

My jsme 6 týdnů dodrželi, bála jsem se, abych třeba nechytla infekci. Jinak bych to (z hlediska chuti) riskla dřív. Kondom jsme pak nepoužívali. Nebolelo to.

kopretina90
Kecalka 216 příspěvků 24.04.18 10:58

Jinak nikdo nic? :lol: Zajímala by mě spíše ta doba bez sexu :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 07:47

Já jsem teď cca 14 dní po konizaci a včera nás zlomil alkohol a ta hrozná chuť :) tak snad se nic nestane :think: :)

Aduš8
Závislačka 3873 příspěvků 01.01.19 08:37
@Anonymní píše:
Já jsem teď cca 14 dní po konizaci a včera nás zlomil alkohol a ta hrozná chuť :) tak snad se nic nestane :think: :)

To jste dobří střelci, myslíš, že dodržet šestinedělí doporučují jen tak :zed:. Můžeš být ráda, že jsi nezačala krvácet a neskončila znovu po kudlou, pokud bys to vůbec do nemocnice stihla. Teď se jen modli, abys nedostala nějakou infekci :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 08:42

@Aduš8 vždyť já to vím tvl… Nebylo to schválně.. Prostě alkohol… Nekdo po alkoholu podvádí a my se prostě nechali unést… Taky jsme jen lidi a zbytek dní samozřejmě už dodrzime :zed: :pocitac:

Aduš8
Závislačka 3873 příspěvků 01.01.19 08:45
@Anonymní píše:
@Aduš8 vždyť já to vím tvl… Nebylo to schválně.. Prostě alkohol… Nekdo po alkoholu podvádí a my se prostě nechali unést… Taky jsme jen lidi a zbytek dní samozřejmě už dodrzime :zed: :pocitac:

Ne, normální lidi po alkoholu nepodvádí a dokážou se kontrolovat tvl.. :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 08:48

@Aduš8 jojo a všichni jsou dokonalý :zed: :pocitac:

Aduš8
Závislačka 3873 příspěvků 01.01.19 08:54
@Anonymní píše:

Ne nejsou, ale mají rozum. I takoví se najdou mezi námi :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 08:58

@Aduš8 no vidíte jak se máte :lol: každý dělá chyby a nikdo není dokonalý si myslím… Už se stalo a zpátky to ne vezmu :roll: tak myslím, že nemá cenu se hádat… Pěkný nový rok :oops:

Taače
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 01.01.19 09:55
@Anonymní píše:
Já jsem teď cca 14 dní po konizaci a včera nás zlomil alkohol a ta hrozná chuť :) tak snad se nic nestane :think: :)

Hele teda mně třeba o šestinedělí nikdo nic neříkal :nevim: Jakmile jsem přestala krvácet, normálně jsme na to vlítli, a teď ten výplod škytá v postýlce :D Nevím, možná záleží na rozsáhlosti operace…? :nevim:

Russet
Extra třída :D 14424 příspěvků 01.01.19 09:58
@Anonymní píše:

Já jsem si včera alkohol taky dala. A chovala jsem se normálně. Nepiju do němoty nebo do stavu, že se nekontroluju. Ale je to tvůj čípek, že?! :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >