Reklama

Sex po konizaci děložního čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 19.04.18 10:44
Sex po konizaci děložního čípku

Ahoj holky,

jsem druhý týden po konizaci a zatím je vše OK. Sice jsem si pročetla hodně diskuzí ale nikde jsem nenarazila na odpovědi na moje otázky.

1. Bylo mi doporučeno 6ti týdenní zdržení se od sexu. Když bude vše OK, je možnost to zkrátit třeba na 4 týdny? Nebo jste byly poctivé? :lol:
  2. Co první sex po konizaci? Bolelo to? Nebo v tom nebyl žádný rozdíl?
  3. Opravdu musím mít první sex po konizaci s kondomem? Přítel se na to nějak netváří :lol:

Moc všem děkuji za rady :)

Reklama

Reakce:

xacxa
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 19.04.18 10:59

Tak my těch 6 týdnů dodrželi bez 1 dne, o kondomu nám nikdo nic neříkal, bolelo to jen trošičku ze začátku (spíš tlak než ostrá bolest, ale může být individůální), no a hned z prvního pokonizačního sexu čekáme chlapečka (TP mám první teď v neděli 22.4.) :mrgreen:

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 19.04.18 11:19

@xacxa No, jde mi spíš hlavně o tu bolest při sexu. Přítel ho nemá zrovna malého a občas mě to bolí i tak. Tak nevím, co mám vlastně po tom zákroku čekat. Nekrvácela jsi po tom? Myslím po sexu :lol: :lol:

xacxa
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 19.04.18 11:40
@kopretina90 píše:
@xacxa No, jde mi spíš hlavně o tu bolest při sexu. Přítel ho nemá zrovna malého a občas mě to bolí i tak. Tak nevím, co mám vlastně po tom zákroku čekat. Nekrvácela jsi po tom? Myslím po sexu :lol: :lol:

nene, možná jsem trošičku zašpinila, ale vyložené krvácení to nebylo. Já ani moc nekrváceela po samotném zákroku, ale po biopsii děložního čípku to ze mě valilo fest…
pokud je přítel abnormálně vybaven, tak si počkejte těch 6 týdnů :D…manžel taky zrovna prcka nemá, ale pokud jsi ty dole nachystaná na sex, tak by tam mělo být prostoru dostatek ;) já byla po těch 6 týdnech nadržená jak koza na jaře, takže to šlo hladce :mrgreen:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 19.04.18 18:23

My jsme 6 týdnů dodrželi, bála jsem se, abych třeba nechytla infekci. Jinak bych to (z hlediska chuti) riskla dřív. Kondom jsme pak nepoužívali. Nebolelo to.

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 24.04.18 10:58

Jinak nikdo nic? :lol: Zajímala by mě spíše ta doba bez sexu :mrgreen: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama