Sex po letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:00
Sex po letech

Takový trošku intimní dotaz, ale raději řešit tady, než s kamarádkami. Jsme spolu s chlapem 4 roky, 2 děti. Sex nic moc poslední dobou. Tvrdí, že chce sex, ale třeba při předehře se mu vůbec nepostaví, myslím tím z jeho strany. Když začnu já, tak není problém. Ale prostě mi prijde, jako by se netesil nebo tak. Je to normální??? V předchozích vztazích stačilo jenom něco naznačit nebo se otrit a bylo postaveno :). Pro mě to taky není úplně ono, chybí tam vášeň…a větší snaha z jeho strany.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8525 příspěvků 15.08.18 19:04

Není to normální

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 15.08.18 19:06

Neni to běžné, muze mit starosti,nuda,je zamilovaný do jiné,je gay,toho je…

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19468 příspěvků 15.08.18 19:10

Jsme spolu 10 let a stačí když si nevezmu podprsenku a už je ready :mrgreen:

Detsa
Extra třída :D 11055 příspěvků 15.08.18 19:22
@Anonymní píše:
Takový trošku intimní dotaz, ale raději řešit tady, než s kamarádkami. Jsme spolu s chlapem 4 roky, 2 děti. Sex nic moc poslední dobou. Tvrdí, že chce sex, ale třeba při předehře se mu vůbec nepostaví, myslím tím z jeho strany. Když začnu já, tak není problém. Ale prostě mi prijde, jako by se netesil nebo tak. Je to normální??? V předchozích vztazích stačilo jenom něco naznačit nebo se otrit a bylo postaveno :). Pro mě to taky není úplně ono, chybí tam vášeň…a větší snaha z jeho strany.

Nepřijde mi to normální. V něčem bude problém

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:27

@pikola hmm, to bych chtěla taky, se před ním můžu promenádovat nahá a nic…ale v předchozích vztazích to také tak bylo ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:28

@Karlaska tak z těch všech možností možná tak ta nuda no… :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 40552 příspěvků 15.08.18 19:31

zase tak dlouho spolu nejste, my po 4 letech měli teprve svatbu a v posteli jsme trávili skoro všechen volný čas :mrgreen: Manžel snad může pořád, stačí když vidí že něco uklízím a hned že se snad neudrží :lol: tak mu řeknu jestli chce taky hadr :mrgreen: Ale vy jste moc času asi pro sebe neměli když spolu 4 roky a už dvě děti?

chs.jasmin
Echt Kelišová 7940 příspěvků 15.08.18 19:34
@Anonymní píše:

Ahoj,

je to normální, je více chlapů, kteří s tím mají problém. Nevím zda hned psát, že je gay, má jinou, starosti apod - i to je možné, ale …
Mám spoustu kamarádek, které maji chlapy kolem čtyřicítky a říkají, že prostě sex je méně často a už to není taková divočina jako dřív, nebo jedno kolo a finito :nevim: Mám dokonce kamarádku, jejíž manžel musí používat i růžné preparáty na podporu erekce, protože je pro něj těžší erekci udržet, což v jejich případě je problém (jednak ona je mladá a chtivá a jednak se snažili o dítě).
Nehledala bych v tom nějakou vědu, možná, pokud mu je pod třicet, tak by to mělo více otazníků. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:36

@Markéta80 :D :D :D to je dobrý, s tím hadrem. To se mi snad nikdy nestalo, že by měl takové narážky nebo tak, já bych se nechala přemluvit i u úklidu klidně :D. Nebo narážky možná jo, ale párkrát a nic z toho. To musí být vždycky večer :zed: a skoro pořád stejný scénář. To ne no, to byl frkot, s těma dětma…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:39

@chs.jasmin nooo, je mu 30 :roll: . Ale je pravda, že si dříve kupoval pořád nějaké bylinky na podporu, tak že by s tím měl třeba opravdu problém? Nevím no nebo jestli ho to jen nevzrušuje…

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 15.08.18 19:40

Nevím, jestli se dá říct, že normální, ale stává se to. Jiná otázka je, jestli je to dlouhodobě akceptovatelné.
Pokud to ani z tvé, ani z jeho strany není žádná hitparáda a vášeň - a pokud vás nedrží žádné závazky, tak bych se přesunula jinam. Věř, že to, že vám to neladí v posteli, nebo má partner menší chuť na sex než ty, tě postupem času bude sr*t víc a víc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:43

@Nmdl Máme společné závazky a to dvě malinké děti. Jinak to celkem funguje, ale toto je ubíjející.

Lenka_Hal
Kelišová 5760 příspěvků 15.08.18 19:47

Nemyslim si, ze je to uplne normalni. My jsme spolu (snad pocitam dobre) 18 let a porad staci tak maaalo …:lol: Navic, tvuj manzel je mladik, ve 30 by mel chtit kazdy den :think: Jak je na tom celkove fyzicky? Kouri, pije?

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 15.08.18 19:50
@Anonymní píše:
@Nmdl Máme společné závazky a to dvě malinké děti. Jinak to celkem funguje, ale toto je ubíjející.

Promiň, jsem slepá, psala si to hned v úvodním příspěvku.
V tom případě to chce prozkoumat asi ty základní body - reálně zhodnotit, jestli nejsi méně atraktivní než dřív, vysondovat, jestli není nějak ve stresu z práce, nebo jestli není nemocný. Chce to vyloučit tyhle první věci.
Třeba by vám pomohla jen nějaká postelová inovace, oživení. Respektive jemu by mohla pomoc.
A pokud nepomůže nic, ani čas, ani svěcená voda, tak holt pokud nechceš rozbíjet rodinu, tak si najít milenec - čistě kvůli prožitku ze sexu. Ale to je až to nejkrajnější řešení, pokud by veškeré možnosti selhali, navíc bys na to musela mít povahu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >