Sex po letech vztahu

Anonymní
10.8.20 21:05

Sex po letech vztahu

Jak vypadá váš sex po letech vztahu? Ještě v tu dobu, kdy jste neměli děti. Nejdřív je v něm vášeň a nadrženost po tom druhém. To u mě stále přetrvává. Je pravda, že postupem času tohle vyprchá a je to spíš takový sex aby se neřeklo? Mému příteli to tak asi už stačí. Tohle nevynutíte, takže mluvit o tom by s tím stejně moc neudělal. Já bych na něj pokaždé skočila hned jak by byla příležitost. On už začne tak, že mě nějak parkrát pohladí a u toho dělá něco jiného. Pak nějaký sex je, ale opět u něj není nějaká velká jiskra a pak si zase jde dělat svoje. Dřív to tak dlouhou dobu nebylo a já jásala, že má takový chtíč. Teď tím začínám trpět. Tak mě zajímá, zda to tak prostě je a já si budu muset třeba zvyknout. Nebo i po letech máte oba velkou vášeň pro druhého. Já k sexu potřebuji vidět, jak si to partner užívá a abychom byli tak trochu divocí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
95
10.8.20 21:34

My jsme byli s přítelem dva roky a bylo to jak kdy. Ze začátku super a často, na mě možná až hodně částo, potom jsem si na jeho tempo zvykla ale on už to nevyžadoval tolik. Takže se z každý den stalo napr 1× týdně někdy déle a někdy častěji to záleželo na okolnostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 21:39

Teď s miminkem na krku, jednou až třikrát týdně a rychlovky do čtvrt hodinky. Máme malýho ehm kazi…, má snad radar, jak začneme za chvíli slyšíme pláč. Já se přiznám, že to budu mít asi jako tvůj přítel, nemám moc chuť a náladu (možná kojení dělá své) a jsem ráda, že už neřádíme hodiny. Jinak před miminem byl přítel náruživější než já, já bych kolikrát raději spala :oops: ale taky ta vášeň a touha opadala, někde jsem četla, že je to úplně normální a dokonce to má fakt pěkný název - vanilkový sex ;) prostě bez výbuchů vášně, ale za to s jistotou, že oba dojdou do cíle :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
268
10.8.20 21:46

Já jsem asi nějaká světlá výjimka ale jsme s přítelem skoro 8 let, máme 2 leté dítě a sex máme pořád dobrý, teda podle nás :D jasně vášeň je semtam menší ale naštěstí zatím nevyprchala úplně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:01

Jsme s manželem 7 let, žádné děti a sex pořád dobrý. Frekvence se dokonce poslední dobou zvýšila. Samozřejmě, že to není úplný požár, ale nějaká jiskra tam pořád je :)

• Citovat
  • Nahlásit
54
10.8.20 22:04

Jsme s manželem 12let, máme jedno dítě a sex je pořád skvělý. Tak 1-2× týdne, vášeň tam pořád je. Manžel se mi líbí a pořád mě přitahuje ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23808
10.8.20 22:05

Já, být chlap, sama se sebou už bych taky po těch letech spát nechtěla :jazyk: je to nuda :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16554
10.8.20 22:18

Jsme s manželem 17let a vášeň s náma cloumá pořád… :mrgreen: jen ta únava večer je na houby. Teď se těšíme až půjdou po prázdninách obě děti do školky a my projucháme celý dopoledne… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:55

Až se mi z toho chce brečet jak to tady čtu, že to máte úžasné :/. Co dělám špatně… To si budu klást ještě dlouho.

• Citovat
  • Nahlásit
60165
11.8.20 01:09
@Anonymní píše:
Až se mi z toho chce brečet jak to tady čtu, že to máte úžasné :/. Co dělám špatně… To si budu klást ještě dlouho.

Spíš se ptej, co se u vás změnilo, např náročná práce atd.. U nás tomu nepřeje rekonstrukce domu a 3 děti bez pokoje.. Teď jako fakt není kdy a kde, pac ty děcka jsou všude.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
11.8.20 05:33

Mě například sex nabíjí energií, na proti tomu z mojí ženy vysává energii. Takže já bych mohl pořád, ona jednou za čas pětiminutovku, protože je furt unavená. Občas (párkrát za měsíc) máme světlou chvilku že si v tom sednem a je to dost dobré. Ona hlavně nechce už nic zkoušet, nijak to rozvíjet. Přitom z mojí strany je naprostá otevřenost všemu. Teď nedávno jsem jí například ukázal perfektní místo venku. Nedaleko naší chaty, prostě dokonalé diskrétní místo s úžasným výhledem. A ona: No blázníš? Přece to nebudu dělat venku, není mi 18. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
11.8.20 05:34
@martina.se píše:
Spíš se ptej, co se u vás změnilo, např náročná práce atd.. U nás tomu nepřeje rekonstrukce domu a 3 děti bez pokoje.. Teď jako fakt není kdy a kde, pac ty děcka jsou všude.. :mrgreen:

Jo, jo. Děcka jsou zabijáci sexu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 05:43

Za bezdětna to byly výbuchy vášně každý den, teď dvoudětně je problém kdy a kde (je to divný, ale dvě děti jsou v celkem velkém bytě schopné být VŠUDE). Ale chemie mezi námi je stále, to asi nevymizí. Jen se přidružily starosti, únava, věk, moc vedro, rušivé elementy v podobě dětí. Takže vymizely neplánované rychlé akce kdekoliv, ale ty plánované relativně stále stojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 07:11

Občas je to taková ta klasická rychlovka, ale občas si to uděláme krásný, dlouhá předehra a pak divočina :mrgreen:
Jenže už jsem po druhy těhotná, tak máme vždycky velký pauzy a pak je to jak poprvé :))

• Citovat
  • Nahlásit
8863
11.8.20 07:27

Stále dobrý, i nečekané akce přibývají, co nám odrostly všechny děti. Třeba teď jsme objevili kouzlo vířivky :jazyk: :srdce: Všem doporučuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama