Sex po mykoze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SannaZ
Kecalka 150 příspěvků 27.03.18 23:49
Sex po mykoze

Dobrý den, nedávno jsem prodělala mykózu, užívala jsem vaginální tablety. Je to asi dva dny, co jsem se doléčila, nicméne sex mě bolí. Nevíte prosím, čím si dopomoct aby problémy zmizely? Nepociťuji žádné příznaky mykózy, partner je přeléčen. Máte nějaké tipy, co by mohlo pomoct, popř. zkušenosti? V čem je podle vás problém? Děkuji za názory a rady

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 28.03.18 00:04

Podle me je porusena posevni sliznice. Chce to asi cas aby se zahojila :nevim:.

SannaZ
Kecalka 150 příspěvků 28.03.18 07:25

@vertunka Nevíte prosím o něčem, co tomu může dopomoct a urychlit hojení? Pravda je, že při používání vaginálních tablet se ze mě každé ráno docela dost tablety vyplavilo (prostě jakoby jí tělo nechtělo přijmout :think: ), tak nevím, jestli je to normální nebo jestli nezabrala tak jak měla a mykozu mám stále, jen bez příznaků. :think:

Paoloska
Echt Kelišová 7976 příspěvků 28.03.18 07:38

@SannaZ Kup si tobolky Gynocaps. Je to probiotikum na zavádění do pochvy. Po zánětu někdy chvíli trvá než se poševní prostředí upraví.

Paoloska
Echt Kelišová 7976 příspěvků 28.03.18 07:44

@SannaZ To, že se z tebe ráno tableta „vyleje“, je úplně normální. Léčivá látka působí, neboj :pankac:

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 28.03.18 09:28
@SannaZ píše:
@vertunka Nevíte prosím o něčem, co tomu může dopomoct a urychlit hojení? Pravda je, že při používání vaginálních tablet se ze mě každé ráno docela dost tablety vyplavilo (prostě jakoby jí tělo nechtělo přijmout :think: ), tak nevím, jestli je to normální nebo jestli nezabrala tak jak měla a mykozu mám stále, jen bez příznaků. :think:

To vyplavovani tablet je normalni. To je gravitace :mrgreen:. Ale co na hojeni nevim, asi to nechat byt. Nic uz tam nestrkat a nejlepe ani nesoulozit. At se to doleci. Drzim palce, je to boj.

JaninkaLO
Stálice 86 příspěvků 28.03.18 09:35

Také bych tomu dala ještě chvilku čas aby se vám to docela všechno zahojilo a vzpamatovalo :) Kdyby to bolelo i po té tak bych šla raději k doktorovi

SannaZ
Kecalka 150 příspěvků 28.03.18 10:48

Děkuju za rady. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama