Sex po mykoze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 27.03.18 23:49
Sex po mykoze

Dobrý den, nedávno jsem prodělala mykózu, užívala jsem vaginální tablety. Je to asi dva dny, co jsem se doléčila, nicméne sex mě bolí. Nevíte prosím, čím si dopomoct aby problémy zmizely? Nepociťuji žádné příznaky mykózy, partner je přeléčen. Máte nějaké tipy, co by mohlo pomoct, popř. zkušenosti? V čem je podle vás problém? Děkuji za názory a rady

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4139 příspěvků 28.03.18 00:04

Podle me je porusena posevni sliznice. Chce to asi cas aby se zahojila :nevim:.

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 28.03.18 07:25

@vertunka Nevíte prosím o něčem, co tomu může dopomoct a urychlit hojení? Pravda je, že při používání vaginálních tablet se ze mě každé ráno docela dost tablety vyplavilo (prostě jakoby jí tělo nechtělo přijmout :think: ), tak nevím, jestli je to normální nebo jestli nezabrala tak jak měla a mykozu mám stále, jen bez příznaků. :think:

Paoloska
Echt Kelišová 7998 příspěvků 28.03.18 07:38

@SannaZ Kup si tobolky Gynocaps. Je to probiotikum na zavádění do pochvy. Po zánětu někdy chvíli trvá než se poševní prostředí upraví.

Paoloska
Echt Kelišová 7998 příspěvků 28.03.18 07:44

@SannaZ To, že se z tebe ráno tableta „vyleje“, je úplně normální. Léčivá látka působí, neboj :pankac:

vertunka
Závislačka 4139 příspěvků 28.03.18 09:28
@SannaZ píše:
@vertunka Nevíte prosím o něčem, co tomu může dopomoct a urychlit hojení? Pravda je, že při používání vaginálních tablet se ze mě každé ráno docela dost tablety vyplavilo (prostě jakoby jí tělo nechtělo přijmout :think: ), tak nevím, jestli je to normální nebo jestli nezabrala tak jak měla a mykozu mám stále, jen bez příznaků. :think:

To vyplavovani tablet je normalni. To je gravitace :mrgreen:. Ale co na hojeni nevim, asi to nechat byt. Nic uz tam nestrkat a nejlepe ani nesoulozit. At se to doleci. Drzim palce, je to boj.

JaninkaLO
Stálice 86 příspěvků 28.03.18 09:35

Také bych tomu dala ještě chvilku čas aby se vám to docela všechno zahojilo a vzpamatovalo :) Kdyby to bolelo i po té tak bych šla raději k doktorovi

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 28.03.18 10:48

Děkuju za rady. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama