Sex po operaci děložního čípku

Anonymní
19.1.19 07:08

sex po operaci děložního čípku

Může mít žena každého věku, která prodělala operaci - rakovina děložního čípku ještě sex se svým partnerem? Operaci jsem prodělala v únoru 2017. Údajně se nedoporučuje. Může mi někdo poradit? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4912
19.1.19 07:46

Tak to jsem ještě neslyšela :nevim:. Já jsem tedy neměla rakovinu čípku ale předrakovinné stadium, takže konizace. Dost se mi po ní dělaly sraženiny a krvácela jsem, ale po „šestinedělí“ ( zahojení jizvy na čípku),jsme spolu už pomalu zkoušeli ( bála jsem se bolesti a krvácení co bylo před operací-blby pocit). Bylo mi 26, teď máme další dítě. Nemyslím, že by žena neměla mít sex, to i ženy co nemají že zdravotních důvodu dělohu, celibát nedrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4689
19.1.19 08:21
@Anonymní píše:
Může mít žena každého věku, která prodělala operaci - rakovina děložního čípku ještě sex se svým partnerem? Operaci jsem prodělala v únoru 2017. Údajně se nedoporučuje. Může mi někdo poradit? Děkuji.

Tak já mám jednu kamarádku, která měla rakovinu děložního hrdla dokonce 2×, jednou klasika a všechno ji od hrdla dál vzali, a podruhé nedávno se jí udělala rakovina v tom sešití, jak má jizvu na konci pochvy. Smůla jak hovado. Naštěstí chodila na kontroly .. no a doktor jí před operací povídá:" Máte ještě styk?" A ona, že by teda ráda měla :mrgreen: a on, že teda to zkusí nějak udělat, aby jí tam nějaká ta pochva zůstala. No a povedlo se. Takže závěr je takový, že pokud máš pochvu a máš tedy kam, souložit samozřejmě můžeš :palec: Směle do toho :pankac: Ta moje kamarádka to zkoušela velmi záhy po operaci a vešel se, ;) pochva je pružná :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4689
19.1.19 08:23

Jo a věk 40+ .. hodně plus ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.19 08:44

A váš gynekolog vám řekl že nemůžete ? Jsem taky po zákroku v r. 2016 , nesměla jsem jen asi dva měsíce. A jsem už starší :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
19.1.19 08:47

Po konizaci jsme dodrželi šestinedělí a já se pak ještě asi měsíc bála, aby se mi tam „něco nestalo“. Tak jsme na to šli pomálu a v pohodě :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama