Sex po porodu (3 roky)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 23:43
Sex po porodu (3 roky)

Ahoj,
omlouvám se za anonymytu, ale to to je pro mě velice intimní. Mám problém s partnerem v sexu. Nejsem zrovna ten typ ženy co sex nechce ale spíš ho vyzaduje. Problém je, že už jsou to 3 roky co jsem porodila syna a přítel si stěžuje že se do mě dostane hodně vzduchu a často se nemůže udělat. Chci se zeptat jestli něco podobného někdo zažil a co s tím dělal. My provádíme teda i orál ale sex je sex. Díky za odpověď

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 00:10

No je to velmi ožehavé téma, radu na to nemám a věřím, že je to velmi nepříjemné, jen chci říct, že v tom nejste sama. Mám podobný problém a neděje se to jen při sexu, nevím jak to napsat, aby to nevyznělo hloupě, ale občas se mi stává, že když si sedám nebo si dřepnu, tak mi taky ujde z ní vzduch a zní to jako prd. Jak se toho zbavit taky nevím. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 00:13

To je normální když to „prdí“ to jsem měla ještě před těhotenstvím. Ale teď mi přijde že ji mám tak velkou že přítel je ve mě jak v Narnii. :/ Četla jsem o posilování pánevniho dna ale chtěla bych vědět zda s tím někdo má též zkušenost. Moc děkuji za odpověď :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 00:32

Tak já to mám až ted po druhém porodu, ale je pravda, že jsem před otěhotněním, měla problémy s únikem moči, jsem si kýchla a rovnou i cvrkla, a bylo mi doporučeno cvičení na zpevnění pánevního dna, možná to s tím souvisí, tak šup cvičit at neucházíme tam kde nemáme :D

Roker
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 08.12.18 01:10

Zase tam muzes pasovat kontraband :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 01:46

Nevím přesně jak, ale něco jsem s tím udělala u sebe - porodila jsem 6 dětí a teď po tom šestém mi muž říkal, že tak úzká jsem roky nebyla … posiluju přímo při sexu, že když je muž ve mně, tak se ho snažím svými stahy ještě stáhnout.

Anonym, jistě pochopíte … :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 03:34

Posilovat, posilovat, posilovat! Kojim, lezim u televize, stojim ve fronte… a makam ;) . Po tretim porodu jsem si i zasla na workshop Posilovani panevniho dna, neminim mit nevyhovujici sex a bat se jednou zakaslat. A hlasite pruchody vzduchu… no proste prdeni pipkou, je pryc. Vzdycky, kdyz makam, manzel si TO pochvaluje, bohuzel si vzpomenu jen, kdyz je nejaky problem. Ale zlepseni je behem par tydnu obrovske.

MartaKosta
Stálice 77 příspěvků 08.12.18 03:59

A co se zkusit poradit s ženským lékařem? Je to sice velice intimní téma, ale k životu sex patří a neni Vám 70, aby jste vedle sebe žili jak bratr se sestrou. Určitě vyzkoušet cvičení. Kdo jste četli Kmotra od Puza, tak tam řeší jedna ze sestřenic, že má volnou pochvu a vyřešilo se to právě operací. Jinak ještě jsem četla o omlazení vagíny - to v reálu u svého gynekologa.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 08.12.18 06:28

Panevni dno jsou same svaly. Jestli je mas ochable, tak proste posilovat. Zkus jogu, mne dost pomohla a vysledky byly citit po tydnu.cvicim podle youtube Still on the way

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 11:26

Moc všem děkuji, je to pro mě teď opravdu těžké ještě jednou děkuji.

Pokud někdo má ještě zkušenosti prosím pište dál budu ráda :)

divine woman
Echt Kelišová 9132 příspěvků 09.12.18 12:03

Kup si Venušiny kuličky, měly by pomoct.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně dnes v 08:24
@Anonymní píše:
Moc všem děkuji, je to pro mě teď opravdu těžké ještě jednou děkuji.Pokud někdo má ještě zkušenosti prosím pište dál budu ráda :)

je spousta fyzioterapeutu kteri se specializuji na posilovani panevniho dna a delaji se i kurzy, daji se poridit venusiny kulicky ci vaginalni tonizery atd…proste se musi cvicit :mrgreen:
gynekolog, rehabilitace ci urogynekologie tam se pripadne ptat

Mart81
Závislačka 3438 příspěvků dnes v 08:45
@Anonymní píše:
Moc všem děkuji, je to pro mě teď opravdu těžké ještě jednou děkuji.Pokud někdo má ještě zkušenosti prosím pište dál budu ráda :)

Jóga funguje výborně. Jen musíte někam, kde vás naučí (nebo sama), jak svaly pánevního dna správně zapojit, dýchat plným jógovým dechem a pak zpočátku pomalejší cvičení, při kterém je budete vědomě držet zpevněné a správně dýchat.

Zkuste si také vyhledat Kegelovy cviky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >