Sex po porodu a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 21:42
Sex po porodu a krvaceni

Ahojky holky, chci se zeptat jestly se muzem s pritelem na to vrhnout tak nejak presne po skonceni 6 tinedeli? Ted jsem 5tyden po porodu a mam nastrih hraze celkem dost no a mam ztrach zeto bude bolet a co kdyz se to nejak zas otevre to sesite :( a chci se jeste zeptat ted tak 6.11. zacinam krvacet celkem dost prvni jasne cervene a ted tmave az rude pripada mito jako mesicky, myslite zeto jsou? A na gyndu jdu az ptisti tyden tak se tu jen informuji pro muj klid ;) :D a dekuji moc za odpovedi ;)

Reakce:
GirlsNick
Kecalka 403 příspěvků 09.11.18 21:47

Radšy počkejte. Očividně máte velký strach z mnoha věcí. Je lepší nechat tomu volný průběh a až budete připravena, poznáte to ;)

P4ja
Kelišová 6603 příspěvků 09.11.18 21:48

Měsíčky to klidně být můžou obvzlast, pokud nekojis. Pokud máš pochybnosti, tak počkej až co ti řekne doktorka. Jestli je všechno zhojené.

Jinak tě samozřejmě nikdo nemůže nutit šestinedělí dodržet. Stejně tak na to nemusíte vlítnout hned po skončení. Je to na tobě a tvých pocitech a zodpovědnosti. My do toho šli, když jsem se na to cítila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 22:04

Ano kojim dekuji holky ;) a ano bojim se toho :/

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 1 inzerát 09.11.18 22:24

Taky jsem mela nastrih,sestinedeli jsme nedodrzeli :D chvili ta jizva jakoby pnula,ale pak to bylo dobry a sex stejny jako pred porodem ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 22:32

Já jsem krvácela mnohem déle než šestinedělí. Vždy to vypadalo pár dní, že dobrý, a pak zase. Takže myslím, že to jsou u tebe spíš očistky, než měsíčky.
Zraněná jsem byla hodně, šitá venku i vevnitř, roztrhnutý až svěrač (porod kleštěmi), takže jizva velká.
Sex jsme zkusili až 3 měsíce po, dřív jsem si nepřipadala zahojená. Bála jsem se, ale kupodivu to nijak víc nebolelo. Chce to vysvětlit partnerovi, že opravdu s citem a něžně. ;)
Jestli se bojíš a necítíš se, tak se do toho nenuť a dej si pár týdnů k dobru, není kam spěchat..

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 09.11.18 22:47

Ocistky jsem měla tři týdny, nastrih jsem měla brutální, 25 stehů, dodrzeli jsme to přesně pět týdnu a hned druhy den jsem dostala MS :lol: bože jak já byla šťastná, ze jsme to stihli. Trosku to pnulo, ale já se tak těšila, ze jsem byla úplně v rausi… po prohlídce má gynde jsem si nechala dat telisko a od te doby je to úplná bezstarostna lambada :mrgreen:

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 09.11.18 22:58
@Anonymní píše:
Ahojky holky, chci se zeptat jestly se muzem s pritelem na to vrhnout tak nejak presne po skonceni 6 tinedeli? Ted jsem 5tyden po porodu a mam nastrih hraze celkem dost no a mam ztrach zeto bude bolet a co kdyz se to nejak zas otevre to sesite :( a chci se jeste zeptat ted tak 6.11. zacinam krvacet celkem dost prvni jasne cervene a ted tmave az rude pripada mito jako mesicky, myslite zeto jsou? A na gyndu jdu az ptisti tyden tak se tu jen informuji pro muj klid ;) :D a dekuji moc za odpovedi ;)

nastrich hraze se ti urcite neotevre,pokud te nesil nejaky de.bil. No bolet te to muze,prece jenom se všechno vraci na spravne místo,poridila bych lubrigacni gel,alespon do zacatku. Nemusis totiž vlhout jak před,kdyz si PO :mrgreen: menses to klidne byt muze,ikdyz kojis,nebo taky docistky.Pokud neplánujete ihned druhé,myslela bych i na ochranu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 15:56

Moc vam dekuji holky ;) moc ste mi pomohli s nazory atak ;) jste zlatii :kytka: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >