Reklama

Sex po porodu - bolestivý, vyčerpávající

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 07.04.18 13:28
Sex po porodu - bolestivý, vyčerpávající

Ahoj mám takový problém. :( Jsem 2 měsíce po porodu a mám problém se sexem. Pořád mě to strašně bolí, přijde mi jako by se mi trhalo to šití ale netrhá. Po skončení se mi klepou i nohy. :,( Myslím si že tohle není normální.. Myslíte že bych měla jít k lékaři a nebo to prostě musím vydržet než se to hodí do normálu?. :nevim:

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 07.04.18 13:31

Jeste pockej. U obou deti jsem mela sex az 4m po porodu. Nic moc, ale uz to tak nebolelo. Jizvu zkus masirovat olejickem, at povoli.

Adrasteia
Závislačka 2665 příspěvků 07.04.18 13:38

@Pavel.Tayler To je normální. Já jsem styk měla až 6 měsíců po porodu, dřív bych to prostě nedala. Zezačátku to docela bolelo, ale pak už dobrý.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 07.04.18 13:47

Me to bolelo pres rok..

hapolda
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 07.04.18 13:48

Chce to hodne, ale opravdu hodne mazat! I tak, jsem 13 mesicu po porodu a nekdy to citim :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 14:20

Já mela styk po 6mes a porad bolel…az 9mes po porodu jsem se vrátila pocitove tam dole do formy

Uživatel je onlinePeta02
Kecalka 307 příspěvků 07.04.18 14:40

Já bych k lékaři šla a klidne to řekla. Mě to taky bolelo, doktorka zjistila ze tam mám úplně malý kousek spatne sešity, predtim to vidět nebylo. Dalo se to spravit během jedné návštěvy u ni. Za prohlídku nic nedáš. :hug:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 07.04.18 16:47

Nedělat to no :palec:

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 07.04.18 21:41

Mě to po šestinedělí taky k*revsky bolelo. Pomáhal lubrikační gel a velmi opatrný muž… Ale bylo znát pokaždé, že je to lepší a lepší, vůbec to nebolelo až tak 5 měsíců po porodu. Kdyby se to nelepsilo vůbec, zašla bych si na gyndu, pro jistotu.

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 12.04.18 01:26

Já měla vnitřní šití, první sex na konci šestinedělí nebyl úplně ono, ale ani žádná hrůza. Další byl lepší. Po pár to už bylo jako dřív. Na kontrole po šestinedělí jsi měla vše ok? Zmínila jsi se o potížích doktorovi?

Tesssa23
Kecalka 109 příspěvků 08.05.18 10:03

Jsem rok a pul po porodu, museli me nastrihnout a stale to neni ono pri sexu, musis se hodne uvolnit.Ale da se to. Chtela jsem od gynekolozky, aby mi zavedla nitrodelozni telisko, protoze nesmim brat hormonalni antikoncepci, ale jen kdyz mi dela prohlidku, tak to boli.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama