Sex po porodu ještě nebyl (7 měsíců)

85
17.9.21 19:29

Sex po porodu ještě nebyl (7 měsíců)

Ahoj maminky, je tu někdo, kdo po porodu neměl sex dlouhou dobu?
Víc jak půl roku a víc? Bolelo to víc?

U nás je to už 7 měsíců a pořád nic.
Je pravdou, že ze začátku na to nebyl vůbec čas ani chuť. Mimčo moc nespalo přes den ani přes noc a pořád jsme něco řešili.
Teď už ale celkem pravidelně spí od 7 do 22:00, a stejně se k tomu partner nemá a já nejsem ta, co udělá první krok.
Ještě se tak trochu bojím, jaký to bude, když jsem byla celkem dost šitá a prý tam mám tu jizvu nějak pevnější. Doktorka říkala, že to určitě bude bolet, a kdyby to bolelo hodně, tak bych musela na přešití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2173
17.9.21 19:32
@yna194 píše:
Víc jak půl roku a víc? Bolelo to víc?U nás je to už 7 měsíců a pořád nic.
Je pravdou, že ze začátku na to nebyl vůbec čas ani chuť. Mimčo moc nespalo přes den ani přes noc a pořád jsme něco řešili.
Teď už ale celkem pravidelně spí od 7 do 22:00, a stejně se k tomu partner nemá a já nejsem ta, co udělá první krok.
Ještě se tak trochu bojím, jaký to bude, když jsem byla celkem dost šitá a prý tam mám tu jizvu nějak pevnější. Doktorka říkala, že to určitě bude bolet, a kdyby to bolelo hodně, tak bych musela na přešití.

A proč by si jako nemohla udělat první krok..? Třeba jako ten tvůj neví zda to chces, když sedm měsíců nic :). Ženský, ženský 👍.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30506
17.9.21 19:33
@yna194 píše:
Víc jak půl roku a víc? Bolelo to víc?U nás je to už 7 měsíců a pořád nic.

Normálka. Po porodu sex nebyl rok či tak něco. Si to už nevybavuju, jak dlouho přesně. Asi je to běžné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
17.9.21 19:36

@EvieK asi bych potřebovala nějak popostrčit, kdyby mi něco naznačil. Ale žádný něžnosti nic ještě nebylo. Maximálně si dáme pusu, když jde do práce :D potřebovala bych dodat sebevědomí, že ho přitahuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3904
17.9.21 19:38

Kup si vibrátor a zkus to nejdřív sama, když máš obavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
17.9.21 19:40

Tak udělej první krok proboha :roll: jste spolu už asi nějakou dobu ne? Tak asi chlap musí pochopit že ti to může být nepříjemné. Třeba právě čeká na to abys ty řekla kdy chceš protože má strach aby ti neublížil. My jsme teda měli sex 5 týdnů po porodu…(ano já vím nedodrželi jsme šesti nedělí). Ze začátku (prvních pár aktů) to bylo trochu nepříjemné, tak jsem manželovi vysvětlila kdy mi to je nepříjemné a on to samozřejmě pochopil a buď jsme změnili polohu nebo stačilo aby se třeba jen kousek posunul atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
17.9.21 19:46

Čím dyl to budeš odkládat, tím spis si vytvoříš psychický blok a možná to pak bude bolet víc.
Muže to být nepříjemný ale taky nemusí, to ale nevíš, dokud to nezkusis. Přece jen mas už dyl jak půl roku po porodu, tak nevím na co čekat.
My na to v obou případech skočili hned po šestinedelí, zčásti proto, ze už jsem chtěla mít to,,poprvé” za sebou. A jako ze začátku nic moc ale brzo se to srovnalo a za chvíli jsem ani nevěděla, ze jsem rodila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 19:54

Jejda, já byla nadržená jak králík, když ze mě spadly ty těhotenské hormony, taktak jsem vydržela to šestinedělí :lol:. Byla jsem skoro bez poranění a stejně ty asi první dva styky nebyly moc příjemné, ale manžel na to vzal ohled a pak už to bylo v pohodě. Podle mě styk by mohl být dobrý na masáž té jizvy :think:. Jak tu padlo, zkusila bych to nejprve s vibrátorem. Neboj se udělat ten první krok, manžel bude určitě rád, na začátek může použít třeba jen prsty a ono to půjde :).

• Citovat
  • Nahlásit
602
17.9.21 19:55

Partner byl u porodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6682
17.9.21 19:55

A proč se ho nezeptáš? To je jak s cizím, u vás doma. Bych se normálně zeptala, jestli nemá chuť, jestli mu to nechybí, že tobě už jo. Tím bych asi začala. Jesli jsi byla zvyklá, že vždycky začínal on a teď 7 měsíců nic, nemá zájem, tak bych se ho zeptala, jaký je důvod, co se změnilo.
Svádět ho, když se tě ani nedotkne, by bylo asi pod mou úroveň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
17.9.21 20:02

Byla jsem hodne poranena a hodne sita zevnitr i zvenku a po sestinedeli to bolelo jen pri prvnim vniknuti. Cca po trech mesicich uz uplna pohoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
17.9.21 20:03
Partner byl u porodu?
@Markétka111 píše:
Byla jsem hodne poranena a hodne sita zevnitr i zvenku a po sestinedeli to bolelo jen pri prvnim vniknuti. Cca po trech mesicich uz uplna pohoda

Znova se s prominutím ptám, zda byl u toho všeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
17.9.21 20:07

@greenapple Nejsem zakladatelka, ale ano, muj partner byl u porodu. Ale je zdravotnik, tak to bere asi jinak. Par porodu uz videl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
17.9.21 20:11

Hele, po řidičáku musíš taky hned začít jezdit. :D
Doporučuji nejdříve v soukromí začít zasunout robertka, potom to opadne a uvidíš, že to bude v pohodě i s manželem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
17.9.21 20:18

Když neuděláš první krok ty tak ho udělá jina :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu