Sex po porodu kdy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fuside11
Stálice 82 příspěvků 18.02.18 16:56
Sex po porodu kdy?

Jsem 2 tydny po porodu a mam na nej strasnou chut :D rodila jsem vaginalne a jsem i po nastrihu. Prozradi mi nekdo kdy je idealni doba na prvni sex? :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9510 příspěvků 18.02.18 17:01

Tak někdo vymyslel šestinedělí, no. Ale prej Romky musí s tím svým spát hned po porodu. Záleží na tobě, na co si troufneš. Já po císaři 14 dní jsem měla jiné myšlénky.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9187 příspěvků 18.02.18 17:03

Minimálně sestinedeli. V případě nastrihu rozhodne vydržet uz kvůli hojení jizvy

Laskonečka
Povídálka 21 příspěvků 18.02.18 17:04

Pokaždé jsem čekala celé šestinedělí

Fuside11
Stálice 82 příspěvků 18.02.18 17:07

Jasne.. A muze se stat zr mi treba nevypadnou stehy? Nebo neco takoveho? A hrozi nejake roztrzeni te jizvy?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9187 příspěvků 18.02.18 17:08

@Fuside11 muze se stát obojí, ale to bych řešila az když by byl nějaký problém ;) se sexem počkej po kontrole po konci sestinedeli a budeš mít jasno

Russet
Echt Kelišová 9510 příspěvků 18.02.18 17:10
@Fuside11 píše:
Jasne.. A muze se stat zr mi treba nevypadnou stehy? Nebo neco takoveho? A hrozi nejake roztrzeni te jizvy?

Tak si představ někde nezhojenou ránu, která se navíc vzrušením prokrví a „něco“ přes ní bude několik minut?! přejíždět. Fakt bych to neriskovala a přesunula svou pozornost na novorozence.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 18.02.18 17:13

@Fuside11 Hrozí třeba natržení nebo infekce. My jsme měli sex asi 4,5 týdne po porodu a bylo to ok, měla jsem šití venku i uvnitř. S kondomem samozřejmě. Na kontrole po šestinedělí se mě sám doktor ptal jestli jsme už měli sex.

Edit: 2 týdny po bych to neriskovala :?

janablizkova
Kecalka 331 příspěvků 18.02.18 17:21

Po dvou týdnech bych určitě neriskovala nejlépe po šestinedělích, ale je to na tobě.

P4ja
Závislačka 4948 příspěvků 18.02.18 17:29

@Fuside11 Řešila bych to jinýma praktikama než je pohlavní styk.

Malinkydablik
Kecalka 140 příspěvků 18.02.18 17:29

Já počkala až přestanu krvácet, což bylo +-4 tydny, šest neděl se mi zdálo dlouhých, :lol: byla jsem zahojená rychle. ale radši počkej, až přestaneš špinit, chytit infekci za to nestojí

Patie
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 17:46

Urcite bych pockala na konec spineni/krvaceni.. Ja prestala asi po 3 tydnech a pak jsme si troufli, ale jen diky tomu, ze jsem byla bez jakyhokoliv poraneni a citila jsem se dole uplne ok. A stejne spis tak pri pocit, stalo to jeste par tydnu za prd a radsi jsme se venovali jinym praktikam :) Nic nebolelo, ale zaroven jsem ani nic moc necitila. Opravdu trvalo tak tech 6 tydnu nez se to tam dole vsechno vratilo do puvodniho stavu a uzila jsem si to. Mit nastrih nebo cokoliv, tak bych se do toho urcite nehrnula :)

prcekniky
Závislačka 3328 příspěvků 18.02.18 17:50

@Fuside11 Možná už jsi někdy slyšela o tzv. šestinedělí. po jeho uplynutí je ideální doba na sex :mrgreen: :mavam:

Ketris
Echt Kelišová 9254 příspěvků 18.02.18 17:51

My vydrzeli 2 mesice, byla jsem sita a driv to fakt neslo, protoze to desne bolelo :jazyk:

Ketris
Echt Kelišová 9254 příspěvků 18.02.18 17:52

Radeji vydrz, nez si zbytecne treba dovnitr zanest nejakou infekci..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama