Sex po porodu - krev

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.1.22 05:36

Sex po porodu krv

Ahoj ženy :) jsem 2 měsíce po porodu a dnes proběhl první sex (po porodu) nebyla chut ani čas, o to vic jsem si myslela ze vše bude v pohodě, no nebylo. Žádné bolesti sice nemám ale hned co jsem šla po tom na záchod tak jsem si vsimla že je úplně červená a trochu otekla :oops: :oops:. Navic trochu i špiním. :zed: Čistit jsem se přestala 10 dni po porodu tak si nemyslím ze by to byly zbytky očistek. Nevíte co by to mohlo být? :kytka: Nějaká masticka na sklidneni intim partii? A ještě jeden problém.. dříve jsem nikdy nemela problémy s tím ‘’být vlhka’’ teď to sotva šlo.. slyšela jsem ze se to řeší tabletama? Popřípadě lubrikant, doporučíte nejskej? Co nevoní, nechutna, proste obyc?.
Omlouvám se že píšu tak otevřené. Doufám ze tu všichni tajném za jeden provaz :kytka:.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4957
18.1.22 08:10

Tak podráždění je pravděpodobně způsobeno tím, že jsi to dlouho neměla. Obrátila bych se spíše na gynekologa, ale vesměs to spíš bude chtít začínat pomalu a s citem. Lubrikant můžeš použít jakýkoliv složení vůně atp je na nich vždy napsáno. Je to normální, taky jsem s vlhkosti nikdy neměla problém, ale po porodu to byl děs. Trvalo to jen asi tři měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 23:49

Po porodu jsem stále většinou suchá jak silnice a to je to už rok :nevim: ale postupně se to zlepšuje, co jsem konečně dostala MS. Lubrigant je možný použít jakýkoliv, koukni se po nějakým v drogérii a ze začátku styku jsem preferovala něžnější pohyby. Ideálně já nahoře, abych si to mohla korigovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 09:36

Mne to bolelo jeste vic jak rok po porodu, mela jsem opravdu hodne siti po nesikovnem nastrihu, krev sice netekla, ale ja u toho i po roce brecela a neslo to. Ted to budou tri roky od porodu, neboli to, ale sucha jsem stale take. Takze dva mesice po porodu, kdyz to neboli, tak je to parada, suchost se vyresi gelem a krev muze byt jen proto, ze je to po dlouhe dobe. Zkuste to jeste a kdyztak skoc na gyndu, ale podle me se to spravi samo ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat