Sex po porodu na bodu mrazu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.10.21 00:47

Sex po porodu na bodu mrazu

Zdravím, jsem skoro půl roku po porodu a od konce šestinedělí máme s přítelem normálně sex, jenže od té doby je to takové o nicem. Vždycky máme jen rychlovku a vůbec si to neužíváme jako dřív. Skřípat to začalo už v těhotenství (z přítelovy strany) ale to jsem chápala, jenže toto trvá stále a už je tomu vlastně rok. Uz rok není před sexem téměř žádná předehra, vůbec u něj není vidět chtic, vášeň… Pritom já vypadám stále stejně jako před těhotenstvím, nic navic jsem nepřibrala, jsem hubená v obličeji hezka, jediný problém bych možná viděla tam dole, může to být třeba trochu širší, ale i po pul roce od porodu? S přítelem se o tom nedá bavit vše mi vyvrací, podle něj se mu stále líbím, vše je stejné, baví ho to… Ale bohužel já vidím něco jiného a už nevím, co mám dělat. Sex si už vůbec neužívám, sebevědomí mám samozrejme na nule a už hodněkrát jsem kvůli tomu brecela. Miminko máme hodné skoro vůbec nepláče, v 8 večer to zalomí a spí az do rána takže já mám plno energie, on nedělá fyzicky náročnou praci, takže taky nebývá unavený a máme spoustu času, ale i tak on proste nemá zájem o nějaké dlouhé milování, mazlení, předehry, přitom dřív mu to nedělalo problém… Kdyz jsem po něm vyložene chtěla uspokojit pusou, vymluvil se na něco (bohužel několikrát takze už to po něm raději ani nechci a on po mně taky ne - asi ze strachu, že bych to pak chtěla oplatit? Sice občas mi tam dolů zabrousí v rámci nějaké rychlo předehry, ale pak jde hned na věc a za chvilku hotovo a dál nic neřeší. Jinak nám ale vztah normálně funguje, chová se ke mně pořád stejně, nevypadá to ze by nějak ochladly jeho city, jenom v té posteli to není ono a já nechápu proč. Co dělám špatně? V nicem na něm netlačím, akorát jsem se ho párkrát zeptala co se děje, ale odpovědi jsem se nedočkala. Jo a taky už se párkrát stalo, že se u toho sexu neudělal, bylo vidět že mu to nějak nejde, tak raději přestal a dělal že nic. To mě dost vzalo no… Je možné že už ho po tom porodu proste nepřitahuju? Dá se s tím něco dělat? Omlouvam se za sloh a moc děkuji všem za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4077
7.10.21 03:16

U porodu byl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10648
7.10.21 05:49

Byl u porodu? Jestli ano, je možné že viděl něco, co neměl. Jestli ne, může tam být víc důvodu. Je unavený z práce a dítěte, ty ji máš prostě volnou a on se nemůže udělat, má jinou ženskou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5152
7.10.21 06:16

Alespon je snaha :lol: … to je pořad dobry. Nemusí pršet- stačí když kape :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
7.10.21 07:14

Chce to komunikovat a zase komunikovat. Řekni mu, že takto nejsi spokojená a zda mu na tobě ještě záleží, tak to budete řešit. Buď to ti řekne jak se věci mají a nebo bude možná lepší někam spolu zajít do poradny. Někdy bývá lepší se svěřit někomu nestranemu. Jestli to resit nebudete, bude se ten problém víc a víc nabalovat a vznikne časem ještě větší problém. Jeden z vás to dlouhodobě nevydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 09:26

@Serpentini Ano, byl u porodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 09:32

@karkarka Byl právě. Taky jsem si říkala, ze tam dole to už nemusí být jako před porodem, ale tak nechápu proč mi teda nic nerekne… A jinou zenskou snad nemá, aspoň jsem si žádného podivného chování nevšimla, pouze v tom sexu.

• Citovat
  • Nahlásit
4077
7.10.21 09:43
@Anonymní píše:
@karkarka Byl právě. Taky jsem si říkala, ze tam dole to už nemusí být jako před porodem, ale tak nechápu proč mi teda nic nerekne… A jinou zenskou snad nemá, aspoň jsem si žádného podivného chování nevšimla, pouze v tom sexu.

To normální člověk tomu druhému neřekne. Já bych taky nikdy neřekla nic negativního na adresu pohlavních orgánů partnera, i kdyby to byla pravda. Ale říkám si, že bys to asi cítila i ty, kdyby ti už velikostně nevyhovoval. Spíš se ho zeptej na ten porod. Někteří muži z toho můžou mít pak problém v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12751
7.10.21 09:57
@Anonymní píše:
@karkarka Byl právě. Taky jsem si říkala, ze tam dole to už nemusí být jako před porodem, ale tak nechápu proč mi teda nic nerekne… A jinou zenskou snad nemá, aspoň jsem si žádného podivného chování nevšimla, pouze v tom sexu.

Tak cvič a posiluj pánevní dno. Ono ti prostě nic jiného stejně nezbývá, pokud si myslíš, že tohle může být problém.
PS - já nemám osobní zkušenost se škodami tohoto typu, protože mám 2 císaře. Ale cvičení je prostě doporučené, tak to dělej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12751
7.10.21 10:00

Taky bych řekla, že muži by nemuseli u porodu být. Můžou počkat chvilku na chodbě a hned si nechat ukázat dítě. Poslouchat křik, hekání, funění - nevím. Za mlada jsem si myslela, že to může být pro ně zážitek, dnes jako starší bych to asi už nechtěla.
Došla jsem k závěru, že chlap má spíš chuť na něco, kde má přeci jen trošku tajemno. Když ví a zná absolutně všechno, tak se chutě a zájem snižují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
7.10.21 10:00

@Serpentini @karkarka boha, přestaňte šířit tady ty bludy o chlapech co viděli něco hrozného u porodu. Nikoho takového neznám. Navíc chlap se normálně dívá v bedně na krvák, kde se řežou ruce nohy, dívá se na japonský chobotnicový péčko, ale rozhodí ho porod?? Fakt tomu věříte?

Příspěvek upraven 07.10.21 v 17:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
7.10.21 10:21

@Diagnoza2 Jo, proto jich tam spousta ani nechce jít. Já taky koukám na horory, ale nechtěla bych nikdy být u žádného násilí ani utrpení. Co je chonotnicový péčko? Bojím se to vygooglit. Nějaký jemný popis prosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
7.10.21 10:23

@Diagnoza2 Jo a nemyslím si, že by něco špatného viděl. Myslela jsem na Madonin komplex ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
7.10.21 10:29

@Serpentini a překlep, chobotnicovy. Je to z japonské mytologie, kde ženu rybáře unese obří chobotnice. Na běžných p. serverech se toho dá najít dost, heslo vyhledávání „tentacle“
Já myslím že ten porod je spíš výmluva, že se jim do toho nechce. Buď že má milenku, nebo, a s tím jsem se setkal jim přijď hnusný kojení, nebo je ženská po porodu holt jak pytel rosolu…ale samotnej fakt přítomnosti u porodu. Ne, nevím, co by se tam muselo dít aby z toho někdo měl trauma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
7.10.21 10:30
@Serpentini píše:
@Diagnoza2 Jo a nemyslím si, že by něco špatného viděl. Myslela jsem na Madonin komplex ;)

Ale MK vůbec nesouvisí s přítomností u porodu, proto to nedává smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat