Sex po porodu - svědění, bolest

102
12.11.19 05:25

Sex po porodu - svedeni, bolest hraze

Dobre rano damy, chci se vas zeptat, jak jste to meli po porodu se sexem? Jsem 3 a pul nesice po porodu, pr stehu, zadne extra siti, na gynde mi bylo receno, ze vse ok, ale pri sexu me jakoby ‚svedi‘ mista, ktere mam sesite a kdyz pak skoncime tak me to tam dole dost boli jako po porodu. Uz jsem zkousela mazat i dubovou kurou, ale bez vysledku. Boli me to treba jen jeden den a pak uz dobry, ale je ro duvod, proc s pritelem posledni dobou nechci sex a je mi to hrozne lito, protoze vidim, ze ho to trapi a ze uz si pomalu zacina snad myslet ze nekoho mam kdyz s nim nechci spat…je to normalni, prestane to? Nebo to nejak resit? Diky za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.11.19 05:41

Mě to prestalo bolet cca po roce od porodu, do té doby hrůza, ted uz jako bych vubec nerodila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 06:12

Taky jsem řešila a to jsem neměla žádná poporodní poranění, ale bylo to, jako bych byla opět panna. Au au ten začátek, pak už dobrý. Dost mě to překvapilo. Trvalo to pár měsíců, bolelo to hodně a pak to přešlo a sex byl od té doby ještě lepší, než před ditetem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
11606
12.11.19 06:45

Jo, zalezi, jak te sesijou, bolelo to o dost dele nez 3 mesice…po druhem jsem mela pocit, ze mi snad udelali steh navic :roll: A chce to hodne mazat (myslim lubrikant), hlavne, jestli kojis, ty hormony sexu nenapomahaji.

A jestli si pritel kvuli tomu mysli, ze mu zahybas, tak je vul :roll: Bych chtela videt chlapy, jaci by z nich byli hrdinove po tom, co by vytlacili dite a meli sesite prirozeni:rolling_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3102
12.11.19 07:16

Jsem teď čtyři a půl měsíce po porodu a stejný pocity…ale sex od sexu lepší a lepší. Chce to zkoušet a zkoušet a jak se píše vyse tak lubrikovat.Bude to dobrý…nooo nevím jestli ná žena tři měsíce po porodu chuť na milence…js mám chuť na spánek a sladký :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 07:42

Mně to bolelo ještě 8mesicu po porodu, pak už ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 08:05

Mazat, mazat, mazat ;) Jeste ted, 16 mesicu po porodu, obcas potrebujeme lubrikant :nevim: Proste je to zmena no… Jinak doporucuju vyzkouset silikonovy gel, fakt super :kytka: :palec:

K.

• Nahlásit
  • Citovat
11912
12.11.19 08:33

@Janka3007 Za mě to chce hlavně klid, ohleduplnost a opatrnost. A zkusit změnit polohu. Ty jsi ta, která vede.

A lubrikant,jak.bylo řečeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 08:43

Holky a mohlo by třeba pomoct masírovat hráz olejickem na masáž hráze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
12.11.19 08:49

Holky vsem moc dekuju, ten lubrikant koupim:) jen me desi ty komentare, ze se to spravi az za rok :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5628
12.11.19 08:56

V pohodě to začalo být až tak rok po porodu. Bez lubrikantu ani ránu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama