Sex po revizi-analni sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 18:33
Sex po revizi-analni sex

Ahoj maminky..omlouvam se za anonym..Před 5dny jsem prosla revizi v 8tt, nevyvinulo se srdicko..Dle dr mam zkracene sestinedeli na 3tydny..Jen mam hroznou chuť se milovat, partner jen co kolem me projde tak je v pozoru :mrgreen:..Nemuze se dockat dovolené, protoze to uz muzeme milovat (dovolená za 2tydny)… Ale muzeme treba mit analni sex? Samozrejme hygiena samozřejmostí, vzdy jsem chodila do sprchy..Tak me zajima, zda muzeme aspoň to?

Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2666 příspěvků 11.08.19 18:36

Když se zamyslíš, nenapadne tě samotnou odpověď?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 18:38
@Čičorečka píše:
Když se zamyslíš, nenapadne tě samotnou odpověď?

Dobrý den zajímají mě rady!

Tableta
Kelišová 5435 příspěvků 11.08.19 18:42

Šestinedělí je kvůli riziku zavedení infekce do pochvy, dělohy,…

Janli
Echt Kelišová 9887 příspěvků 11.08.19 18:45

Můžeš všechno, co chceš. Chceš souložit, tak to dělej, chceš provozovat anální sex, klidně se upíchejte, chceš strčit krokodýlovi hlavu do tlamy? Udělej to! Když si chceš poškodit zdraví, nikdo ti v tom nebude bránit. Ale inteligentní to moc nebude…, :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 18:47
@Janli píše:
Můžeš všechno, co chceš. Chceš souložit, tak to dělej, chceš provozovat anální sex, klidně se upíchejte, chceš strčit krokodýlovi hlavu do tlamy? Udělej to! Když si chceš poškodit zdraví, nikdo ti v tom nebude bránit. Ale inteligentní to moc nebude…, :zed:

Dekuji za vase vyjádření

Čičorečka
Závislačka 2666 příspěvků 11.08.19 18:50
@Anonymní píše:
Dobrý den zajímají mě rady!

Jaké rady? Zavolej si lékaři. Neodborné názory ti nemůžou stačit.

Váš příspěvek
Reklama