Sex po revizi, krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:33
Sex po revizi, krvácení

Ahoj holky.. Minuly rok jsem byla na revizi. Po tydnu jsem šla znovu, jelikoz to nebylo provedeno spravne a já měla obrovské bolesti s velkým krvácením.. pak jsem se asi 2 měsíce léčila - bez sexu. Pak při každým sexu mi tekla krev. Nic hrozného několik kapek, každopádně nic příjemného. Vcelku do nedávná (rozešla jsem se s přítelem před 2 měsíci) bylo stále po styku krvácení. Gynekolog mi řekl, ze je to normální a ze to prejde, ale co vím nepřešlo. Sice 2 měsíce jsem sex neměla, ale opravdu bych se asi propadla, kdybych s novým partnerem při prvním sexu ho zakrvacela :oops: :zed:. Snažím se cvičit vnitřní svaly, ale zatím samozřejmě nevím, jestli to pomaha.. mate některá s tím také zkušenosti? Pomohlo něco? Díky za odpovědi. :*

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >