Sex po revizi v 9tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.10.21 17:48

Sex po revizi v 9tt a kdy ovulace

Ahoj holky, byla jsem dnes na revizi delohy v 9tt s kyretazi, doktor doporucil dodrzet absenci styku v sestinedeli a snazit se az za 6 mesicu, to je hrozna doba, chci dite hned ale samozrejme chapu ze je tam naky riziko, co treba cekat 2 tydny, kdyz mi bude ok?
Kdy cca budu ovulovat?
Nasla sem diskuze na stejny tema ale jsou uz fakt dost stary, tak se chci zeptat na vase aktualnejsi zkusenosti:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1311
8.10.21 17:55

Tak sestinedělí má asi nějaký důvod. Doktora bych poslechla. Můžeš dostat nějakou infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23434
8.10.21 17:56

Měla jsi násilně otevřený čípek a seškrábnutou sliznici, snažit se 14 dní po revizi je hazard a nesmysl. Půl roku čekat nemusíš, ale minimálně dva cykly by jsi počkat měla, aby se děloha vrátila do normálu. Pokud to uspěcháš, je tam zvýšený riziko potratu. Do první menzes by jsi měla mít styk výhradně s kondomem, když už to nevydržíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26130
8.10.21 17:56

Dodrz proboha aspoň to šestinedělí, pak se doporučuje aspoň 3 měsíce klid, ono totiž můžeš potratit hned znovu, když se nenecháš dostatečně zregenerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103168
8.10.21 18:08

Vydrž, doktor ví co říká a proč to říká. Mohla bys na to doplatit infekcí nebo potratem.To bys určitě nechtěla. Šest měsíců uteče, uvidíš, zkus se zaměstnat něčím. Vím že se to lehko řekne. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11943
8.10.21 19:06

Tak jestli chceš riskovat zánět dělohy a pak už taky nemít dítě vůbec tak směle do toho 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18759
8.10.21 19:39

Si jako myslíš že to 6nedeli je pro srandu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 19:52

Mně doktorka řekla, ze můžeme po 3 cyklech. Poslechli jsme. Otěhotněla jsem. Potratila ve stejném týdnu. Tatáž doktorka mi pak řekla: „Tak to asi bylo brzo“!
Nespěchej, věnuj se sobě, zdravé stravě, pohybu, dělej, co ti dělá radost, dopřej tělu čas, ať nabere sílu!
Přeju vám krásné zdravé miminko! :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
4719
8.10.21 20:13

Občas si říkám, proč se ti doktoři vlastně obtěžují… Jasně ti řekl, dodržte 6ti nedělí a počkejte, ne „máte to hotový, dělejte si co chcete“. Jestli chceš riskovat infekci nebo potenciální další potrat tak prosím je to tvoje volba a tvoje tělo. Chceš dítě hned, ale zároveň vůbec nemyslíš na to, že hned neznamená úspěšně donosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
8.10.21 21:13

Šestinedělí dodrž. Kdy se můžeš znovu pokusit- názory doktorů liší. Někdo mi říkal jedná menstruace, někdo dvě. Jedna doktorka doporučila počkat na výsledky genetického vyšetření embrya. Názor, že se musí čekat 6 měsíců patří do minulého století ;) Samozřejmě pokud v tvém případě k tomu není specifický důvod. Neboj se se zeptat na druhý, klidně třetí názor. Mrzí mě, co prožíváš, vím jak moc je to těžké. Přeju hodně sil, ať se brzy zadaří :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 21:49

O miminko bych se tak brzy nesnažila, nemuselo by to dopadnout dobře. Můj doktor mi povolil začít po první MS

• Citovat
  • Nahlásit
815
9.10.21 09:24

Mě teda řekli, že šestinedělí stačí 2 týdny, to jsem šla na kontrolu. Tak po té úspěšné kontrole už jsme mohli. Snažit se nejdřív po 2 cyklech, taky jsme dodrželi. Nakonec se povedlo po 7 měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat