Sex po šestinedělí, bolest moc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Giguli
Stálice 74 příspěvků 11.02.17 09:40
Sex po sestinedeli bolest moc

Holky chci se zeptat z venku site me neboli, ale uvnitr pochva silene…prijde mi ze mam i takovou diru ve vahine ze neni jako driv…takova pripadla ze je nevim jak to nazvat a pritelovi neslo do ni ani vniknout…a kdyz se to podarilo pak tak jen trochu protoze mu to neslo a silene to bolelo jako kdyby sem tam mela pisek a na silu to tam rval…mela jste to taky nejaka tak?!

Přečtěte si článek: Jaký je sex po porodu?

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16452 příspěvků 11.02.17 09:50

Nemáš nějaký zánět? Byla jsi hodně šitá, hlavně uvnitř? To všechno může hrát roli…Zeptej se gynekoložky, jestli jsi v pořádku a zhojená. Pokud ano, nástup sexu musí být pozvolný a ideálně s lubrikantem…Ne­boj, to se poddá :kytka:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 11.02.17 10:15

Jestli kojíš nebo jsi brzy po porodu, tak máš možná zatím vlivem hormonů suché a atrofované sliznice.
A roli může hrát i psychika, pokud se nevyspíš a jsi unavená z péče o miminko.

Giguli
Stálice 74 příspěvků 11.02.17 10:25

@Svistice vyspana sem super i s mimiskem super nekojim uz teda no prisla jsem o mlicko…spis se hadame s pritelem je to dost sptne a pokouseli jsme se o sex aspon no a nic ani v sexu uz to vubec nejde…

Luciiiš83
Kelišová 5516 příspěvků 11.02.17 10:50

@Giguli já jsem měla to stejné. Manžel nemohl vniknout ani na prst. Brečela jsem bolestí ani že jsme neměli sex. Trvalo to asi 5 měsíců kdy to ustupovalo samo a nakonec to přestalo. Musíš vyčkat.

Verča32
Stálice 79 příspěvků 11.02.17 10:59

Nekdy to hojeni muze trvat dyl nez sestinedeli, chce to zacinat postupne a hodne lubrikantu, taky jsem po porodu byla takova vysusena, nicmene ja tak moc sita nebyla, i tak jsem jeste tri mesice po porodu pocitovala slabsi tupou bolest. Pry jak dlouho je zena tehotna, tak dlouho se telo dava zase do kupy. :-)

Any83
Kelišová 6235 příspěvků 11.02.17 11:00

U mě to trvalo rok a půl, byl to psychický blok. Zmizel, až když mě v sauně očumoval jiný chlap :mrgreen: od té doby to jde doma jak za mlada :jazyk: ale je fakt, že je uvnitř taky jiná, holt porod dělá změny. Konzultovala jsem to i se svou gynekoložkou, prohlédla ji a říkala, že je vše úplně ok. Prostě jsem musela odbourat ten blok, který jsem si vůbec neuvědomovala, došlo mi to až zpětně, když stačilo tak málo :lol: :kytka:

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 11.02.17 11:11

Tak jestli máte neshody ve vztahu, on ho do tebe rve na sílu, navíc šestinedělí čerstvě za tebou, co čekáš? Na takové věci to chce pohodu, dlouhou předehru, aby jsi se uvolnila, klidně jen předehry a nekoitální sex, až se budeš cítit na to mít styk, tak styk. A doporučuji lubrikant. Taky jsem ze začátku byla bez „mazadla“. Ono se to pak časem upraví.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >