Sex po šestinedělí - strach?

Anonymní
28.9.20 01:22

Sex po šestinedělí - strach?

V pátek mi skončilo šestinedělí, přítel by chtěl sex, já na jednu stranu také ale strach je zatím větší. Mám strach, že to nebude nepříjemné nebo že mě to bude bolet (přitom bolesti jinak už žádné nemám). Je tohle normální? Přejde mě to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3841
28.9.20 04:59

Pokud se má to ještě necítíš, tak počkej, do ničeho se nenuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29309
28.9.20 06:11

Bud´se budeš užírat strachem, nebo na to vlítnete a uvidíš. Existují lubrikační gely. My měli sx klidně i po 14 ti dnech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
28.9.20 06:15

Nejlepšî je jít po šestinedělí na gyndu :palec: pak víš, že jsi v pořádku a psychicky to pomůže hodně, ale stejně ti nezbytné než to zkusit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
28.9.20 06:34
@berry4 píše:
Bud´se budeš užírat strachem, nebo na to vlítnete a uvidíš. Existují lubrikační gely. My měli sx klidně i po 14 ti dnech :lol:

Tak to zrovna k chlubeni neni ne…

Pokud se bojis a mas chapaveho partnera, muzete pockat. Ale vsak nemusite zacit naplno hned sexem ne…postupne se uvolnis a uvidis, ze to treba sama budes chtit. Hlavne to nejak neplanuj, neprehravej si v hlave nejaky scenare a uvidis podle situace. Prece kdyby ti to nebylo prijemne, tak partner prestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
28.9.20 07:02

Jestli se na to necítíš tak počkej a hlavně řekni partnerovi ať je opatrný, já tomu svému říkala ať dělá jako kdyby to bylo poprvé😆.Pro mě byl sex po šestinedělí hroznej, bolelo to, ale cca tři měsíce po porodu se to spravilo a už je to jako dřív :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29309
28.9.20 07:09

@Kukacka123 ono je to hlavně na té rodičce. Pokud se cítí a věř, že jsme nebyli první ani poslední, kdo to prostě zkusil a šlo to, proč ne? Neměla jsem už téměř žádné očistky, žádný nástřih, popor. poranění, tak jsme to zkusili. Není to důvod k chlubení, není ani k pohoršování :kytka: Strach dělá hodně, ty obavy, co bude a jak bude. Pokud to nezkusíš, nezjistíš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.20 07:24

To je strašně individuální, nemám sice osobní zkušenost, ale mám jak kámošku, co mohla znovu po týdnu, tak kámošku, co do toho šla znovu velmi opatrně až po půl roce.
Takže se do ničeho nenuť, ani se neboj, sama si v klidu projdi v hlavě, jak se na to cítíš, pokud po tom toužíš, porod atd. proběhl v pořádku, nemáš větší zranění, co by se muselo hojit apod., klidně bych to zkusila.
S přítelem se domluv, aby okamžitě přestal, kdyby to ještě bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
28.9.20 07:28
@berry4 píše:
@Kukacka123 ono je to hlavně na té rodičce. Pokud se cítí a věř, že jsme nebyli první ani poslední, kdo to prostě zkusil a šlo to, proč ne? Neměla jsem už téměř žádné očistky, žádný nástřih, popor. poranění, tak jsme to zkusili. Není to důvod k chlubení, není ani k pohoršování :kytka: Strach dělá hodně, ty obavy, co bude a jak bude. Pokud to nezkusíš, nezjistíš to.

Ja se nepohorsovala, ale sestinedeli asi neni zadny moderni vymysl no…

Je to kazdeho vec. Ale dovetek: „nemela jsem uz skoro zadne ocistky…“… :lol: co na to rict… Ne kazdy na to je :mrgreen:

Jen jsi to asi spatne podala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3786
28.9.20 07:33
@Kukacka123 píše:
Ja se nepohorsovala, ale sestinedeli asi neni zadny moderni vymysl no…

Je to kazdeho vec. Ale dovetek: „nemela jsem uz skoro zadne ocistky…“… :lol: co na to rict… Ne kazdy na to je :mrgreen:

Jen jsi to asi spatne podala.

Co na to říct..? Že je to :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 07:40

Hele já byla hodně střižená a šitá.(vex). Pak se mi šití celé rozjelo a zanítilo a běhala jsem s tím do nemocnice každý týden. Když byla poslední návštěva a končilo šestinedělí, tak jsem se doktorky ptala zda můžeme a ona, že ať zkusíme, ale kdyby mi to bylo nepříjemné, tak ať tomu ještě dáme čas. Zkusili jsme já se bála víc než poprvé, ale bylo to fajn. Tak si myslím, že nejvíc to máme každá v hlavě.

• Citovat
  • Nahlásit
8018
28.9.20 07:41
@berry4 píše:
Bud´se budeš užírat strachem, nebo na to vlítnete a uvidíš. Existují lubrikační gely. My měli sx klidně i po 14 ti dnech :lol:

Tak to fakt není k chlubeni. A ještě když napíšeš že si neměla uz skoro žádné ocistky :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2903
28.9.20 07:59
@Kukacka123 píše:
Tak to zrovna k chlubeni neni ne…

Zbytecne ne? Ne každý je z toho poprdeny. Pokud z ženský nic už neteče a citi se dobre tak nevidím důvod. Snad je jasne, ze se nebavíme o sexu bez umyti někde na zachodcich v baru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2903
28.9.20 08:01
@darekp píše:
Co na to říct..? Že je to :poblion:

To je to same jako ze někdo má sex při ms. Já bych to nedala, ale proti gustu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29309
28.9.20 08:11

@hospodki já taky nejsem fanda styku při ms, očividně tady některé z přítomných dam nechápou, co je to mít skoro žádné očistky. Já nevím, ale snad každá ví, že ke konci už je to jen mírně narůžovělá tekutina. Občas. Žádná krev. Takže nedělejme z toho paniku ženy, když se zachová hygiena, nasadí kondom, tak nechápu, co je na tom k :poblion: :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama