Sex po telefonu s bejvalkou

Anonymní
26.3.16 12:24

sex po telefonu s bejvalkou

Prosím o radu co by jste dělali…Nedávno jsem zjistila že si můj přítel píše se svou bejvalkou a mývají sex po telefonu.Na rovinu jsem se ho zeptala co mu na mě vadí atd. odpověď byla-nevadí mi nic jsem s tebou maximálně spokojený a šťastný. A v afektu jsem mu řekla že tady je určitě někdo třetí a že na to nemám že končím. A on mě začal obviňovat že jsem si našla chlapa a že bude konec, hodil vše na mě. Podotýkám máme spolu dvouleté dítko a jsem na mateřské:-(Tak že nepracuju a jsem na něm finančně závislá

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5026
26.3.16 12:31

A jak jsi na to přišla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.16 12:37

Bohužel nechal tel na stole a já se prostě podívala. Už jednou chodil za nějakou(dozveděla jsem se to od známých-nevím zda něco bylo či nebylo ale já to s ním zkusila kůli prckovi).A já teď poznala že se něco děje…Hrozně se stydím že jsem se tam podívala ale stalo se :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3925
26.3.16 12:39

Edit: než sem odeslala tak už bylo odpovězeno

Jinak sis to zakladatelko celkem zavařila tím koukání se do tel. No pokuď Tě to trápí (což asi určitě) tak bych mu řekla že sem se podívala a co sem zjistila a řešila to s ním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
26.3.16 12:50

Tak telefon už cenu řešit nemá, ale myslím si, že nikdo nechce být podváděný a já osobně bych byla radši, že to vím. Co dělat je si to s ním vyříkat, protože pokud se u něj jeho vrkájí opakuje tak máte problém. To, že jsi na něm závislá na věci nic nemění možná jenom to začít myslet ja závislá nebýt ;) Hodně sil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
26.3.16 13:06

Jediné řešení je jít do práce, našetřit si, odejít- pokud Ti to hodně vadí a vzít si ponaučení, že do cizího telefonu se neleze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
26.3.16 13:16

A co chceš, chceš od něho odejít nebo s ním zůstat? Jinak že má sex po telefonu (jedno s kým) nemusí nutně znamenat, že mu na tobě něco vadí, to nebyla podle mě úplně šťastně vedená debata. Je to prostě člověk, kterému není vlastní věrnost. Třeba nemáte tolik sexu, kolik by si představoval, ale i kdyby v tomhle bylo všechno v pořádku, tak si myslím, že by to dělal stejně :nevim: Pokud ti soužití s takovým člověkem připadá neúnosné, tak nemusíš zas tak zoufat, za rok půjde malý do školky a ty do práce, tak se budeš moci osamostatnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49226
26.3.16 13:20
@Anonymní píše:
Bohužel nechal tel na stole a já se prostě podívala. Už jednou chodil za nějakou(dozveděla jsem se to od známých-nevím zda něco bylo či nebylo ale já to s ním zkusila kůli prckovi).A já teď poznala že se něco děje…Hrozně se stydím že jsem se tam podívala ale stalo se :,(

tak už máš jasno… nezmění se.. pokud nedokážeš žít s tím, že mívá bokovky, je na čase jít, nemyslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24179
26.3.16 13:39
@Anonymní píše:
Prosím o radu co by jste dělali…Nedávno jsem zjistila že si můj přítel píše se svou bejvalkou a mývají sex po telefonu.Na rovinu jsem se ho zeptala co mu na mě vadí atd. odpověď byla-nevadí mi nic jsem s tebou maximálně spokojený a šťastný. A v afektu jsem mu řekla že tady je určitě někdo třetí a že na to nemám že končím. A on mě začal obviňovat že jsem si našla chlapa a že bude konec, hodil vše na mě. Podotýkám máme spolu dvouleté dítko a jsem na mateřské:-(Tak že nepracuju a jsem na něm finančně závislá

To sis poměrně zavařila sama. Nevyhrožuj něčím, co nemůžeš splnit. On to jistě dobře ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.16 14:19

@hanka.br.
vím že jsem si zavařila sama. Nájemní smlouvu mám na sebe tak bych určitě snad něco mohla mít jako samoživitelka. A nějakou brigádu snad splaším.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.16 14:20

@jdukolem smířit? to se opravdu nesmířím :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.16 14:25

Děkuji všem. Vím že jsem si to zavařila sama a jsem ponaučená. A s tímto se asi nesmířím, protože bych ho neustále podezírala

• Citovat
  • Nahlásit
54006
26.3.16 14:35
@Anonymní píše:
Děkuji všem. Vím že jsem si to zavařila sama a jsem ponaučená. A s tímto se asi nesmířím, protože bych ho neustále podezírala
:hug: :hug: lepší vědět než být za blbce ;), pro mě by to byl taky konec :jazyk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
26.3.16 14:40

„mývají sex po telefonu.“ to dělají v poloze na mývaly? :mrgreen:

jinak ho kopni někam, tohle já zjistit, tak je v té vteřině konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.16 15:03

Je plno maminek, které jsou samy… Někteří chlapy bohužel začnou blbnout když ví, že mají doma jisto… Takže pokud už mu nevěříš, tak se osamostatni… Na malého ti musí platit… Vyběhej si příspěvek na bydlení apod. Ukaž mu (i sobě) že to zvládneš sama a uvidíš jak ti bude líp… On se buď chytne za hlavu a nebo taky ne… A ty zjistíš ze ti je vlastně nejlíp… Vím, že je to těžké opustit otce od tvého dítěte, ale pokud tě ponižuje tím, že tě podvádí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat