Sex po zavedení tělíska

1332
24.3.11 10:00

sex po zavedení tělíska

Ahoj ,prosím o radu .mám jít na zavedení tělíska Dana.Je tam nějaká doba po zavedení ,kdy se nesmí sexovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1837
24.3.11 11:40

Pokud si dobře vzpomínám, tak o žádném omezení dr. nemluvil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12980
24.3.11 12:39

Spíš ne..doktor nikdy nic takového neříkal. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
24.3.11 13:33

Mně říkala dr. tak 3 dny .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
17.4.11 19:31

ahoj
tak my jsme týden raději počkali a pak jsme si i tak dávali pozor .. na kontrolu jsem šla za měsíc, jestli je tělísko na svém místě a od té doby žádné zábrany :wink: . Zavedené jej mám rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.12 08:50

Holky, intimní dotaz:sexujete s tělískem naostro? Nebo ho máte jen pro případ kdyby se „něco“náhodou dostalo dovnitř? Já se hrozně toho sexu naostro bojím :)

• Citovat
  • Nahlásit
35
25.6.12 16:41
@Anonymní píše:
Holky, intimní dotaz:sexujete s tělískem naostro? Nebo ho máte jen pro případ kdyby se „něco“náhodou dostalo dovnitř? Já se hrozně toho sexu naostro bojím :)

Já mám tělísko 2 roky a mám ho jako hlavní ochranu, takže se nijak dál nechráníme. Tělísko si sama nahmatám, takže vím že je na svém místě. Zatím nezklamalo, za 3 roky si ho nechám zavést znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
4.5.17 19:03

Zdravím, měla bych dotaz k diskuzi, také mám zavedeno tělísko (nehormonální měděné). Bude to již měsíc, na kontrolu jsem objednaná, jak je to s nechráněným sexem? Jde mi konkrétně o to, jestli se do mě partner může pokaždé udělat nebo „to“ musí jít ven? Dřív jsem brala antikoncepci, takže jsme tohle řešit nemuseli a šlo „to“ normálně dovnitř. Nikde jsem tuto diskuzi nenašla, doktorka mi řekla, že jiná ochrana potřeba není, ale stejně jsem nedostala konkrétní odpověď. Do kontroly používáme kondom, pro jistotu, kdyby bylo tělísko náhodou posunuté, ale ani jednomu z nás to moc nevyhovuje. Omlouvám se za tak intimní téma, ale ráda bych se konečně dozvěděla odpověď na tuto otázku. Děkuji za radu či jakýkoliv názor :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1287
4.5.17 19:08

@BadGirlZer Může normálně dovnitř ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2745
4.5.17 19:48

Mělo by to fungovat jako antikoncepce, 100% není nic jsou ženy těhotné s tělísky i při braní HA v pilulkách. Pokud je vše jak má být, nemělo by k otěhotnění dojít. Kondomy už používat nemusíte :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
4.5.17 21:26

Moje švagrová přes nehormonální tělísko otěhotněla - mimoděložně. Asi se jí tam nějak časem posunulo, možná při MS, to se neví. Čímž nechci strašit, ale já bych se na něj teda bála stopro spolehnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
4.5.17 21:37
@PHV píše:
@BadGirlZer Může normálně dovnitř ;)

Děkuji :)

@smudlinky píše:
Mělo by to fungovat jako antikoncepce, 100% není nic jsou ženy těhotné s tělísky i při braní HA v pilulkách. Pokud je vše jak má být, nemělo by k otěhotnění dojít. Kondomy už používat nemusíte :D

Jasně, to chápu, že k tomu může dojít i tak, i o práškách jsem věděla, že nemusí být naprosto spolehlivé :D Jen jsem nechtěla už dál brát prášky, protože mi podle mě způsobovaly jen čím dál větší potíže. Tak jsem si nechala zavést tělísko a právě mě zajímalo, jak je to se stykem, protože nikde jsem nenašla přímou a konkrétní odpověď. Nechtěla bych něco zanedbat :D Na kontrolu se teprve chystám, pár dní do kontroly na kondomech ještě radši pro jistotu budeme, ale snad vše bude v pořádku. Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
4.5.17 21:48
@Gina píše:
Moje švagrová přes nehormonální tělísko otěhotněla - mimoděložně. Asi se jí tam nějak časem posunulo, možná při MS, to se neví. Čímž nechci strašit, ale já bych se na něj teda bála stopro spolehnout.

Jejda, aha, tak to muselo být těžké období, nedokážu si to vůbec představit, ještě jsem ani nerodila. Jsem si vědoma toho, že i tohle se může stát, ale já se dřív bála stopro spolehnout i na prášky :D A hormony jsem už brát nechtěla, brala jsem je 6 let a myslím si, že je to až až.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
4.5.17 23:06

@BadGirlZer no, začala tenkrát nějak krvácet mimo cyklus, její gyndařka jí jen dala nějaké prášky na zastavení krvácení a dal to neřešila, švagrová nakonec o víkendu skončila na pohotovosti v nemocnici, protože to bylo horší a horší a tam jí udělali utz a zjistili to. Ale naštěstí to dobře dopadlo a pak asi po roce plánovaně otěhotněla znovu a už vše bez problémů. Takže po téhle zkušenosti a po tom, co jsem kde na webu o možnosti selhání té či oné antiko četla, bych to viděla tak, že pokud bych třeba zobala poctivě v termínu prášky a věděla, že nebylo žádné zvracení, antibiotika atd., které by mohly účinnost prášků narušit, tak bych se selhání nebála (a ano, je mi jasné, že nějaké promile žen na planetě je, které i přes tohle všechno otěhotněly), ale u tělíska bych žila s tím, že to procento selhání je trochu vyšší a doufala bych, že to malé procento se mě prostě nebude týkat :-D takže ty teď pro svojí jistotu počkej do kontroly u doktorky a když ti potvrdí, že tělísko sedí, tak pak ty kondomy prostě zahoďte ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
5.5.17 16:08

Aha, někteří doktoři stojí vážně za pendrek. Aspoň že to dobře dopadlo :) Jasně no, u mě šlo prostě o to, že jsem už nechtěla další chemii, měla jsem velké zdravotní potíže, kterým prášky akorát přilejvaly vodu do kotle. Brala jsem spoustu ATB, takže ta jistota tam moc nebyla :D Snad dopadne kontrola v pohodě a zahodit je budeme moct :D Děkuji za reakci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama